❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️

Komentuoti
  1. 2019.05.15 21:18 (prieš 5 d.)

Ajilu parašė:
    Aš kaip tik šiandien pirmą miegą norėjau pavelinti, bet matosi, kad po trijų val jau nori miegoti ir greitai užmiega.

Pas mus visaip būna... Keliasi apie 7-7:30 beveik visada, bet vieną dieną 10 valandą jau trina akis ir lūžta, o kitą dieną gali ir apie 13 valandą miego užsimanyti

2. 2019.05.15 21:18 (prieš 5 d.)

Ajilu parašė:
    Sveikos😊 kiek miegeliu per dieną miega jūsų leliukai? Mes jau antrą savaitę kankinames su antru miegu.... Anksčiau jokių problemų nebuvo. Pradžioj buvo taip, kad su…

Mes jau kuris laikas miegam vieną miegą, keliamės ryte apie 8-8.30,tada einam miegoti apie 12-12.30 ir išmiegam nuo pusantros valandos iki trijų valandų, tada lieka tik naktinis miegas maždaug 20.30 Mėgindavau dar antrą miegą migdyt vakare, bet jei ir uzmigdavo po valandos supimo išsirėkus, pamiegodavo pusę val ir viskas Tai taip vieną miegelį ir palikom

2
  3. 2019.05.15 21:20 (prieš 5 d.)

noma parašė:
    Miega du kartus.Keliames 6-7val.tai jau ji luzta 9 -9.30.Nes tuo laiku dicki vezu i darzeli.Antras vel man sutampa su darzeliu nes pasiimu 14val.tai man jie abu uzm…

Ačiū, kad atsaket. Man atrodo, kad tikrai dar per mažai tokiam mažam tik vieno miego, o ir matosi, kad pavargsta, nebent kokia 19 val eiti miegoti, bet per anksti, kelsis tuomet kokia 5-6 ryto. Tikiuosi gal dar viskas sugrįš į senas vėžes.

1
  4. 2019.05.15 21:25 (prieš 5 d.)

Gerda.S parašė:
    Mes jau kuris laikas miegam vieną miegą, keliamės ryte apie 8-8.30,tada einam miegoti apie 12-12.30 ir išmiegam nuo pusantros valandos iki trijų valandų, tada lieka…

Mes irgi keliames ir einame miegoti naktiniam miegui kaip ir jūs. Anksčiau kai du kart miegodavo, nakčiai gulemes 21 -21.30, o dabar vos iki 20.30 ištraukiam. Blogiausia, kad lauke visai nemiega, net ir pirmo miego, užmiega dabar tik prie krūtinės, ko nebuvo jau nuo 4 mėn. Tik nakčiai taip užmygdavo. Na išvis kažkokie fantastiniai pokyčiai pas mus 🤔

5. 10 m. 4 mėn.

2019.05.15 21:34 (prieš 5 d.)

“Sugedo” ir musu miegas siomis dienomis.. pvz siandien jis miegojo tik karta.. jau atrodo pavarges bet uzmigdyti neina.. tai uzmigo tik apie 13 val ir pamiegojo valandele tik... o vakariniam miegui lauke visada uZmigdavo, tai siandien niekaip irgi nepasidave... va uzmigo tik katik nakciai jau... nu idomiai zodziu

6. Auguste 11 mėn.

2019.05.15 23:40 (prieš 5 d.)

Mes miegam 2 kartus, bet musu naktinis miegutis kancia paliko. Nori miego, bet neina, nori visur lipti, zaisti.:/ tai irgi vargstame.:))

7. Tristanas 11 mėn.

2019.05.16 00:21 (prieš 5 d.)

Mano sūnus taip pat perėjo prie vieno miegučio per dieną. Jis trunka 1,30val-3val. Nors jau vaikšto laisvai po visą butą, daug juda, kruta, bet vis ilgiau nepavargsta ir stiprėja aišku būna vakarop jau zyzius apie valandą prieš miegą, bet esu tikra, kad taip bus neilgai

1
  8. 2019.05.16 07:30 (prieš 5 d.)

Mano maze tai vezimo pagalba uzmiega. Tai naktim kai prabunda ir bludija, stojasi, lipa ant manes ir tada labai sunku uzmigdyti kokia val.turiu vazinet su vezimu o kai nepadeda nesiot nes papas padeda tik prisnudusia uzmigdyti.Tai taip prastai miega kad ir rodos jai tu dvieju mazai miegeliu diena.

1
  9. 2019.05.16 09:14 (prieš 5 d.)

Mamytes ka duodat valgyt pusryciam kuriu vaikuciai kosiu nenori.Virsuje dantys dygsta tai kosiu nenori o tik griauzia jau antra diena trapucius valgom pusryciam.Pietum darzovytes pameto pavalgo o vakare suriuka papjaustau.Na nori su rankom valgyti ir viskas bet dar kramtyti tai tik minksta ir mazais gabaliukais.Mes visa seima tai koses valgom tai man cia problema ka jai duoti.

10. 2019.05.16 09:31 (prieš 5 d.)

noma parašė:
    Mamytes ka duodat valgyt pusryciam kuriu vaikuciai kosiu nenori.Virsuje dantys dygsta tai kosiu nenori o tik griauzia jau antra diena trapucius valgom pusryciam.Pie…

As kiausini verdu, pakankamai minkstas ir galiam rankom paimt. Mes jautrus paprastam kiausiniui, tai verdu putpeles.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras