❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2018.09.26)

1. 2018.09.23 00:10 (prieš 3 sav.)

aparate parašė:
    o aš pastebėjau kad maniškis labiau megsta kai nesioju nusukta nuo savęs jauciu paskubėjau su nešioklės pirkimu na bus matyt, o gal visgi tiks ir patiks :)…

Kad nelabai gerai sako taip nesioti nesioklei ;/

1
  2. 2018.09.23 08:47 (prieš 3 sav.)

Giedre.K parašė:
    Kad nelabai gerai sako taip nesioti nesioklei ;/

o kodėl ?

3. Elzė 8 m. 9 mėn.

2018.09.23 09:52 (prieš 3 sav.)

Giedre.K parašė:
    Mamytes, kokias autokedutes turit? Pas mus nuo vezimelio turis mimi..bet nu tokia nepatogi, supratau, kad reik isofix sistemos...kokias Jus naudojat?

O kodėl nepatogi nuo vėžimo?

4. Elzė 8 m. 9 mėn.

2018.09.23 09:55 (prieš 3 sav.)

Klausykit, čia mano vienos dukrytė nemoka išlaikyt soskytės burnytėj? O baisiai nori, kai miega. Vis merliuku reikia priremti, nes kitaip išsibudina!

5. 2018.09.23 10:45 (prieš 3 sav.)

Pajuris parašė:
    Klausykit, čia mano vienos dukrytė nemoka išlaikyt soskytės burnytėj? O baisiai nori, kai miega. Vis merliuku reikia priremti, nes kitaip išsibudina!

Gal ne tiek nemoka kiek nenori. Maniškei kol laikai – čiunkuoja. Tik paleidi tai rodos išskrenda iš burnytės.

6. 2018.09.23 10:56 (prieš 3 sav.)

aparate parašė:
    o kodėl ?

Ale del klubu lb gera grupe fb vaiku nesiojimas ten galit paklaust tikrai rekomenduos gera nesykle kad ir veidu i pasauli

Pajuris parašė:
    O kodėl nepatogi nuo vėžimo?

O nepatogu risineti dirzais, lb noriu su isofix o ir nebenesu mazyles su kedute man jau per sunki..

7. 2018.09.23 11:32 (prieš 3 sav.)

Sakykit gal zinot toks paraudimas kartais atsiranda tada dingsta, cia alergija mano maistui? Gal kas susidurete

8. 2018.09.23 11:40 (prieš 3 sav.)

Ievukassss parašė:
    Sakykit gal zinot toks paraudimas kartais atsiranda tada dingsta, cia alergija mano maistui? Gal kas susidurete

Tik ant akies?? mes toki panasu turejom ant akies tai kai supykdavo ar verkiant isriskedavo po to isnykdavo, veliau buvo issauseja issigydem issausejima ir praejo.🤔

9. 2018.09.23 12:16 (prieš 3 sav.)

Augu parašė:
    Tik ant akies?? mes toki panasu turejom ant akies tai kai supykdavo ar verkiant isriskedavo po to isnykdavo, veliau buvo issauseja issigydem issausejima ir praejo…

Aha tik ant akytes. Hm geras ji kaip tik pikta buvo, dabar jau ir raudonumo nebera, paseksiu kada jis atsiranda. O kaip issigydete?

10. 2018.09.23 12:23 (prieš 3 sav.)

Ievukassss parašė:
    Aha tik ant akytes. Hm geras ji kaip tik pikta buvo, dabar jau ir raudonumo nebera, paseksiu kada jis atsiranda. O kaip issigydete?

Buvau pas daktaro klausiau ka daryti nes jei parausdavo ir buvo issausejusi ta vieta, tai sake tepti kremu tokiu specialiu kuris tinka visam kunui kudikeliui, be dirgikliu yra. Ir sake laikui begant turetu isnykti.🤔 tai kaip tas issausejimas isnyko taip ir nebeatsiranda.:))

Siulyciau stebeti jei nepranyksta nueiti pasitarti su daktaru.:)))

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.