❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2019.03.26)

1. Liucija 1 m. 1 sav.
    Elzė 9 m. 5 mėn.

2018.10.18 17:13 (prieš 8 mėn.)

popin parašė:
    Parduotuveje perkate ar parveztinius?

Parduotuveje buvom gave is Norvegijos dovanu, bet jei atvirai, nemaciau skirtumo. Siule daug kas veztis pampersus is Norvegijos, Anglijos, bet atsisakem, nemegstam uzkrauti kitiems savu rupesciu ir nenorim gaist laiko su pampersu uzsakymu, parvezimo organizavimo, vistiek kazkam reiks atsidekot, tai tas pats gausis, kas ramiai pirktis LT

2
  2. Liucija 1 m. 1 sav.
    Elzė 9 m. 5 mėn.

2018.10.18 17:15 (prieš 8 mėn.)

GIRrLe parašė:
    Oho tai nejau jusu tokie dideli vaikuciai arba as nesuprantu...mes dar tik 2dydi naudojam nors sveriam apie 7kg....siuo metu naudojam pampers,bet siaip patinka man …

Tai gal tuos, kur naudojat is Lidlo 2 dydzio, gal jie atitinka pamoers 3-4 dydi? Nes juk jei butu mazi, verztu vaikui, matytus nuspaudimai ant slaunyciu, o ir vaikui butu nepatogu, zystu ;)

3. 2018.10.18 18:45 (prieš 8 mėn.)

.Eva. parašė:
    mes su pirmu vaiku naudojom pampers bet oranzine pakuote, sleep & play. zali netiko mums

Mes irgi naudojam Bleer Bleier. Tik geriausi atsiliepimai!👌😏

2
  4. 2018.10.18 20:05 (prieš 8 mėn.)

Pajuris parašė:
    Parduotuveje buvom gave is Norvegijos dovanu, bet jei atvirai, nemaciau skirtumo. Siule daug kas veztis pampersus is Norvegijos, Anglijos, bet atsisakem, nemegst…

Pagaliau radau žmogų, kuris taip pat nepamatė skirtumo tarp norvegiškų ir lenkiškų pampersų maniau, kad tik aš viena tokia specialiai sulyginom, jokio skirtumo nepamatėm

1
  5. Liucija 1 m. 1 sav.
    Elzė 9 m. 5 mėn.

2018.10.18 20:36 (prieš 8 mėn.)

fica parašė:
    Pagaliau radau žmogų, kuris taip pat nepamatė skirtumo tarp norvegiškų ir lenkiškų pampersų maniau, kad tik aš viena tokia specialiai sulyginom, jokio skirtum…

😂 nu va, dabar ramiau miegosit 😆

6. 2018.10.18 20:53 (prieš 8 mėn.)

Braskinuke parašė:
    Aš specialiai Antėjoje klausiau registruodama ar galima maitinti prieš tyrimą, sakė, kad maistas neturi reikšmingos įtakos 🙂

Dekui;)

7. 10 m. 5 mėn.

2018.10.18 21:30 (prieš 8 mėn.)

fica parašė:
    Pagaliau radau žmogų, kuris taip pat nepamatė skirtumo tarp norvegiškų ir lenkiškų pampersų maniau, kad tik aš viena tokia specialiai sulyginom, jokio skirtum…

Man parveze norvegiskus, bet ant pakuociu raso, kad gaminti jie vokietijoje. O vat angliskus jei perki tai uk ir gaminti yra
    Norvegijoje pirktu pampu skirtumo nuo Lt pirktu tikrai nepastebejau

8. 2018.10.18 22:06 (prieš 8 mėn.)

Rimtushka parašė:
    Sveikos, norejau pasiklausti kokias sauskelnes naudojat? Visad naudojom pampers, bet jei tik pakakina tai vos ne iki pazastu buna prabege, jau net nervina, isbandyt…

Hugies for girls, toks rožinis pokas(Yra ir for boys) , nu kokie faini, jokių bėdų dar su jais dėl prabėgimo nebuvo nė pro kur 😉👌🏿👌🏿

9. 2018.10.19 00:04 (prieš 8 mėn.)

Mirecle parašė:

Mes huggies elite soft jau kokią savaitę 4 nr naudojam. Bet sveria mano berniukas 8,5kg 4 mėnesių. Prabėga tik tada kai laikas dydį keisti ir kartais kai daugiau pavaro ant gultuko truputėlį permirksta. Bet niekada nėra buvę iki pažastų ar labai daug pastebėjau kad kai 1 kg iki dydžio galo lieka jau laikas keisti į didesnį

1
  10. 2018.10.19 05:57 (prieš 8 mėn.)

Mirecle parašė:
    Hugies for girls, toks rožinis pokas(Yra ir for boys) , nu kokie faini, jokių bėdų dar su jais dėl prabėgimo nebuvo nė pro kur 😉👌🏿👌🏿

Mes ir situs naudojam ir viskas su jais ok, tik noretusi minkstesniu, kietoki jie man lyginant su kitais

Vilive parašė:

Ten jau skaitos pants? Nes mes ir naudojom soft visada, bet tada ziurejau, kad nr.4 tai pants.. tai galvoju bus lb dideles ;/ nes huggies sofy man patiko, svelnios

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.