❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2018.04.15)

1. Iinutia
    2018.03.22 09:02 (prieš 4 sav.)

Fainuolis 7 m. 5 mėn.
    Gražuolis 15 m.

2018.03.22 09:02 (prieš 4 sav.)

Brigitusikas parašė:
    Labukas o cia man vienai jau nugara skauda?

Nugara man skauda jau kelis menesius, ir nieko negaliu padaryti, nakti y wc vis atsikeliu. Pasivaisciojimai nepadeda, dar labiau "lauzia". Ana savaite vaikis buvo pakeites padeti( nes judesiu buvo minimaliai ir labai svelnus), tai nugaros tuomet neskaudejo. Bet gryzo vyrukas "y senas vezias" ir gryzo nugaros skausmas ir dar dasidejo desinio klubo skausmas 😓😓😓

Beatričė27 parašė:
    Nugara ir man jau skauda ,o ypač gulint. O jums nebūna kai atsikeliat iš lovos išeinat į lauką ir pavaikštot neskauda jums pilvo apačios ?

Nusipirkau spec ta dirza. Pirma karta dejausi pagal rekomendacijas - atsigulusi. Ir vis isejus is namu taaaaip surakino sonus, kad maniau nualpsiu is skausmo. Tai db deduosi as ji tik atsistojusi. Tai laaaabai gerai ir tikrai nebetempia sonu, kartais net uzmirstu, kad esu su pilvu 😆, jei nelauzia nugaros 🙄

2. Vivikis
    2018.03.22 09:14 (prieš 4 sav.)
    2018.03.22 09:14 (prieš 4 sav.)

Manau daugumai nuotaiku svyravimai yra ir bus. As vakar santariskese buvau profilaktiskai, tai 2h turejau zulint, tai kraujas, tai dar tyrimai, ir atgal einant iki masinos, kuri toli toli stovejo, jauciu, kad silpna, sirdis stuksena, ir galvoju, nu apalpsiu, kas mane laukuose cia ras. ir taip gaila saves, su tuo dideliu pilvu, su persuktom kojom, perlenkta nugara, kad vos neverkiu. bet tada sau pasakiau, dainuok eidama ir negalvok, kad sunku. taip ir priejau prie masinos. Bet vyrui sakiau paskutini karta as viena vaziuoju i santariskes.

3. rutanen
    2018.03.22 09:53 (prieš 4 sav.)
    2018.03.22 09:53 (prieš 4 sav.)

Beatričė27 parašė:
    Čia ne į tema,kaip jūs rūpinatės asmenine higiena ? Na kad ir skusdamosi ? Pvz aš per savo pilviuką jau nelabai ką matau nes jau nemažai paauges yra.

Aš nusprendžiau paprasčiau, nuėjau pas kosmetologę ir padarėme bikini zonos depiliaciją. Kaip pirmą kartą, tai skaudėjo. Bet ne taip, kad neištverčiau. Pagalvojau, kad kai gimdysiu skaudės labiau 😁 tai va, dar iki gimdymo bent porą kartų eisiu tai pačiai procedūrai.

3
  4. User has not uploaded an avatar
    2018.03.22 09:56 (prieš 4 sav.)
    2018.03.22 09:56 (prieš 4 sav.)

Man nugara labai anksti pradejo skaudeti gal 19 savaite, bet gal del , kad turiu kreiva stubura - skolioze. Dabar 27 savaites dar labiau skauda , sunku tvarkytis namuose, dauguma ant vargso vyro peciu. uzeina skausmas po ilgesnio pasivaiksciojimo ar siek tiek pasitvarkius namie, kad prisedu, tai nebepasikeliu dar plius itare , kad kaklelis gali trumpeti, pilva labai traudavo, tai 3 savaites pragulejau . Dabar po biski vel bandau judeti. Vaikstau kaip koks pingvinas Viena mintim gyvenu ir dziaugiuosi, kad dukryte birzeli turesim, tai jokie skausmai nebebuna baisus

5. rutanen
    2018.03.22 10:03 (prieš 4 sav.)
    2018.03.22 10:03 (prieš 4 sav.)

Laiminga5 parašė:
    Labas rytas, o kaip jus pasikeliat nuotaikas? Visokie skausmeliai, apribojimai, nuovargis, guleti reikia, hormonai...erzina daug kas.. Kazkaip nuotaika ziuriu prast…

Kol kas jaučiuosi tik laiminga. Būna, kad pavargstu ir nuotaika tada irgi nelabai gera būna, bet atsigulu pagulėti. Turiu šunį ir katiną, kadangi iš darbo grįžtu pirmą, tai ir šunį vedu. Kai prasta nuotaika, tada lėtai su šunimi pasivaikštau, pravėdinu galvą. Bet šiaip tikriausiai pati iš savęs esu pozityvus žmogus ir mane retai aplanko liūdesėlis 😊

1
  6. aniuta07
    2018.03.22 10:19 (prieš 4 sav.)

Eliana 7 m. 1 mėn.
    Emilija 11 m.

2018.03.22 10:19 (prieš 4 sav.)

Čia turbūt busiu panaši į kokią davatką, bet man labiausiai padeda mišios. Einu į stačiatikių cerkvę beveik kasdien, nes šalia namų. Uždegu žvakutes, prieinu Komunijos, pagiedu... ir tada visai dienai turiu palaikymą iš Aukščiau

6
  7. irmamas
    2018.03.22 10:24 (prieš 4 sav.)

mano mazoji princese 6 m. 10 mėn.

2018.03.22 10:24 (prieš 4 sav.)

Stai, radau pagaliau nuotraukas senas. Taip atrodziau pora sav pries gimdyma 😁

9
  8. aparate
    2018.03.22 10:30 (prieš 4 sav.)
    2018.03.22 10:30 (prieš 4 sav.)

irmamas parašė:
    Stai, radau pagaliau nuotraukas senas. Taip atrodziau pora sav pries gimdyma 😁

opapa koks arbūzas!!! kazkaip bijau aš tu paskutiniu nėštumo savaičiųųų jau dabar kiek nepatogumu per pilva

1
  9. aparate
    2018.03.22 10:33 (prieš 4 sav.)
    2018.03.22 10:33 (prieš 4 sav.)

Laiminga5 parašė:
    Labas rytas, o kaip jus pasikeliat nuotaikas? Visokie skausmeliai, apribojimai, nuovargis, guleti reikia, hormonai...erzina daug kas.. Kazkaip nuotaika ziuriu prast…

būna užeina ir man blogų dienų. bet kitą dieną atsikeli ir vėl viskas ok padeda išėjimas laukan, arba sopinimasis :):)) o siaip negulet ir negalvot kaip liudna, o veikt kažka reik

10. aparate
    2018.03.22 10:36 (prieš 4 sav.)
    2018.03.22 10:36 (prieš 4 sav.)

Organza parašė:
    Man dabar isdygo protinis dantis virsutiniame zandikaulyje, trina zando gleivine, stomatologe sake uzsigydyt zaizdele ir ateit, istrauks... nezinau ka daryt. Ar yr…

aš tai iki nėštumo nespejau vieno danties susitvarkyt (išsiraut). tai visa nėštuma laukiu kada čia varyt raut, bet kadangi neskauda tai spėju rausiu po visko nes gydytoja vis sakydavo luktelk kol vaikutis susitipres ir paaugs tada eik nu vienu žodžiu nervina

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.