❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️

Komentuoti
  1. 2019.04.25 17:35 (prieš 4 sav.)

Camile3 parašė:
    Tik klausimas ar būtų ką pakeitęs sodinimas nuo 6 mėnesių. Nes turiu ir pavyzdžių kai sodinti dvynukus pradėjo 9 mėnesių ir vienam 1.5 m nebereikėjo, o kitam ir 3m …

Taip, žinoma. Ir nuo vaikučio, ir nuo tėvelių labai priklauso Tiesiog sakau, kad kai 1,5m vaikas suvokia kam yra sodinamas ant puoduko, nebutinai jis ant to puoduko sės...

2. 2019.04.25 21:35 (prieš 4 sav.)

Pajuris parašė:
    Matau, daug kas jau sodinat ant puoduko Ne per anksti? Mes net puoduko dar neturim bet reiks isigyti matyt kazkaip dar nesumasciau, kad jau reikia :…

Kokia linksmutė 🤩
    Aš galvoju, jei sėda ant puoduko ir daro, nesipriešina tai neturėtų būt anksti bet jeigu nesėstų ir rėktų tikrai nustočiau sodinti.

3. Matas 16 m. 1 mėn.

2019.04.25 21:41 (prieš 4 sav.)

Braskinuke parašė:
    Įskaitant naktinius valgymus, mp valgo 5-7 kartus. Pagal nuotaiką Kartais dieną daugiau, kartais naktį. Įsivedėm vakare vieną porciją pm, tai išgeria 120-160ml. …

Sakykite, o kai isivedete pm, ar pagerejo naktinis miegas? Ar gal jus ir iki tol su miegais neturejote problemu?

4. 2019.04.25 22:04 (prieš 4 sav.)

mata3 parašė:
    Sakykite, o kai isivedete pm, ar pagerejo naktinis miegas? Ar gal jus ir iki tol su miegais neturejote problemu?

Truputį pagerėjo, nes ramiau miegoti pradėjo (bet dabar dar dantukas lenda ir irzloka būna). Su kėlimusi didelės problemos neturėjom, nes naktį 1-2 kartus valgyti keliasi, o šiaip daug muistydavosi, bet nesikeldavo. Tai tų muistymusi tikrai mažiau liko ir pirmas valgymas naktinis kokia valanda ar dviem nusikėlė

1
  5. 2019.04.26 12:36 (prieš 3 sav.)

sveikos mamytes pas mus tokie paakiai kaip pamele gydytoja sako alergija nezymi gal kuriai mamytei ta pati problema ir gali patart

6. 2019.04.26 15:53 (prieš 3 sav.)

Vikaaaa parašė:
    sveikos mamytes pas mus tokie paakiai kaip pamele gydytoja sako alergija nezymi gal kuriai mamytei ta pati problema ir gali patart

pas mus ir kartais taip būna, labiau gal net parausta. Gydytoja patarė laukt nes gali būti alergija bet pas alergologus dar nesiuncia vien dėl to kad maistui iškart nurašys ir lieps laukti arba tiesiog oda plonesnė tose vietose ir viskas

7. 2019.04.26 21:44 (prieš 3 sav.)

Gretukas03 parašė:
    pas mus ir kartais taip būna, labiau gal net parausta. Gydytoja patarė laukt nes gali būti alergija bet pas alergologus dar nesiuncia vien dėl to kad maistui iškart…

ačiū kad atsakete nuramino labai persigandau ce vieni sako oi blogai melyni paakiai ir taip toliau prigazdino iskart 🙂

8. 2019.04.26 21:48 (prieš 3 sav.)

Sveikos mamytes gal kuriai mamai tokia situacija buvo šendien vaiksciojom prie vandens ir tokia moteris kaip samane kaskokia mano maziukui ateik ateik sako ir eina link mano mazytes as persigandau visa vaika pasijemiau o ji vistiek jam ateik ateik nesusitvarkius labai keista blogas kvapas no jos ejo nu tokia nekokia moteriske kad net issigandau gal dar kuriai mamytei tokia baisi situacija buvo

9. 2019.04.26 22:03 (prieš 3 sav.)

Vikaaaa parašė:
    ačiū kad atsakete nuramino labai persigandau ce vieni sako oi blogai melyni paakiai ir taip toliau prigazdino iskart 🙂

Man ir baisu su vyru buvo bet kažkaip dabar ramiau. Laukiam ir tikėkimės kad išaugs 🙏

10. 2019.04.26 22:12 (prieš 3 sav.)

Gretukas03 parašė:
    Man ir baisu su vyru buvo bet kažkaip dabar ramiau. Laukiam ir tikėkimės kad išaugs 🙏

taip🙂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras