❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2018.05.12)

1. 2018.04.24 15:30 (prieš 7 mėn.)

irmamas parašė:
    Nei karto nenesiau jokio laukneselio, jokio sokoladelio ar dar kazko. Ne LIETUVA gal, o butent tas medikas, kurį pasirinkote.

Guledama Siauliuose jau gimdykloj sesute vaiksciojo visiskai nieko neregavo i mano prasymus ar pasakymus vyras dave pinigu jai taip viskas greitai pasikeite akimirksniu

2. 2018.04.24 15:30 (prieš 7 mėn.)

fica parašė:
    Juk niekas nerašo, kad viskas visada visur yra blogai tik yra gydytojų (kaip mano pavaduojančios atveju), kad ko paklausi to negausi, maždaug davė suprasti, kad …

Vat buna gydytoju, kurie nemoka normaliai papasakoti, paaiskinti, lygtais nestukes pacios turi zinoti viska ir be paaiskinimu. Mano seimos gydytoja panasiai seniau elgesi, bet per paskutinius metus susiprato galiausiai, kad ji gydytoja, o ne as

3. Smiltė 7 m. 6 mėn.

2018.04.24 15:31 (prieš 7 mėn.)

fica parašė:
    Juk niekas nerašo, kad viskas visada visur yra blogai tik yra gydytojų (kaip mano pavaduojančios atveju), kad ko paklausi to negausi, maždaug davė suprasti, kad …

As labai atsiprasau 🥀
    Bet as jau tokia. Mane labai pykdo ir erzina, kai "JAU CIA LIETUVOJE, TAI..." Ypac tie, kurie uzsienyje pagyvene. Visada turi pasirinkimo laisve ir gali rinktis uzsieni ir maziau dejuoti, kaip viskas cia blogai.
    Esu ir as papuolusi pas daktara, kuris nezinau ka veikia gydymo istaigoje. Bet cia pats zmogus netinkamas, ne Lietuva.
    Issiliejau. Be piktumu. Gyvenkime draugiskai. ☺🌼

3
  4. 2018.04.24 15:32 (prieš 7 mėn.)

Pixius parašė:
    Jūs gal pas Miklaševičienę šiaip lankotės?

Paprastai taip, bet vakar teko pas Dulevičienę apsilankyti, nes Milkaševičienė serga. O jūs pas kurią?

5. 2018.04.24 15:34 (prieš 7 mėn.)

fica parašė:
    Paprastai taip, bet vakar teko pas Dulevičienę apsilankyti, nes Milkaševičienė serga. O jūs pas kurią?

Aš irgi pas Miklaševičienę, bet nepasakyčiau, kad ji mane sužavėjus Vakar irgi pas Dulevičienę ėjau, tai man jos vienodos Man tik akušerė Diana patinka, kuri realiai viską ir padaro. O su patinkančia gydytoja Karoliniškių poliklinikoje dar neteko susidurti

6. 2018.04.24 15:37 (prieš 7 mėn.)

irmamas parašė:
    As labai atsiprasau 🥀
    Bet as jau tokia. Mane labai pykdo ir erzina, kai "JAU CIA LIETUVOJE, TAI..." Ypa…

Viskas ok, suprantu

7. 2018.04.24 15:41 (prieš 7 mėn.)

Pixius parašė:
    Aš irgi pas Miklaševičienę, bet nepasakyčiau, kad ji mane sužavėjus Vakar irgi pas Dulevičienę ėjau, tai man jos vienodos Man tik akušerė Diana patinka, kuri …

Aš pas Miklaševičienę jau kokius 10 metų vaikštau, nėra ji saldi, nesisackina, bet bent jau galima paklausti ir gauti atsakymą. Aš kai pastojau irgi galvojau gal persirašyti, bet po to supratau, kad nuo vilko ant meškos galima užšokti tai vakar gal buvot ir seminare? Tarp kitko labai geras buvo apie kūdinių priežiūrą

8. 2018.04.24 15:43 (prieš 7 mėn.)

Tai matyt mano

.Eva. parašė:
    man su pirmu lytį pasakė jau 13sav. na, davė 95%, sekančiais kartais tik patvirtino tą patį. 1. leliukas pats demonstravo ką turi, 2. ginė buvo senyvo amžiaus, todė…

Tai matyt pas mano gine principai ar kas. 😑 visada nieko nesako, turi klaust ir tai atsakymo negausi. Gal del to kad nestuma pas mus priziuri seimos daktare.

9. 2018.04.24 15:43 (prieš 7 mėn.)

Sveikos,

Kas neturit laiko ar galimybiu lankyti nesciuju kursus, ir mokat angliskai, siulau paziureti siuos filmukus youtube:

Idomiai pasakoja ir gerai viska paaiskina. Trecios dalies dar neziurejau ( apie pogimdyvini laikotarpi) bet pirmos dvi gerai susiziurejo.
    Gal kam pravers;)

9
  10. 2018.04.24 15:45 (prieš 7 mėn.)

Man dabar iškilo toks truputį klausimas o į gimdymo namučius vešitės leliukui buteliuką/ar net kelis ir soskytę? aš dar net neesu nusipirkusi pakol kas, tik gavusi iš žindymo kursų kaip dovanų AVENT tą mini buteliuką 60mL ir soskytę, tai manau kad tas buteliukas tikrai per mažas gal ten arbatytei ar vandenukui kai pradėti duoti reikės tiks o , kokį geriau patartumėt pirkti ar AVENT firmos ar DR. BROWN buteliuką ar nei vienos iš šių, nes pirmas lelius, visokių buteliukų daug, bet pas pažįstamas pagrinde tokius matydavau kad leliukui duodavo

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.