❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2019.03.26)

1. Deividas Bayezid 10 mėn. 5 d.

2019.03.21 21:37 (prieš 1 mėn.)

noma parašė:
    Mamytes ar visos jau duodat i rankytes banano ar virtu darzoviu. Klausiu tu kurios pradejo maitinima kosytem.Mano tai labai nori pati valgyti su rankom bet viska gr…

Taip kaip apibudinot kanda daug tarkim obuolio tada makaluoja burnoje bando ryt springsta koseja isspjauna as leidžiu sunku ziuret net su asarom iskoseja ir mama puolimo pozoje gal reikes pagalbos gal jau reik padėti, bet duodu darzoves siek tiek perverdu tarkim morka kad minkstesne butu kriauses perku minkstas, braskes minkštos, kivi minkštas dabar labai mandarinu nori duodu po trupi net dreba kaip nori arbuza valge gražiai, avokado nevalgo be banano

2. 2019.03.21 22:35 (prieš 1 mėn.)

Zuzuna parašė:
    Aš meldžiu, kad taip ir toliau jau nusprendėme nuo rugsėjo leisim į darželį keliom valandom pabandymui su vaikais nuo 2 metų tikiuosi ims pavyzdį iš vyresnių. Mokyk…

As irgi auginu praktiskai viena vyras dviejuose darbuose dirba, tai ryte, kol dar neisejes i pirmaji, begu i dusa, o tada jau dviese like tvarkomes, skalbiames, valgyt darome. Seniau maziuka nesyneje isidejus visus buities darbus pasidarydavau, dabar truputeli lengviau, vaikstyne naudojam sulaukiam tecio po pietu, pamaitinam, ir i kita darba isleidziam, is kurio tik apie 11 grizta, dazniausiai tokiu metu jau einu miegot. Laukiu jo laisvu dienu kaip sventes nes ir fiziskai pavargstu ir emociskai visada viena o gyvenu uzsieny, tai artimuju pagalbos irgi nera. Geriausia terapija man ipodas i ausis, vaikas vezime, ir einu einu einu, kaimynai juokiasi net, spelioja kiek kilometru per diena nukeliauju

1
  3. Deividas Bayezid 10 mėn. 5 d.

2019.03.22 12:24 (prieš 1 mėn.)

PaulinaSm parašė:
    As irgi auginu praktiskai viena vyras dviejuose darbuose dirba, tai ryte, kol dar neisejes i pirmaji, begu i dusa, o tada jau dviese like tvarkomes, skalbiames, …

Pasisekė, kad sėdi vežime 😊 aš nesiokleje nesdavau, bet jau darosi sunku, o ir sėdėti nenori joje reikia eiti ponaičiui, tai tik trumpam išbėgu ko reik ir vienas pasivaisciojimas pries miega jei begant su vezimu uzmiega svente iki 2 val jei ne tai tenka imt lauk užmigdyti ir tada jau miega galiu apsipirkti, bet siaip dienos labai greit eina rutina kartais žudo atrodo tik namus tvarkau, gaminu, skalbiu, lyginu. Jau svajoju, kaip grįšiu velykoms mamai paliksiu ir leksiu į koki spa tik sau. Tai va įdomu pasidarė ar čia man pasisuko, kad noriu pasiilsėti nuo kasdienybės ir reiktų ieškoti pagalbos ar cia normalu. Su mano vaiku išeiti pavalgyt ar šiaip sekmadienį pasidaryt šeimos išvyka labai sunku tiesiog labai aktyvus reikia paskui vaiką bėgti kol nemiega nepasedes nei maitinimo keduteje, nei žaislai nauji sudomins, nei užkandžiai tai keliu minučių reikalas paskui zirs lips nores eit ropot pas žmones imti viska žodžiu paskubomis pavalgyt neįmanoma 🙈 namie situacija geresnė, bet naujose vietose viskas įdomu

4. 2019.03.22 12:46 (prieš 1 mėn.)

Zuzuna parašė:
    Pasisekė, kad sėdi vežime 😊 aš nesiokleje nesdavau, bet jau darosi sunku, o ir sėdėti nenori joje reikia eiti ponaičiui, tai tik trumpam išbėgu ko reik ir vienas pa…

aisku, kad normalu visi nuo visko pavargsta, mamos nuo savo rutinos ypatingai! as irgi kartais ziuriu i vyra su lengvu pavydu kaip iseina kas ryta i darba, grizta, turi ka papasakot, esa pabendraves su zmonem, ir t.t, o as ka, apie vaika viena ir tapati varau kasdien
    arba dar kai vyras uzsieny buvo ir atvaziuodavo pas mane mama ir irgi vis pasakoja tai ta, tai ana, tiek daug visko atsitiko, tada as ir pagavau save “ant minties”, kad o as tai ir neturiu ka papasakot tikrai... tada ir pajauciau pirma kart kaip uzsidarius tarp kokiu keturiu sienu gyvenciau, atskirta nuo viso pasaulio o aplinkiniams kaip atrodo, dekrete, namie, tobula toms mamoms, ar ne? toli grazu
    puikiai jus suprantu, todel patarimas cia tik vienas gali but, kad atejo laikas ir atsipust nuo viso to, ir pailset nuo vaiko. gal skamba kazkam
    ziauriai, gal ne, bet man tai cia yra normalu, dabar mums irgi turbut prasidejo dantys, tai spiege nakti, spiegia va diena, tai irgi tik ir ziuriu kada cia tas vyras gris, uzsidarysiu kambary kokiam
    pusvalandziui ir atsipusiu
    taip as darau po labai labai sunkiu dienu, kadangi esu nenormali pedante, tai man viskas turi but visad tvarkinga, o kai viskas eina ne pagal plana, ir vaikas visa diena ant ranku, tai dar ir bardakas aplink nervina tokia kasdienybe...
    vistiek juk vyras turi turet laisvesnio laiko, iseigines galu gale, pabandykit pasinaudot kiekviena
    minute, pasakyt, pasiguost kazkaip atsargiai, kad nebegerai jauciates, supras gal sekmes! 🌸

6
  5. 2019.03.22 13:18 (prieš 1 mėn.)

Mamos kurios ruosiates maitinti mp iki metu ar jau pradejot mazinti mp ir kaip ruosiates daryti.Ar keisit i misineli ar jau tik vandeni duosit.Nes pirma maitinau iki 18men tai jokio misinelio nebedaviau nes neime ir taip su gerimu problemu turim.
    Maze tai vandenuka geria geriau tai nors toks palengvejimas.O maitint mp pavargau del nemiegotu naktu ir vasara jau noris kad neplesytu bliuskes kaip su pirmu buvo.

1
  6. 2019.03.22 13:38 (prieš 1 mėn.)

noma parašė:
    Mamos kurios ruosiates maitinti mp iki metu ar jau pradejot mazinti mp ir kaip ruosiates daryti.Ar keisit i misineli ar jau tik vandeni duosit.Nes pirma maitinau ik…

dar kolkas nemazinu, bet todel, kad biski atsiputem su vyru pamate kad misini geria nakti... ir miega gerai, del to, ne del to, nezinau 😳
    o diena, duodu, vien del to, kad duodu, ar padet uzmigt, ar siaip kad nusiramintu pries miega, bet kadangi pamatem kad visgi geria pm, daug lengviau pasidare, vandenuka irgi geria, bet kaip kada jam uzeina..
    tai galvoju koki 10 menesi jau sumazint iki minimumo, na ir jei viskas gerai taip ir baigt o pm dar nakti koki karta duot atsigert

7. Elzė 9 m. 3 mėn.

2019.03.22 16:58 (prieš 1 mėn.)

Sveikos “Technine apziura” buvom pas gydytoja 9,5 men, 7,400 kg, 70 cm ugis, galvyte 44 cm, dantu nulis Gavom skiepa. Apziura dabar bus metuku.

1
  8. 2019.03.22 17:24 (prieš 1 mėn.)

Sveikos mamytes ar jusu leliukai irgi kai kanors daro issizioja paviziui purto zaisliuka tai isizioja

9. 2019.03.22 17:26 (prieš 1 mėn.)

Vikaaaa parašė:
    Sveikos mamytes ar jusu leliukai irgi kai kanors daro issizioja paviziui purto zaisliuka tai isizioja

taip, paskutiniu metu daznai kazkaip issizioja, ka cia reiskia gal kas zinot?

10. 2019.03.22 17:28 (prieš 1 mėn.)

Butuke_ parašė:
    taip, paskutiniu metu daznai kazkaip issizioja, ka cia reiskia gal kas zinot?

manoji jau ganetinai seniai taip daro

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.