❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2019.03.26)

1. 10 m. 5 mėn.

2018.10.20 10:31 (prieš 8 mėn.)

Butuke_ parašė:
    Labas mamytes!
    musu tetis grizo, grizo pora dienu anksciau, nes mes visiskai sukrite su berniuku …

Niu smagu girdeti, kad situacija gereja ;) del baubuko pasiklausti reikia, nes daug kas dar kudikiams netinka ;) uzsiklausti reikia kas tiktu tokio amziaus maziukui ;)

2. 2018.10.20 10:58 (prieš 8 mėn.)

Butuke_ parašė:
    Labas mamytes!
    musu tetis grizo, grizo pora dienu anksciau, nes mes visiskai sukrite su berniuku …

Šaunu, kad situacija gerėja Baubuko tokiems mažiems dar nerekomenduojama naudoti, bet gal tiktų rozalinų ea su migdolų aliejumi sumaišytas? Rozalinos mažiukams tinka, o jų poveikis kaip supratau panašus į arbatmedžio (jis į Baubuką įeina). Čia tik pasvarstymai, nežinau ar tikrai taip galima naudoti ir ar veiktų.
    Patys su vyru Baubuką išbandėm, tikrai palengvino slogą

3. 2018.10.20 11:11 (prieš 8 mėn.)

Liusina parašė:
    Mano mergyte 4 men.ir 1 sav. 63 cm ir 5,8 kg coliukė 🤗 nei vartomes nei ropojam, nėra čia ko skubėti užaugti 😊

Ir mano mergyte coliuke 4 men 62 cm ir 6.020 kg na bet pagal koreguota amziu,butu 3 men tai viskas idealiai o irgi nesivartom,apie stovimus ar sedimus dar ne nekalbu... tokia tinginiuke

1
  4. 2018.10.20 11:12 (prieš 8 mėn.)

Butuke_ parašė:
    Labas mamytes!

AS naudoju dede miegae purskikli tai kazkokio poveikio nepastebejau, pas mane ji visada nakti gerai miegojo bet draugem padejo sake as vietoj baubuko naudoju rozalinos ea jis tinka kudikiams

5. 2018.10.20 11:18 (prieš 8 mėn.)

Nu musu gydytoja ir kinizeterapiautesake sake kad ir nepatinka kuo daugiau guldyt abt pilvo, nes stipreja pilvo, nugarytes ir kaklo raumenukai. Ir iki 4men galvyte jau turetu laikyt ir bent ant pilvo apsiverst, tai mes taip ir darem, kuo dazniau. Tai ir galvyte greit laikyt pradejo ir apsiverst plius i baseina uzrasem stiprinimuo kuno

6. 2018.10.20 11:26 (prieš 8 mėn.)

Butuke_ parašė:
    Labas mamytes!

Mes naudojam tozalinų aliejų profilaktiškai nuo bacilų visokių,kai einam į lauką užlašinu 1 lašiuką ant viršutinių drabužių,o nakčiai turiu Dėdę miegą,bet stebuklo iš jo nėra,kaip ir rašo,jis veikia jei vaikas turi savo rutiną,užmiega nesupamas ir pan Lb nedaug aliejų tinka vaikiukams iki 6 mėn amžiaus,pati rašiau Sąmoningoms mamoms,tai šiuos ir rekomendavo O kiek domėjausi kitų mamų,nuo 6 mėn gerai veikia Saldžių sapnų aliejus,sakė tikrai padeda

7. 2018.10.20 13:07 (prieš 8 mėn.)

Mes slogojame,kosejame ir temp.kyla.Ka tokiems maziukams duodate?

8. 2018.10.20 13:39 (prieš 8 mėn.)

Rexe parašė:
    Mes slogojame,kosejame ir temp.kyla.Ka tokiems maziukams duodate?

Vakar buvom pas gyd. leido lasiuku umckalor, vibrocil, su vandenuku plauti nosi.

9. 2018.10.20 14:30 (prieš 8 mėn.)

Gerda.S parašė:
    Mes naudojam tozalinų aliejų profilaktiškai nuo bacilų visokių,kai einam į lauką užlašinu 1 lašiuką ant viršutinių drabužių,o nakčiai turiu Dėdę miegą,bet stebuklo …

Aš naudoju "saldžių sapnų" ir jį galima naudoti nuo naujagimystės, tik mažiau lašelių. Kvapas labai geras, o ar padeda ar ne, nežinau, miega taip pat kaip visada. Lašinu ir į vonią ir kambarį pakvėpinu prieš miegą. Taip pat turiu "sapnų debedėlį" jis skirtas labiau masažams nes yra eterinių aliejų ir migdolų aliejaus mišinys, kvapas toks pat kaip "saldžių sapnų" ir dar naudoju į vonią arbatmedžio aliejų, profilaktikai nuo bacilų.

1
  10. 2018.10.20 14:49 (prieš 8 mėn.)

fica parašė:
    Aš naudoju "saldžių sapnų" ir jį galima naudoti nuo naujagimystės, tik mažiau lašelių. Kvapas labai geras, o ar padeda ar ne, nežinau, miega taip pat kaip visada. L…

Va į vonią ir aš galvoju,kad reik kažką pradėt naudot iš eterinių

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.