❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️

Komentuoti
  1. 2018.10.21 22:41 (prieš 3 sav.)

axiuke parašė:
    Siandien dovanu gavom gintarinius karoliukus. Klausimas, ar kas juos jau esate uzdeja savo maziukams?

Savo pirmagymiui dėjau nuo pusės metų

2. 2018.10.21 22:48 (prieš 3 sav.)

axiuke parašė:
    Siandien dovanu gavom gintarinius karoliukus. Klausimas, ar kas juos jau esate uzdeja savo maziukams?

Pirmagimis nuo puses metu nesiojo. Neseniai nutruko uzsegimas

3. 2018.10.21 22:56 (prieš 3 sav.)

Su plaukais situacija labai bloga, ir slenka ir dar riebaluojasi 😣 zinojau, kad slinks, bet kad sitaip!!! Kaip per siaubo filma... nieko nedarau, laukiu... jei ka kaledom peruka reiks pirkti

5
  4. 2018.10.22 00:56 (prieš 3 sav.)

Augu parašė:
    Na va mums jau 4 menesiukai. Kas svencia siandien su mumis taip pat?? Kaip sekesi augti??:)) net neisivaizdavau, kad laikas taip greit bėga.

Ir mes šiandien švenčiame 4 mėnesiukus augti sekasi vaikinui gerai, esame maždaug 66cm ir apie 8kg jau vakar įšokome į 4 dydžio pampersus

17
  5. 2018.10.22 01:04 (prieš 3 sav.)

O su plaukais man nėštumo metu nerealiai jie sustiprėjo. O nuo 2 mėnesio po nėštumo konkrečiai kuokštais slinkti pradėjo. Smilkiniai labai išpliko. Tuomet nusprendžiau pradėti nuo 3 mėn daugiau visokių vaisių ir daržovių bandyti pridėti į savo mitybą, nes labai save suvaržiusi buvau, kadangi lyg šiol maitinu pati, o vaikui atrodo nuo visko pilvuką pūtė. Tai valgau moliūgus, špinatus, obuolius, riešutus ir pan ir jau baigiasi šitas košmaras. Gal kokius 3 kart mažiau dabar išslenka. Arba sutapimas su mityba pakeista, arba išslinko tiek, kiek turėjo.. prisegu nuotrauką, kokiais kuokštais slinko

6. 2018.10.22 01:33 (prieš 3 sav.)

younova parašė:
    O su plaukais man nėštumo metu nerealiai jie sustiprėjo. O nuo 2 mėnesio po nėštumo konkrečiai kuokštais slinkti pradėjo. Smilkiniai labai išpliko. Tuomet nusprendž…

Mano irgi smilkiniai pliki o galiu tik susirišus į kuodą gyventi, nes kitaip plaukų pilna visur... bent jau matau kad pradeda lygtais augti nauji mažiukai plaukiukai... Gal reikia pradėti masazuotis su tuo masazuokliu orgazmatronu labai gerai aktyvina kraujotaką ir skatina augimą

1
  7. Elzė 8 m. 10 mėn.

2018.10.22 08:28 (prieš 3 sav.)

Vilive parašė:
    Mano irgi smilkiniai pliki o galiu tik susirišus į kuodą gyventi, nes kitaip plaukų pilna visur... bent jau matau kad pradeda lygtais augti nauji mažiukai pl…

Orgazmatronas? Kas cia per aparatas?! 🤣

8. Elzė 8 m. 10 mėn.

2018.10.22 08:32 (prieš 3 sav.)

axiuke parašė:

O dėl ko norite dėti gintarinius karoliukus vaikiukui? Dėl grožio ar “sveikatos”? Nes žinau, kad dauguma tiki, jog padeda nuo kosulio-mitas. Kažkada žiūrėjau laidą, kad mamytėms pripudrintos smegenys, kad gintariniai karoliai gydo. Pats gydytojas ten paaiškino, jog tai mitas Bet man gražu irgi, kai vaikai nešioja tokius karoliukus

1
  9. 2018.10.22 09:07 (prieš 3 sav.)

younova parašė:
    Ir mes šiandien švenčiame 4 mėnesiukus augti sekasi vaikinui gerai, esame maždaug 66cm ir apie 8kg jau vakar įšokome į 4 dydžio pampersus

Kokia gera idėja nuotraukai 🎈 fainuolis leliukas! 🌷
    Kokios mes mamos tobulos, mūsų dėka tokie zmogeliukai išauga
    Nu gerai gerai ir vyrai prisideda..sėklą pasėja 😃😜

2
  10. 2018.10.22 09:09 (prieš 3 sav.)

Pajuris parašė:
    O dėl ko norite dėti gintarinius karoliukus vaikiukui? Dėl grožio ar “sveikatos”? Nes žinau, kad dauguma tiki, jog padeda nuo kosulio-mitas. Kažkada žiūrėjau laidą,…

Aš esu skaičius kad padeda dantukams, bet turi būti neapdirbtas gintaras, ne tokie gražūs kaip tie karoliai..ten gintaro pačio mažai yra, gal 40%

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras