❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2019.03.26)

1. Deividas Bayezid 11 mėn. 6 d.

2019.03.21 15:54 (prieš 2 mėn.)

Pelė drąsuolė parašė:
    Manau jaučiai taip pat kaip jūs. Bent aš dažnai vyrą kviečiu į pagalbą kai jau nebesusitvarkau. Ačiū D, jau tikrai lengviau darosi kai pagalvoji. Aš jau ir išsimaud…

Net geriau pasijutau, kad cia ne viena tokia, nes jau galvojau man paveluota kokia depresija puola 🙈

2. 2019.03.21 16:18 (prieš 2 mėn.)

Mamytes ar visos jau duodat i rankytes banano ar virtu darzoviu. Klausiu tu kurios pradejo maitinima kosytem.Mano tai labai nori pati valgyti su rankom bet viska grudasi ir springsta.Tai uzkandziai lieka vafliukai ir duoniukai kurie tirpsta ir kukuruzai bet kietesniais kurie netirpsta greit ir springsta.Tai duodu mazais gabaliukais darzoviu ir banano ar avokado tai susmulkina graziai pati bet va i rankyte noretus duoti.Jau koses neblendinu o darzoves sakute trinu mesyte malta.Maitintuvas jai nepatinka meta ant zemes.O kaip jusu vaikiukam sekas su maistu?

3. 2019.03.21 16:33 (prieš 2 mėn.)

noma parašė:
    Mamytes ar visos jau duodat i rankytes banano ar virtu darzoviu. Klausiu tu kurios pradejo maitinima kosytem.Mano tai labai nori pati valgyti su rankom bet viska gr…

Ta pati beda, dideliais gabalais kanda, truouti pakandzioja ir ziaugcioja, vemia... mazais graziiai pakramto ir nuryja...Aktualu

4. 2019.03.21 16:35 (prieš 2 mėn.)

Man ir jau rutina pabodo.Su dviem vaikais ramybe kai abu miega pietu.Keliames 7val. ryte tada pusrycius darau dyckiui tv pajungiu. Maze zaisliukais zaidzia.Valgom visi trys kose su priedais. Tada maze numaudau na ji sedi vonios kriauklei su zaisliukais o dickis padeda.9val maze miega as skubu po dusu tada tvarkom su dyckiu kambarius.Paskui pietus gaminu jei turiu nuo rydienos tai su dyckiu zaidziu.Maze po 45min prabunda dar pasiubuoju ir uzmiega dar 45min.Kai prabunda duodu papuli ir tada val i kiema.Grize valgom pietus. Ir 13val ruosiames mieguj.Tai uzmiega abu iki 14.Miega 1.5 kartais 2val.Tada uzkandukai abiem.Apie 17.30 vel i kiema.Dickis zaidziu maze vezyme daznai trecia miegeli trumpa pamiega.Vyras grizta apie 18val. tai jis pavalgo vakariene be musu o mes jau apie 19val.Nakciai miegot 21 ruociames 22miegam visi. Dicki isleidau sav. i darzeli apsirgo ir sav. vel namuos na kita sav. vel bandysiu jis ten 3dienas po 5val. patiko jam su vaikais juk ta rutina ir jau pabodo.Tai pietu miegas bus vezime abiem namuos maziau ka spesiu padaryt bet ziuresiu kaip iseis.O kiek jusu vaikuciai miega nes niekaip prie 2 miegeliu nepereinam.

5. 2019.03.21 16:54 (prieš 2 mėn.)

Butuke_ parašė:
    Nors ir vyras dirba viso labo iki 16val, bet as per ta laika pamaitinu 2 kartus mazyli, susitvarkau pilnai namus, issikalbiu, nusikabinu skalbinius, pasirupinu kate…

Pas mus tas pat, kuo mažiau laiko tuo daugiau spėju pasidaryti 😀 kai miega kieme pietų miegeli nuo 15 h iki 17.30 h, spėju ir namus susitvarkyti, ir iskalbti, išlyginti, vakariene padaryti (o kartais ir nespėju :D) ir kavos išgerti.
    Keliames 7 h, iki 8 h vyras juos "sutvarko" ir i darbą. 9.30 h valgo koše abu ir eina miegoti. Tada ruošiu jiems pietus, vėl tvarkausi po "rytinio valgymo" o kai nemiega tai žaidžia kartu 💕turim medinį aptvareli. Abu stojasi ir pešasi, ir zaislais nepasidalina bet aš nesikisu, tik kai jau būna ašarų, tada atskiriu ar i gultuka su zaislais ar maitinimo kėdute. Taip ir praeina diena, ir visai nenuobodu, nevargina, juk viskas laikina, džiaugiuosi kiekviena diena su jais

1
  6. Elzė 9 m. 4 mėn.

2019.03.21 18:22 (prieš 2 mėn.)

noma parašė:
    Mamytes ar visos jau duodat i rankytes banano ar virtu darzoviu. Klausiu tu kurios pradejo maitinima kosytem.Mano tai labai nori pati valgyti su rankom bet viska gr…

Springsta nuo visko, todel viska smulkinu arba duodu su kramtuku.

7. 2019.03.21 18:42 (prieš 2 mėn.)

Liusina parašė:
    Pas mus tas pat, kuo mažiau laiko tuo daugiau spėju pasidaryti 😀 kai miega kieme pietų miegeli nuo 15 h iki 17.30 h, spėju ir namus susitvarkyti, ir iskalbti, išlyg…

o pas jus dvynukai, tai jus isvis smagu matyt kad super nusiteikusi!! medali tokiom mamom kabint ♥️

8. 2019.03.21 18:51 (prieš 2 mėn.)

noma parašė:

Springsta ir musu. Katik daviau agurka, nuskutau odele bet iskart kanda ir springsta. Vyras atbego issigandes 🤷🏼‍♀️ Bet koses jau tirstesnes verdu, dar turiu mamuko maltas, kai pabaigsim pirksiu jau kitokias ☺️

Tai i rankas duodu tik kukuruza 🙂

9. 2019.03.21 19:27 (prieš 2 mėn.)

Butuke_ parašė:
    o pas jus dvynukai, tai jus isvis smagu matyt kad super nusiteikusi!! medali tokiom mamom kabint ♥️

Turbut svarbu nusiteikimas ir pozityvus mąstymas 😉 pas mane TIK dvynukai 😀 kitos mamytes turi daugiau vaikų arba trynukus 🤗

3
  10. 2019.03.21 19:39 (prieš 2 mėn.)

noma parašė:

Pas mus kosmosas su valgymu visai dabar... Nors ir valgo bet kokios konsistencijos - ir košes ir gabaliukais, nespringsta, bet kiekiai minimalūs tik... Vis su dantim vargstam - trečias išlindo neseniai ir dar ketvirtas lenda, tad kramtyt nedaug ką nori.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
3,00 €
64 cm | XXXL
15,00 €
92 | 2 - 2.5 m.