❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️

Komentuoti
  1. 2019.04.15 18:02 (prieš 1 mėn.)

Pelė drąsuolė parašė:
    Mes turim Baby jogger city mini - paveldėjom, bet labai juo džiaugiamės ir net nežinau į kokį kitą keisčiau. Nebent į tokį patį,kurio puses būtų galima keisti…

Smagu kad patinka, as irgi imciau, bet kadangi musu mazylis siaip nemiegant sedeti neypac megsta, o vaiksciot mums patinka daug ir ilgai, tai kol kas dazniau vaikstom kol miega, ir man gaila kad jogger negalima patogiai paguldyt, kojos kabo.
    Uzsisakem Cybex Eezy+, is vokietijos pigiau. Labai laukiu isbandyt.

2. 2019.04.15 18:07 (prieš 1 mėn.)

heilin parašė:
    Sveikutes mamytes,aš su tokiu klausimuku pas jus,tos kurios jau duodat ar ketinat duoti,kokį jogurtą ir varskyte naudojat? 🙂

As irgi Dobilas duodu jogurta, bet man gydytoja pasake, kad geriau kefyra duot, lengviau virskinasi. Tai kol kas pirkau Aistes kefyra.
    Labai noreciau savo jogurta pagamint, Mazyliu receptuose radau kaip, dar nebandziau

3. 2019.04.15 18:12 (prieš 1 mėn.)

O kada duodate jogurto ar varskytes? Pusryciams ar pries pietus? 🤔

4. 2019.04.15 18:28 (prieš 1 mėn.)

agnyte83 parašė:

As tik kaip priespiecius/ pavakarius duodu, neseniai pradejau duot, daug dar nesuvalgo.

5. 2019.04.15 18:35 (prieš 1 mėn.)

agnyte83 parašė:

Varškėčius pietums, o varškę, jogurtą ar kefyrą - labiau kaip užkandžius valgom, nes po keletą šaukštelių tesuvalgo dar

6. Elzė 9 m. 4 mėn.

2019.04.15 19:02 (prieš 1 mėn.)

heilin parašė:
    Sveikutes mamytes,aš su tokiu klausimuku pas jus,tos kurios jau duodat ar ketinat duoti,kokį jogurtą ir varskyte naudojat? 🙂

Dobilas jogurta ir miau varskyte

2
  7. 2019.04.15 19:47 (prieš 1 mėn.)

heilin parašė:

šitą

1
  8. 2019.04.15 20:36 (prieš 1 mėn.)

heilin parašė:

As kai ne Lietuvoje varskes normalios nera tai daviau vakar pacios pagaminta is saldyto ir atitirpinto ekologisko kefiro kai uzkabini merleje ledo gabala ir pasidaro varske tokia kremine. Vakar pirma kart daviau neliko suzaveta bet sutrinus su bananu valge ir 100g suvalge suandien.

9. 2019.04.15 22:17 (prieš 1 mėn.)

Ačiu visoms pasidalinusioms 🙂 bandysim ryt ragauti 😁

10. Lukas Jokūbas 2 m. 11 mėn.

2019.04.15 22:43 (prieš 1 mėn.)

Augu parašė:
    Mamos as tiek daug klausimu turiu ir noriu jusu nuomoniu.😂😂😂 labai noriu antro leliuko. Esu jauna mama. Ir noreciu kad ir antras leliukas butu neperkopus 25metu. Be…

As auginu du. Broliukai yra be 11dienu dvieju metu skirgumu. Pirma pagimdzius iskart sakiau,kad negrisiu i darba ir bus antras...kaip planavau taip ir ivyko. Siaip dabartinis laikas labai sunkus. Mazasis paaugo pradejo viska imti brolio,tai kaip sakau dabar pas mus namie etapas ,,karas ir taika" kas minute keiciasi viskas. Didysis visko gaili,neduoda...bet jau pastebiu momentus,kai suranda vekklos kur abiem idomu. Tikraj nera lengva,kai vaiku nedidelis skirtumas,mum mamoms,bet vaikams taj tikrai smagu kai mazasis paauga...

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras