❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️

Komentuoti
  1. Kornelijus 10 mėn. 1 sav.
    Pijus 8 m. 7 mėn.
    Augustas 11 m. 9 mėn.

2019.04.18 09:43 (prieš 1 mėn.)

Augu parašė:
    Oho kokia busit pilna seimynele. na bet berniukai jusu jau dideli.:))) tai va as neturiu problemu su mazyte ir nera sunku man. isskyrus kad yra hiper aktyvi. ni…

Aciu

1
  2. 2019.04.18 11:08 (prieš 1 mėn.)

RenataCep parašė:
    Indeliuose saldot ar maiseliuose?

Dažniausiai maišeliuose.

3. Aleksandra 11 mėn.
    10 m. 10 mėn.

2019.04.18 11:40 (prieš 1 mėn.)

RenataCep parašė:
    Neskanus man tas triusis 😀 bet gal pakepus..

Aha..man ir triusis nekazka..mes irgi tokie valgytojai..verdu ir metu lauk..nezinau, net ka ir daryt.🤔🤔🤔🤔

4. 2019.04.18 14:33 (prieš 1 mėn.)

RenataCep parašė:
    Mamos, ar saldot isvirta mesa? Matau kad nespesim suvalgyt su jos tokiu valgymu..🙈

As isgarinu, ir gabaliukais saldau maiseliuose arba indeliuose. Nes patys mesos mes nevalgom, o sviezios tikrai neprivazineciau 3 kart i savaite i turgu. Tik atsildyti geriausia yra saldytuve, tai arba ryte arba is vakaro issitraukiu. Ir tada dar garinant darzoves pasildau.

5. 2019.04.18 15:24 (prieš 1 mėn.)

popin parašė:
    Nepasakyciu kad labai ir maniskis valgo bet kokia mesa.. kelis gabaliukus gal bendrai su visom darzovemis ir suvalgo, daugiau ismeto arba lieka leksteje 🤷‍♀️…

Surenkat ir metat lauk? Man kaip gaila mest..va siandien viena sauksteli vakarykstes koses suvalge ir viska iskrapsciau i siuksliu deze 😣

ramybė5 parašė:
    Dažniausiai maišeliuose.

Dekui 🙂

nikolette parašė:
    Aha..man ir triusis nekazka..mes irgi tokie valgytojai..verdu ir metu lauk..nezinau, net ka ir daryt.🤔🤔🤔🤔

Tai va, labai laukiu kada gabaliukais jau valgys, jau tada gal skaniau man bus suvalgyt po jos 🤭

satya parašė:
    As isgarinu, ir gabaliukais saldau maiseliuose arba indeliuose. Nes patys mesos mes nevalgom, o sviezios tikrai neprivazineciau 3 kart i savaite i turgu. Tik atsild…

Aciu. Ir as taip padarysiu ☺️

6. 2019.04.18 15:31 (prieš 1 mėn.)

Blyn...ar as cia per stipriai patraukiau ar jau cia kazkas negerai? Jums taip yra buve?
    Mums dantukai kalasi, nuo pirmadienio naktys tragiskos, sloga ir maza temperatura. Visa pikta, miega tik ant ranku arba lauke..retais atvejais musu lovoj pavyksta paguldyt. Antradieni turejom eit pakartotinai TA, tai praleidom..dar siandien nusipirkau anaftin baby geli. Neduoda patept, tai bandysiu su pirstu, be antgalio. Ir virbucol zvakutes neveikia mums 🤕

7. 2019.04.18 15:51 (prieš 1 mėn.)

Del sirgimo dickis neturejo nei slogos kol nepradejo eit i darzeli 1.4m. Ir sirgo. Bet kuo didesnis tuo aiskiau kas yra ir pats pasakyti ar parodyti gali.Maze tik tridiene karstine prasirgo kai 6men. buvo tai tie karsciavimai ir nezinojimas kas yra daug nervu kainavo kazkaip man baisiau kai mazi serga o ir antibiotikai imunitetui neinauda. Tai manau gal geriau jau serga kai i darzeli prades eit nei kad kudikis nuo keliu men. Cia mano nuomone o kad maziau sirgs tai nezinau. As tiek niekada nesirgau kol dickis nepradejo nest ligu is darzelio.Va ir dabar abu su sloga vaikui kaip ir praejo o man jau kaip ir sinusitas bet temp.nera tai nenoriu antibiotiku gert kai maitinu. Ziuresiu ar homeopatija pades.

1
  8. 10 m. 4 mėn.

2019.04.18 16:04 (prieš 1 mėn.)

RenataCep parašė:
    Blyn...ar as cia per stipriai patraukiau ar jau cia kazkas negerai? Jums taip yra buve?

Gal per stipriai, o gal nuo slogos.. bet stenkites kuo maziau tada i ta nosyte lysti, jei imanoma.. kad labiau nesuzeisti/nepazeisti gleivines ;) sveikite ;)

1
  9. 2019.04.18 16:20 (prieš 1 mėn.)

RenataCep parašė:

Mano vaikui viburcol padėdavo iki kokių 6 mėnesių, dabar taip pat nebeveikia, bet jam labai padeda dentakid, išbandykit. Jeigu ne jos, nežinau kaip augintume dantis...

10. 2019.04.18 16:29 (prieš 1 mėn.)

popin parašė:
    Gal per stipriai, o gal nuo slogos.. bet stenkites kuo maziau tada i ta nosyte lysti, jei imanoma.. kad labiau nesuzeisti/nepazeisti gleivines ;) sveikite ;)

Tik du kartus siurbiu nosi, labai retai kada daugiau lendu...kaip uzknisa, norejau geriau, o pavariau iki krauju 😣 nebelysiu siandien visai prie nosies.

fica parašė:
    Mano vaikui viburcol padėdavo iki kokių 6 mėnesių, dabar taip pat nebeveikia, bet jam labai padeda dentakid, išbandykit. Jeigu ne jos, nežinau kaip augintume dantis…

Dekui. Sutepsiu sita tutele, nedaug jos yra, ir jei dar reikes pabandysiuu dentakid

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras