❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️

Komentuoti
  1. 2018.10.23 16:46 (prieš 3 sav.)

gluti parašė:
    Kurios turit columbia 3-6mėn. dydį, parodykit kaip vaikas atrodo jame isigijom 6-12, tai atrodo kad kitai ziemai tik priaugsim mastau dabar ar mazesni dar pir…

Mes turim 3-6 mėn,bet vis tiek skestam jame

2. 2018.10.23 16:52 (prieš 3 sav.)

Tai va vakar buvo pas daktare gavom skiepukus, viska sgerai, mergytei nebuvo nei irzli nei temp buvo lyg nebuta skiepu.,,beeet pasvere ir mazyle priaugo tik 100 g.. nesuprantu kaip taip gali buti? Valgo misinuka kas 3-4 va...per diena isgeria virs 800 ml.. nesuprantu kaip galejo nepriaugti svorio...ir nesitustina daznai i diena arba i dvi dienas karta...oabai susinervinau daktare liepe primaitinti. Nebezinau net ka daryt :/

3. 2018.10.23 17:00 (prieš 3 sav.)

Giedre.K parašė:
    Tai va vakar buvo pas daktare gavom skiepukus, viska sgerai, mergytei nebuvo nei irzli nei temp buvo lyg nebuta skiepu.,,beeet pasvere ir mazyle priaugo tik 100 …

Na aš irgi bandžiau namų sąlygom sverti, tai kažkur apie 500g priaugom 29d. bus 4mėn dar turim kelias dienas 🤔 bet aš manau kad jau ir turi mažiau priauginėt nei pradžioj po 1kg 🙄 gal nieko ir tas 100g? O į ūgį? Bendrai koks svoris dabar? o tai primaitinti daržovėm ta prasme? Svėrė kap visada? Drabužiai pampis?

4. 2018.10.23 17:05 (prieš 3 sav.)

Mamytes, ant kokios padeties naudojat BB gultuka?

5. 2018.10.23 17:23 (prieš 3 sav.)

suoma83 parašė:
    Mamytes, ant kokios padeties naudojat BB gultuka?

Jau senai ant 2 😉 ir tai panelė sėdasi, nori dar stačiau 😄☺️

6. 2018.10.23 17:31 (prieš 3 sav.)

brigitoks parašė:
    Na aš irgi bandžiau namų sąlygom sverti, tai kažkur apie 500g priaugom 29d. bus 4mėn dar turim kelias dienas 🤔 bet aš manau kad jau ir turi mažiau priauginėt nei pr…

brigitoks parašė:
    Na aš irgi bandžiau namų sąlygom sverti, tai kažkur apie 500g priaugom 29d. bus 4mėn dar turim kelias dienas 🤔 bet aš manau kad jau ir turi mažiau priauginėt nei pr…

Mus svere ligoninei.. 3 men svere su rubais buvo 6,6 ir numete biski parase 6,4, db svere vel 6,6 parase 6,5.. jo primaitinti darzovem..o i ugi paaugo 2 cm.. taip zinau turi ne po kg priaugti.. jau, bet sake 100 g. mazokai.. del to pasiule primaitinima..

7. 2018.10.23 17:38 (prieš 3 sav.)

Giedre.K parašė:
    Tai va vakar buvo pas daktare gavom skiepukus, viska sgerai, mergytei nebuvo nei irzli nei temp buvo lyg nebuta skiepu.,,beeet pasvere ir mazyle priaugo tik 100 …

kad mes si menesi irgi busim priauge tik 300g.. tik kad as mp maitinu, tai gal kazkiek kitaip viskas. labai buvau pradejus pergyvent kad nepavalgo vaikas, gal pieno mazai galu gale. ir pampersai tustoki buvo, bet man atrodo siandien pirma diena kai viskas taisosi. gal del to didelio vitamino d trukumo jam ir apetitas sumazejes nes nebezinda tiek daznai kiek anksciau ziuresim ka sakys daktare ketvirtadieni, bet is vaiko elgesio sprendziu kad primaitint dar tikrai ne laikas, misinukui irgi ne.
    manau reikia sekt vaiko elgesi, jeigu gyvus, linksmas, besisypsantis ir besijuokiantis vaikas, kuria budrauja, zaidzia, domisi aplinka, tai ir viskas gerai 🤗

8. Liucija 5 mėn. 6 d.
    Elzė 8 m. 10 mėn.

2018.10.23 17:42 (prieš 3 sav.)

Giedre.K parašė:

Jeigu kudikis jauciasi gerai, kakoja, sisioja-nepergyvenkit ir neskubekit primaitinti

9. 2018.10.23 17:42 (prieš 3 sav.)

Butuke_ parašė:
    kad mes si menesi irgi busim priauge tik 300g.. tik kad as mp maitinu, tai gal kazkiek kitaip viskas. labai buvau pradejus pergyvent kad nepavalgo vaikas, gal pieno mazai galu gale. ir pampersai tustoki buvo, bet man atrodo siandien pirma diena kai viskas taisosi. gal del to didelio vitamino d trukumo jam ir apetitas sumazejes nes nebezinda tiek daznai kiek anksciau ziuresim ka sakys daktare ketvirtadieni, bet is vaiko elgesio sprendziu kad primaitint dar tikrai ne laikas, misinukui irgi ne.
    manau reikia sekt vaiko elgesi, jeigu gyvus, linksmas, besisypsantis ir besijuokiantis vaikas, kuria budrauja, zaidzia, domisi aplinka, tai ir viskas gerai 🤗</blockquote

Na musu domisi maistu ziuri, lyg bando atvaizduoti kramtyma, nu bet dar tokia maza.. tas skrandukas nesusiformaves.. speju neskubesiu.. ziuresiu kaip kita men bus.. o pampiai pas mus pilni buna visada.. sian net avent 4in1 aparaciuka nusipirkau

1
  10. Liucija 5 mėn. 6 d.
    Elzė 8 m. 10 mėn.

2018.10.23 17:45 (prieš 3 sav.)

Mamytes, kaip su luobele ant galvytes, dar daug like? Nupirkau spec sampuna, kuris padeda nuvalyti greiciau luobele, bet nepasakyciau, kad paspartino si procesa... man taip negrazu, bet nekrapstau, nenoriu suzeist odeles, tuolab, kad like ypac ten, kur maumenelis dar nesuauges. Tiesa, kartais matau, kaip pulsuoja toje vietoje, kur nesuauges maumenelis, pas jusu kudikius irgi taip yra?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
90,00 €
38 | 10 | S
7,00 €
98 | 2.5 - 3 m.
13,00 €
40 | 12 | M