❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️

Komentuoti
  1. 10 m. 4 mėn.

2019.04.18 20:53 (prieš 1 mėn.)

RenataCep parašė:
    Tik du kartus siurbiu nosi, labai retai kada daugiau lendu...kaip uzknisa, norejau geriau, o pavariau iki krauju 😣 nebelysiu siandien visai prie nosies.

Gal jos jautresne gleivine, kitiems kai tik sloga ir kraujuoja, kartais net smarkiai.. tai gal todel cia taip 🤷‍♀️nemanau, kad persistengete. ;)

2. 7 m. 11 mėn.

2019.04.18 21:13 (prieš 1 mėn.)

RenataCep parašė:
    Blyn...ar as cia per stipriai patraukiau ar jau cia kazkas negerai? Jums taip yra buve?

Mums taip buvo..tiesiog manau plona, jautri gleivine

3. 2019.04.18 21:23 (prieš 1 mėn.)

popin parašė:
    Gal jos jautresne gleivine, kitiems kai tik sloga ir kraujuoja, kartais net smarkiai.. tai gal todel cia taip 🤷‍♀️nemanau, kad persistengete. ;)

Gal...antra karta tik sergam, pirma karta nebuvo kraujo kai traukiau.. Lekiau dar siandien pirkti inhaliatoriaus. Rytoj ziuresiu kaip dukryte jauciasi, gal pas daktare nueisim. Kiek laiko kazi trunka negalavimai kalantis dantims?

4. 2019.04.18 21:26 (prieš 1 mėn.)

sinceta parašė:
    Mums taip buvo..tiesiog manau plona, jautri gleivine

Aisku..dar siandien paguglinau ar verta ta elektrini aspiratoriiu isigyti, bet paskaicius komentarus, nusprendziau kad ne 🙂

5. 2019.04.19 12:20 (prieš 1 mėn.)

Norejau paklaust, kokius nuo saules kremus naudojat savo mazyliams? Nes saulutes vis daugiau ir grizus is lauko vis zandukai raudoni, baisu, kad labai nenudegtu🙂☀️

6. 2019.04.19 15:14 (prieš 1 mėn.)

Norime pasidalinti savo džiaugsmu! Šiandien mano sūnus žengė pirmuosius, kokius 5 žingsnius man į glėbį! 😍 vos neapsiašarojau, kai ėjo savo išskėstom rankutėm link manęs😍 taip pat pamačiau, kad dygsta dar du dantys, išviso jau 6 turėsime. 2 apačioje ir 4 viršuje 🤓 vakar naktį neramiai miegojo, o šiandien prabudo su isterišku verkimu, kurį laiką niekaip nuraminti nėėjo, tik dar labiau įsiverkė, bet nuraminau su krūtimi ir toliau užmigo lyg niekur nieko. Šiaip nebūna pas mus tokių nubudimų verkiant, tad iškart supratau, jog reikia patikrinti dantukus ir tiksliai dar su vyru svarstėme ko gi jis pastarosiomis dienomis toks zyzius. tai va, o ar jūsų vaikučiai jau žengė pirmuosius žingsnius? Įdomu po kiek laiko jau vaikščios

8
  7. 2019.04.23 08:54 (prieš 1 mėn.)

Augu parašė:
    O mane pykino labai nestumo metu koki pirmaji menesi vien lovoje guledavau.:)) bet visvien man mano ideali seima du pabiruciai ir mes tevai issimiegoje ir pailseje.…

Musu taip ir dar keisciau issuka rankas miegodama

1
  8. 2019.04.23 11:45 (prieš 1 mėn.)

Augu parašė:
    O mane pykino labai nestumo metu koki pirmaji menesi vien lovoje guledavau.:)) bet visvien man mano ideali seima du pabiruciai ir mes tevai issimiegoje ir pailseje.…

Kaup super yra tojs poziuris nebeda tos demes ir nemiegotos naktys pasimirsta su laiku mama buti nesunku kai esi nusiteikus, o jei dar pamiegojus, tai isvis lafa tas sunkumas ir priklauso nuo mamos savijautos. Su dviem savijauta jau ne tokia gera nes jei nori abiem vaikam skirt demesio ir kokybisko, tai tu demiu tik daugeja, namai tampa nuolatiniu bardaku ir tik meldies, kad kas neuzsuktu i svecius. Ir as nepastiprinu zodzio betvarke. Bes keli ismetyti zaislai, tai cia ne betvarke. Cia kai indai nuo uzvakar kriauklej, o skalbiniai nelankstyti nuo anos savaites. O jei mamos sako, kad galima spet viska, tai meluoja. Nes jei namai tvarkingi ir vaikam demesio skirta, tai vadinasi reik viska daryt su vaikais. O kiek is musu turi kantrybes lankstyt kalna skalbiniu su mazameciu, kuris lankstyt nenori, o nori pasimatuot viska ir paziuret kuris rubas toliau skrenda per kolidoriu? Ir kiek is musu tai su sypsena gali daryti kasdien? Mamyste sunku ir ta sunkuma susidarom pacios sau. Pirmiausiai del to, kad gyvenam visuomenej, kur visi lyginasi vieni su kitais. Ypac mamos. Pradedant nuo to, kai vaikas dar tik kudikis (mano jau vartosi/ropoja/eina/valgo pats). O dar kur namu puoselejimas, nevystancios geles ant palangiu, homemade ketcupas/majonezas, namie kepta duona su savo darze augintom darzovem (nes ir ta darza dar speji priziuret). Beto tik vaika augint nemadinga, reik dar savo versla turet ir vaika nuo kudikystes po uzsiemimus veziot. Bureliai, mokykleles, pre-darzelis/darzelis/stovyklele/repeticija/treniruote. Bet to nereik. Ir jei to nedarai tai iskart save grauzi, nes o jinai tai tris vaikus turi ir ziurek kiek speja ir vaikai svarus ir pati kokia kuda, turi laiko sportuot ir maitinasi subalansuotai ir net turi kada maitintis subalansuotai. Ir reik turet ziauriai daug stiprybes nelygint saves su kitom mamom ir gyvent sau ir savo vaikam su ta tikra betvarke namuos ( kai randi supuvusi obuoli vaiko zaislu dezej), susivelusiais plaukais ir murzinais besisypsanciais vaikais, kurie svarbiau nerupestingai zaist, o ne saugot pagal uzsakyma pasiutu kelnyciu, nes „mano vaikas rengsis tik kokybiskais rubais“

35
  9. 2019.04.23 13:09 (prieš 1 mėn.)

Juditel3 parašė:
    Kaup super yra tojs poziuris nebeda tos demes ir nemiegotos naktys pasimirsta su laiku mama buti nesunku kai esi nusiteikus, o jei dar pamiegojus, tai isvis l…

👍

10. Kornelijus 10 mėn. 2 sav.
    Pijus 8 m. 7 mėn.
    Augustas 11 m. 9 mėn.

2019.04.23 14:17 (prieš 1 mėn.)

Juditel3 parašė:
    Kaup super yra tojs poziuris nebeda tos demes ir nemiegotos naktys pasimirsta su laiku mama buti nesunku kai esi nusiteikus, o jei dar pamiegojus, tai isvis l…

Respekt
    Va cia yra TIKRAS GYVENIMAS! O ne is knygos. Juoko ir pozityvo pasikroviau ilgam. Aciu labai. Dabar ir man nebaisu palikt neplautu indu ar neisrusiuotu rubu

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras