❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️

Komentuoti
  1. 2019.04.15 23:35 (prieš 2 d.)

Braskinuke parašė:
    Varškėčius pietums, o varškę, jogurtą ar kefyrą - labiau kaip užkandžius valgom, nes po keletą šaukštelių tesuvalgo dar

Kaip gaminate varškėčius?

2. 2019.04.15 23:43 (prieš 2 d.)

GIRrLe parašė:
    As auginu du. Broliukai yra be 11dienu dvieju metu skirgumu. Pirma pagimdzius iskart sakiau,kad negrisiu i darba ir bus antras...kaip planavau taip ir ivyko. Siaip …

O kai uzaugs didesni kaip bus linksma, vienas uz kita pastoves ir pades... as labai gailiuosi, kad nesugalvojom taip anksciau... nes dabar visvien turesiu sugrist indarba. ir jau maziausias skirtumas bus 2 metai.:))

3. 2019.04.16 02:17 (prieš 2 d.)

Augu parašė:
    Mamos as tiek daug klausimu turiu ir noriu jusu nuomoniu.😂😂😂 labai noriu antro leliuko. Esu jauna mama. Ir noreciu kad ir antras leliukas butu neperkopus 25metu. Be…

Tarp mano vaiku skirtumas 4 metai. Jauciuosiu gimdzius paciu laiku. Pirma gimdziau kai buvau 25 metu, tai panasiai kaip jus. Vyresnelis dabar tokio amziaus, kad jau pakankamai didelis ir savarankiskas. Daug moka ir padeda namuose. As bunu su maziuku, o dickis man atnesa ko reikia. Jo jau nereik nei nesiot, nei vedziot. Jis pasiima maista ka nori is saldytuvo, i tualeta pats nueina, uzpakalio nuvalyt nereik, apsirengia, nusirengia pats ir tt pagrindinis mano darbas leliuku rupintis. Zaidimu kartu dar nedaug, bet prisitaiko abu kai labai nori. Daiktu negaili perdaug, bet ka nenori, kad imtu brolis pasideda kur auksciau, o visa kita sako: as leidziu broliui, tegu ima jai buna „mama, brolis man kuicia!“ bet abu labai myli vienas kita ir manau uzauge labai draugaus kai dabar pagalvoju, kad jei vyresnelis butu dar mazas, tai butu sunkiau kur kas, nes jam dar reiktu paciam daug pagalbos ir prieziuros, o dar leliukas ant ranku nuolat. Nors gal svoris geriau kristu

3
  4. 2019.04.16 07:37 (prieš 2 d.)

younova parašė:
    Kaip gaminate varškėčius?

Darau visai paprastučius - 200g varškės pertrinu su kiaušiniu ir tada įmaišau apie pusę stiklinės miltų avižinių (kartais šiek tiek mažiau, nes avižiniai miltai brinksta). Iš masės išminkau tešlą ir padarau ~1,5cm volelius, kuriuos supjaustau mažais gabalėliais. Verda apie 3-5 minutes po iškilimo į paviršių. Pateikiau panelei su trintu bananu vietoj padažo (o ir saldumo tada buvo), laaabai patiko Viriau pradžiai kelis vienetus, o kitus į šaldiklį pasidėjau ;)

4
  5. 2019.04.16 08:41 (prieš 2 d.)

Braskinuke parašė:
    Darau visai paprastučius - 200g varškės pertrinu su kiaušiniu ir tada įmaišau apie pusę stiklinės miltų avižinių (kartais šiek tiek mažiau, nes avižiniai miltai bri…

Reiks ir man pabandyt☺️

6. 2019.04.16 10:36 (prieš 2 d.)

agnyte83 parašė:
    Reiks ir man pabandyt☺️

Galima ir kitus miltus naudoti, bet kaip tik turėjau avižinių, užtat juos ir išbandžiau

7. 2019.04.16 13:25 (prieš 2 d.)

Artimiausiu metu planuoju ir aš duoti jogutą/ kefyrą/ varškę, bet mano vaikui labai nuo daug ko pučia vidurius, sakykit iš savo patirties, kaip su pilvo pūtimu jūsų vaikučiams, nuo pieno produktų nieko nebuvo? Žinau, kad individualu, bet būčiau pasiruošus taip pat šnd planuoju pirmą kart duoti špinatus, tik nesugalvoju gero derinio, nes bus mėsos kukuliai. Gal kažką patarsit?

8. 2019.04.16 13:31 (prieš 2 d.)

fica parašė:
    Artimiausiu metu planuoju ir aš duoti jogutą/ kefyrą/ varškę, bet mano vaikui labai nuo daug ko pučia vidurius, sakykit iš savo patirties, kaip su pilvo pūtimu jūsų…

Mūsiškei kaip ir nieko nebuvo.. Bet jai ir šiaip nėra daug problemų su pilvuku špinatus buvau į daržovienę įmaišiusi, bet jei mėsos kukulius planuojat, tai dečiau į pačius kukulius Galima ir padažą kokį su jais padaryti, pvz bulvę su špinatais sutrinti blenderiu (lipniau susitrina) ir tokią skystesnę košelę ant kukulių užpilti.

1
  9. 2019.04.16 13:34 (prieš 2 d.)

Braskinuke parašė:
    Mūsiškei kaip ir nieko nebuvo.. Bet jai ir šiaip nėra daug problemų su pilvuku špinatus buvau į daržovienę įmaišiusi, bet jei mėsos kukulius planuojat, tai dečia…

Aš ir mastau, ar į mėsą ar atskirai dėti, gal tikrai bus geriau į mėsytę, kad mažesnis skonio kontrastas būtų Ačiū!

10. 2019.04.16 13:52 (prieš 2 d.)

fica parašė:
    Aš ir mastau, ar į mėsą ar atskirai dėti, gal tikrai bus geriau į mėsytę, kad mažesnis skonio kontrastas būtų Ačiū!

Prašau ;)

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras