❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2018.04.15)

1. aniuta07
    2018.03.22 23:10 (prieš 4 sav.)

Eliana 7 m. 1 mėn.
    Emilija 11 m.

2018.03.22 23:10 (prieš 4 sav.)

Pelė drąsuolė parašė:
    Aš nuoširdžiai jums pavydžiu - kiek kartų bandžiau nueiti į mišias savo bažnytėlėje tiek kartų išėjau, nes pritrūko oro. Ar jūs sekmadieniais nesilankot kai visi ei…

Man netrūksta oro - kaip ir sakiau, einu beveik kasdien. Man gal lengvuau - nes esu ne tarp žmonių, o giedu. Tam yra atskiros vietos...

Olynth naudojau. Nepatartina padauginti, bet kai neįmanoma miegoti dėl slogos - vienintelis išsigelbėjimas buvo. Bet tik prieš miegą naudojau...

Dėl palatos - kažkaip vgn visada turėjau kaimynę... bet man ir netrukdė... nemačiau prasmės leisti pinigus už atskirą palatą... bet kiekvienai reikia savos aplinkos...

Aš dar ne dekrete, bet turiu veiklos ir namie... be pokalbių su bankais ir rūpinimosi busimu būstu ir su tuo susijusiais klausimais, turiu dar savo individualią veiklą. Tai tarp visų šeinos narių, gyvūnų, namų darbų - vos spėju suktis. Jei atsiras laisvo laiko - planuoju viską išskalbti ir išlyginti... dar sužiūrėti ko trūksta...

2. gaaby
    2018.03.22 23:22 (prieš 4 sav.)

10 m. 3 mėn.

2018.03.22 23:22 (prieš 4 sav.)

Pelė drąsuolė parašė:
    Aš nuoširdžiai jums pavydžiu - kiek kartų bandžiau nueiti į mišias savo bažnytėlėje tiek kartų išėjau, nes pritrūko oro. Ar jūs sekmadieniais nesilankot kai visi ei…

As su vyru paskutiniu metu lankau misias kiekviena sekmadieni, nes sunus ruosiasi komunijai. Baznycia buna pilnutele, ne visiems uztenka vietos atsisesti. Pradzioje nestumo budavo kad uzeina blogumas bet as visada su savim turiu vandens ir metiniu ciulpinkiu ar gumos

3. Beatričė27
    2018.03.22 23:42 (prieš 4 sav.)
    2018.03.22 23:42 (prieš 4 sav.)

Turiu klausimą ,toms kūrios nedirba ir stovi biržoj kaip jums su dekreto išmokom ir aplomai ar skyrė kokias pajamas ? įdomu ar priklauso kokios išmokos ar tikvienkartinė po gimdymo ? Ar yra čia tokių mamyčių ?

4. User has not uploaded an avatar
    2018.03.22 23:58 (prieš 4 sav.)

11 m. 5 mėn.

2018.03.22 23:58 (prieš 4 sav.)

Jau kuria diena mano mazyle labai rami, jauciu kad plaukioja pilvuke, bet nesispardo, ar cia normalu? Vakar buvome pas gyd, paziurejo, kad mazyle isitaisusi galvyte zemyn, bet labai zemai. Gyd nieko nepasake ar tai labai blogai, ar normalu. Gal mazyle tiesiog tinginiuke, nes kaip banginukas tik paplaukioja.

5. aparate
    2018.03.23 06:03 (prieš 4 sav.)
    2018.03.23 06:03 (prieš 4 sav.)

vilija.c parašė:
    Kuo užsiimat mamytės, išėjusios į dekretą? noriu rasti veiklos, bet nesiseka. Šiandien pirma diena, o jau neturiu ką veikt

man šiandien paskutinė diena darbe ir bijau, kad tas pats laukia neturėsiu ka veikt :))) šeip planas sutvarkyt tai kas jau nupirkta ir susipirkt ko truksta paskaityt knygas, užsirasyt i kursus

1
  6. Organza
    2018.03.23 06:17 (prieš 4 sav.)
    2018.03.23 06:17 (prieš 4 sav.)

Man atrodo, kad kai iseisiu dekretiniu labai daug dar ka turesiu veikt, reikes galvot kaip suspet: susitvarkyti spintas, pasiruosti drabuzelius, perskaityti knygas apie gimdyma, zindyma ir kt, joga, baseinas, zindymo ir kt kursai, darbai lauke, darze, dar kojinytes nusimegzt, ar siaip ka nors grazaus, labai daug graziu schemu radau pinterest 😊

4
  7. yyzzyy
    2018.03.23 08:19 (prieš 4 sav.)
    2018.03.23 08:19 (prieš 4 sav.)

Beatričė27 parašė:
    Turiu klausimą ,toms kūrios nedirba ir stovi biržoj kaip jums su dekreto išmokom ir aplomai ar skyrė kokias pajamas ? įdomu ar priklauso kokios išmokos ar ti…

Yra. Į biržą įstojau gruodžio mėn, nes bankrutavo įmonė man esant vpa. Kadangi stažo buvo, gaunu bedarbio pašalpą. O už vaiką gausiu viską kaip ir su pirmu.

2
  8. penelope123
    2018.03.23 08:32 (prieš 4 sav.)
    2018.03.23 08:32 (prieš 4 sav.)

Colte parašė:
    Jau kuria diena mano mazyle labai rami, jauciu kad plaukioja pilvuke, bet nesispardo, ar cia normalu? Vakar buvome pas gyd, paziurejo, kad mazyle isitaisusi galvyt…

Man irgi panasiai, dazniau jausmas, kad jis vartosi ir plaukioja nei spardosi, o ir pilvo beveik neturiu, laisvesne palaidine ir net nepasakysi kad laukiuos, nesuprantu kur jis ten telpa, bet klubai platesni, tai sakau gal kur irgi zemai isitaises ir nelenda i pavirsiu tai mane irgi siek tiek neraminti pradeda, bet manau viskas gerai turetu buti pas gydytoja tik po dvieju savaiciu, tai prasysiu kad ekoskopa leistu pasidaryt, mes man siuntimo reikia jam

9. irmamas
    2018.03.23 10:11 (prieš 4 sav.)

mano mazoji princese 6 m. 10 mėn.

2018.03.23 10:11 (prieš 4 sav.)

.Eva. parašė:
    as irgi nemegstu dalintis palata, esu uzdaro budo ir man nepatogu ir nesmagu kai kazkas nepazystamo vienoj patalpoj buna. man per daug asmeniska ir kai daktarai viz…

As pamenu, jai sakydavau, kad kaip butu nejauku, jei mano gine butu vyras. Nuvaziavau gimdyti, o apziurejo vyras ginekologas (nes dar jo pamaina buvo). Tai man visai vienodai buvo, sakau del manes gali ir 10 ten ju stoveti 🤣🤣
    Nesu as is tu drasiuju, bet toks ju darbas 🤗 ir ta nuoga krutis, tuo metu-normalu 🌹 tokiais atvejais stengiuosi "atjungti" galva ir zvelgti ju akimis-darbas.

Pamenu, kad blogai pasijutau ir po darbo pas gine uzsukau, o TEN ir kojos nesutvarkyta. Jetau, kad nejaukiai jauciausi. Kazka uzsiminiau daktarei, kad po visos dienos darbo, nei nusimaudyti nespejau ir t.t. tai tik nusisypsojo ji, manau suprato apie ka as 🤗 sako, mums visai kas kita rupi, nei jums, kurios lipat ant kedes 😁😁

1
  10. youngmom
    2018.03.23 10:28 (prieš 4 sav.)
    2018.03.23 10:28 (prieš 4 sav.)

yyzzyy parašė:
    Yra. Į biržą įstojau gruodžio mėn, nes bankrutavo įmonė man esant vpa. Kadangi stažo buvo, gaunu bedarbio pašalpą. O už vaiką gausiu viską kaip ir su pirmu.…

As pries dekretines noriu iseiti is darbo, tada reikia stoti i birza? Kazkokius dokumentus kazkur nesti reikia kad iseinu i dekreta? Kaip viskas vykstaaa, esu visiskai zalia.. ;/

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.