❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2019.03.26)

1. 2019.03.21 09:42 (prieš 4 mėn.)

PaulinaSm parašė:
    Labas rytas. Kuriu leliukams buvo tas etapas, kad nakti per miegus ropoja ir stojasi, kiek tai truko? Ropojam jau antras menesis, bet tik dabar naktiniai cirkai pra…

Ilgai mum truko 😁kokį pora mėn. intensyviai, dabar jau mažiau, bet irgi atsibudęs sėdasi, stojasi ir atropoja pas mane, lovytė pristumta

2. 2019.03.21 11:10 (prieš 4 mėn.)

PaulinaSm parašė:
    Labas rytas. Kuriu leliukams buvo tas etapas, kad nakti per miegus ropoja ir stojasi, kiek tai truko? Ropojam jau antras menesis, bet tik dabar naktiniai cirkai pra…

Mums buvo užėjęs toks laikas, tęsėsi apie porą sav, tada praėjo, jau apsidžiaugus buvau, o dabar kai vaikščioti mėgina įsikabinus į rankas, vėl naktį pradėjo kvailioti, jau kuri naktis stojasi vis

3. 2019.03.21 11:25 (prieš 4 mėn.)

Kaip aš bijau to naktinio sėdimosi ar stojimosi..baisu, kad krisdamas rimtai nesusižalotų, na, net ir nerimtai nesonorėtų, kad bumteltų. Jau gerą savaitę, kaip išmoko stotis, neturiu laisvos sekundės, turiu visada būti šalia, nes stojasi kaip užsuktas, nepavyjsta, didžiausios ašaros ir isterijos. Pirkau vaikštynę vien tik dėl to, kad galėčiau saugiai palikti ir nueiti pvz į tualetą, nes tik randa už ko užsikabinti ir stojasi, o kristi gražiai nemoka, krenta tiesiog aukštielnikas. Tai negana to, kad dienos be sekundės poilsio, tai dar ir naktim tektų budėti

4. Deividas Bayezid 1 m. 1 mėn.

2019.03.21 12:49 (prieš 4 mėn.)

PaulinaSm parašė:

Pradzioje ropojo dabar vartosi, kaip laikrodis sukasi kartais paropoja ir stojasi pastebejau, kad taip daro, kai nenori pabusti, bet kazko iesko mes nenaudojam ciultuko kai taip daro dar kartais plius krizena pasiulau mišinio jei nesenai valgęs paimu ant ranku minute pasupu ir paguldau, nes jei tik apverciu pabunda. Mam padejo ant vaiko uzdeti savo drabuzi kai migdau nakciai, nes buvo periodas prabunda ir viskas iesko mamos miega tik ant mamos tai pora savaiciu guldydama nakciai uzklodavau pirma savo maike kuria nesiojau ta diena paskui jo dekuti padejo dabar mamos rubo jau nereik 😊

2
  5. Deividas Bayezid 1 m. 1 mėn.

2019.03.21 13:07 (prieš 4 mėn.)

Papasakosiu siek tiek kaip mums sekasi 😊 vaikstom pradzioje bego dabar eina vienas pats puse holo apie 3 metrus paskui tupe ir ijungia 4×4 gal pavargsta o gal greičiau 😄 labai vaikosi suniuka ismoko erzinti savo uzkandi kisa suniukui po nosim tik ims suniukas tuoj atima ir sau i burna kisa ir juokiasi... taip pat laksto nuo suns su uzkandziu rankose, burnoje ir kiek prisikisa i burna tai mastau chameka ar vaika auginu 😁 va siandien man iskrete cirka maziau nei per minute uzlipo ant televizoriaus staliuko isikabino i telika ir stovi tai sirdis i kulnus nukrito 🙈 aisku atlupam visas apsaugas viska atidarom kraustom, lendam kur negalima, tampom laidus trinam uzkandzius i baldus ir kilimus 🙈🙊🙉 labai daug supranta, bet kazkodel daro kaip jis nori... tarkim ate nerodo tevams, o va kai ateina seneliai iskart bega uz mamos ar tecio ir rodo ate ar koks kitas zmogus su kuriuo nelabai žaidžia, dar toks pastebejimas siek tiek susidraugavom su vezimu iki 30 min isbuna jei vezi greit, pasidare labiau savarinkiskas pazaidzia vienas su zaislais ir šuniu pats ilipa i masina islipa paspaudo vaira ten pypsi pamaigo mygtukus, nueina iki vaikstynes paspaudo ten groja, pasiima stumduka pastumdo, zaislu deze isvercia apziuri ka turi salia sokliuko isikabines pasokineja ( paciame nebuna net minutes) nupirkom manieza su kamuoliukais tai vaikui jame šokas ar su kamuoliukais ar be ju del neaiskiu piezasciu bijo pacio maniežo aplink ji eina ciupineja ikeltas i vidu iskar reks ir katu su juo sedejau ir zaislu pridejau bet tik i vidu ikeliu iskart isko kaip pasprukt ir zirzia toliau buna isterija, manau nori laisves 😊 labai pasitvirtino svieciantys kalbantys zaislai dabar jais domisi jungineja, pasitvirtino vaiksciojimo asistentas petnesos kai pradejo bamdyti eiti uzdejau ir leidau kristi nelaikiau itempus bet taip sulaikiau smugi ir kritimo kampa nors ant pampio krito daugiausiai kol nelakste taip manau igavo drąsos. Tai tiek 🤗

6
  6. Liucija 1 m. 1 mėn.
    Elzė 9 m. 6 mėn.

2019.03.21 13:35 (prieš 4 mėn.)

Zuzuna parašė:
    Papasakosiu siek tiek kaip mums sekasi 😊 vaikstom pradzioje bego dabar eina vienas pats puse holo apie 3 metrus paskui tupe ir ijungia 4×4 gal pavargsta o gal greič…

Geriausiai nuskambejo “isbuna jei vezi greit” 😂 jusu vaikas vunderkindas, pas ji zymiai viskas anksciau nei pas iprastus vaikus ;) I pirma klase galesit leisti 4-5 metu ;)

1
  7. Deividas Bayezid 1 m. 1 mėn.

2019.03.21 13:49 (prieš 4 mėn.)

Pajuris parašė:
    Geriausiai nuskambejo “isbuna jei vezi greit” 😂 jusu vaikas vunderkindas, pas ji zymiai viskas anksciau nei pas iprastus vaikus ;) I pirma klase galesit leisti 4-5 …

Aš meldžiu, kad taip ir toliau jau nusprendėme nuo rugsėjo leisim į darželį keliom valandom pabandymui su vaikais nuo 2 metų tikiuosi ims pavyzdį iš vyresnių. Mokykla pas mus nuo 6 metu priešvelykinė 5, bet bernai daznai nemegsta mokintis, o sitas 9 menesiu su charakteriu neimk už rankos, duok paciam maista laikyt, o jei ne pagal ji ir nereikia nevalgys žodžiu sunkus darbas nusimato...

Įdomu, kaip sekasi tvarkytis mamoms kurios "vienos" augina vaikus? Vyras daug dirba vaika mato vakarais apie 4 valandas ir sekmadieni, tevai toli, tai viena auginu, nes iš vyro puses padėjėjų daugiau žalos, nei naudos. Kaip viska spejat? Man kuo toliau tuo darosi sunkiau dideli namai, šuo, maisto ruosimas, skalbimas lyginimas begimas paskui vaika pradedu jaustis kaip nusivylusi namu šeimininkė 🙊

8. 2019.03.21 14:21 (prieš 4 mėn.)

Zuzuna parašė:
    Aš meldžiu, kad taip ir toliau jau nusprendėme nuo rugsėjo leisim į darželį keliom valandom pabandymui su vaikais nuo 2 metų tikiuosi ims pavyzdį iš vyresnių. Mokyk…

Manau jaučiai taip pat kaip jūs. Bent aš dažnai vyrą kviečiu į pagalbą kai jau nebesusitvarkau. Ačiū D, jau tikrai lengviau darosi kai pagalvoji. Aš jau ir išsimaudyt su vaiku išmokau, nes be jo negaliu, ir susitvarkyt namus. Tiesa galvos nepamest užsiėmimai padeda - einam 2k/sav tai man atgaiva. O dabar jau pavasarėjant ir kiti pažįstami atkuto tai daugiau socialinio kontakto gaunu, nes vienu metu jau lubomis vaikščiojau nuo trūkumo.

9. 2019.03.21 15:13 (prieš 4 mėn.)

Zuzuna parašė:
    Aš meldžiu, kad taip ir toliau jau nusprendėme nuo rugsėjo leisim į darželį keliom valandom pabandymui su vaikais nuo 2 metų tikiuosi ims pavyzdį iš vyresnių. Mokyk…

Nors ir vyras dirba viso labo iki 16val, bet as per ta laika pamaitinu 2 kartus mazyli, susitvarkau pilnai namus, issikalbiu, nusikabinu skalbinius, pasirupinu kate, ir mums su vyru pietus ruosiu. ir cia su labai aktyviu ropojanciu leliu
    dabar nebetelpa i galva kaip galejau “nieko negalet” kai jis buvo maziukas. Dabar ipratau, ir man cia viskas savaime suprantama ka as darau, taip lakstau, tempas tikrai jauciasi, bet man net patinka. O kai vienas lelius, ir nera jokiu papildomu veiklu, mokslu, ar pan, tai skustis net negaleciau 😊 apart to kad rutina kartais pabosta, bet tik tiek

10. Deividas Bayezid 1 m. 1 mėn.

2019.03.21 15:53 (prieš 4 mėn.)

Butuke_ parašė:
    Nors ir vyras dirba viso labo iki 16val, bet as per ta laika pamaitinu 2 kartus mazyli, susitvarkau pilnai namus, issikalbiu, nusikabinu skalbinius, pasirupinu kate…

Kaip miela girdėti 😊

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.