❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2019.03.26)

1. 2018.10.09 10:41 (prieš 7 mėn.)

fica parašė:
    Maniškis irgi pradėjo vėl tampyti krūtį, bet pagrinde neima kairės (pastebėjau, kad daugumai problemos su kaire yra) tai kai pradeda taip žaisti dažniausiai keliu a…

Kazkur buvau skaiciusi, kad vaikas kai neramiai valgo, stebi, juokiasi valgant prisideda prie raidos... mano mergyte irgi taip dare kol streikas neprasidejo...man irgi kaires isvis neima, tiksliau kai i kaire puse duodu, bet kadangi pas mane baisiai didele krutine nera tai as ja paduodu is desines puses tai nezinau gal ji cia galvoja kad desiniaja valgo...

2. 6 m. 5 mėn.

2018.10.09 11:11 (prieš 7 mėn.)

Sveikos mamytės aš su klausimu, kurių vaikučiai valgo pm. ar dar duodat ger. bakterijų?

3. 2018.10.09 11:52 (prieš 7 mėn.)

daiweta parašė:
    Sveikos mamytės aš su klausimu, kurių vaikučiai valgo pm. ar dar duodat ger. bakterijų?

Gerųjų bakterijų daviau maždaug 1mėn. Rekomendavo gydytoja. Tačiau turėjo mergytė bėdų su pilveliu, todėl dar papildomai buvo visokie vaistai nuo pilvo. Galiausiai vieną dieną neiškenčiau ir nutraukiau visus vaistus bei gerąsias bakterijas. Nuo tos dienos nė vieno karto neskaudėjo pilvo, nors gal tik sutapimas

4. 2018.10.09 12:47 (prieš 7 mėn.)

Asmin parašė:
    Sunku, tai ir pasivaikščioti einam tokiu atstumu, kad porą trejetą valandų ištempti, esam bėgę su vyru bėgom namo, su klykiančiu vaiku, ir pati neperseniausiai, bėg…

As irl abai pavargus.Maniske tai
    naktim daugiausia valgo.Diena tik biski pasiurbia ir viskas. Miega dienom po 45min. o atsubudus rekia duodu papuli truputi pasiurbia net 1val neistveria aktyvi but pradeda rekt pries tai tai kokias 20 min. nesioji.Papulio neima o ir ant ranku rekia nors visaip nesioju ir siubuoju.Vezimas nedraugas tik kai miega tas 45min.tai tik aplink namus ir galiu kieme pavazineti.O dar vyresnelis kuris pavydi nors daug demesio ir jam skyriu bet kaip 3 metu prasidejo viskas blogai viskam priestarauti ir dar isterikuoti.Tai buna kad abu rekia namuos.Tai visas mamas suprantu kas turi tokius sunkius kudikius kai is namu iseiti negali.Nes pirmas toks nebuvo.Tai net pagalvoju jei pirmas toks butu buves tai antro gal butume neplanave.

1
  5. 2018.10.09 12:51 (prieš 7 mėn.)

Bet jau čis išvis kažkoks

Augu parašė:
    Kaip suejo menuo maniske taip nei karto neuzmigo prie kruties. bet ir labai negeras jausmas kai negali jos pamaitinti isskyrus kai miega..ir tave atstumia...va ir…

Bet tai čia jau išvis kažkoks baisus streikas. Mano tik tom dienom neužmiega, o kai praeina vėl viskas gerai. Aš net vėl nusipirkau sab simplex lašiukų, nes vis pirdauja nemažai, sakau gal pilvukas.

fica parašė:
    Maniškis irgi pradėjo vėl tampyti krūtį, bet pagrinde neima kairės (pastebėjau, kad daugumai problemos su kaire yra) tai kai pradeda taip žaisti dažniausiai keliu a…

Reiks dar pabandyt su atrūginimu, ir tas pats su langu😅 ypač ryte, iš po nakties viskas baisiai įdomu, reikia ir kalbėt ir viską apžiūrėt.

6. 2018.10.09 12:55 (prieš 7 mėn.)

Beje, kurios maitinat mp, kaip su tuštinimusi reikalai? Seniau darydavo 2-3k per dieną ir vieną dieną tiesiog nepadarė nė karto or tas jau tęsiasi penkta diena. Žinau, kad žindomi ir iki 10d gali nesituštint, tiesiog keista, kai tiek tuštindavosi ir staiga išvis dingo. Šiaip ramus vaikiukas, nesteni, neverkia, būna kartais dėl dujų suverkia, bet tik trumpai. Įdomu, ar dar kam taip yra? Kaip po tiek dienų pasituština? Įprastai?

7. 2018.10.09 12:57 (prieš 7 mėn.)

daiweta parašė:

O kam? Jei su pilvuku ir kakučiu viskas gerai 🤔 procilaktiškai tikrai nereikia

1
  8. 2018.10.09 13:06 (prieš 7 mėn.)

mattina all alba parašė:
    Bet jau čis išvis kažkoks

Tai va po antrojo streiko issigelbejimas buvo atsigulus maitint, o dabar nei sedint nei gulint nevalgo. Tikriausiai trecias kartas nemeluoja mazyte rimtai yra supykus..:/

9. 2018.10.09 13:06 (prieš 7 mėn.)

mattina all alba parašė:
    Beje, kurios maitinat mp, kaip su tuštinimusi reikalai? Seniau darydavo 2-3k per dieną ir vieną dieną tiesiog nepadarė nė karto or tas jau tęsiasi penkta diena. Žin…

Mūsų mažylė tik pirmą mėn tuštindavosi dažnai,po to ir dabar tik kokį kartą i savaitę,kartais ir 9 dienas išbūna,bet yra aktyvi,matosi,kad dėl to diskomforto nepatiria Tik kai jau padaro,toks vaizdas,kad pampis sprogs

1
  10. 2018.10.09 13:12 (prieš 7 mėn.)

mattina all alba parašė:
    Beje, kurios maitinat mp, kaip su tuštinimusi reikalai? Seniau darydavo 2-3k per dieną ir vieną dieną tiesiog nepadarė nė karto or tas jau tęsiasi penkta diena. Žin…

Pas mus po 2men. ir kas antra ar kas trecia diena tustinosi, pradejau duoti geruju bakteriju ir nuo duju kaupimosi lasiuku, nes pilveli skaudejo, tai vel pradejo tustinis kasdien retais atvejais kas antra diena.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.