❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️

Komentuoti
  1. vilija.c
    2018.04.16 16:26 (prieš 5 d.)
    2018.04.16 16:26 (prieš 5 d.)

Taip laukiu tos dienos, kai laikysim savo pipiriukus☺️🍼 pasikeis gyvenimas! Nors man pirmas, bet jau įsivaizduoju kaip viskas pasikeis vien iš kitų patirčių ☺️

1
  2. User has not uploaded an avatar
    2018.04.16 16:37 (prieš 5 d.)
    2018.04.16 16:37 (prieš 5 d.)

Kaip jum gera , kad jus taip ramiai laukiat . Bent jau kaip atrodo is komentaru paskaicius. as, tai labai bijau gimdymo ir kursus ejau ir su daktarais kalbuosi, bet vistiek niekas neparamina Be galo laukiu savo dukrytes, noriu ant ranku paiimti, priglausti... Bet galvoj sukas mintys , kad as nesugebesiu pagimdyti

1
  3. irmamas
    2018.04.16 16:41 (prieš 5 d.)

mano mazoji princese 6 m. 10 mėn.

2018.04.16 16:41 (prieš 5 d.)

Caroline1234 parašė:
    Kaip jum gera , kad jus taip ramiai laukiat . Bent jau kaip atrodo is komentaru paskaicius. as, tai labai bijau gimdymo ir kursus ejau ir su daktarais …

Jau kai viskas prasides, nori nenori isvys pasauli ir viska jus istengsit. Manau 99% busimu mamu del sito pergyvena. Mano antras- pergyvenu labiau, nei pirma karta. Bet viskas bus gerai ;)

2
  4. User has not uploaded an avatar
    2018.04.16 16:52 (prieš 5 d.)
    2018.04.16 16:52 (prieš 5 d.)

Caroline1234 parašė:
    Kaip jum gera , kad jus taip ramiai laukiat . Bent jau kaip atrodo is komentaru paskaicius. as, tai labai bijau gimdymo ir kursus ejau ir su daktarais …

Nesijaudinkit, mane irgi ima nežinau kaip išsireikšti, turbūt panika ar pshikozė puola, atrodo vieną dieną labai laukiu ir labai džiaugiuosi savo pilvuku, paskui užeina emocijų banga kad noriu verkti, jog nebenoriu arba kad bijau visko nuo gimdymo iki kad nemokėsiu nieko, tada apima mintys kad vyrui neužbanguotų mūsų palikti (nors pagrindo nulis tokiom mintim, nes mano labai laukia vaikiuko) žodžiu man psihinis laikotarpis visiškas dabar.. Jūs jau buvote kursuose gimdymo, aš tik žindymo pas Natalja Bartkevičienę, į gimdymo eisiu 25d., manau ten dar labiau prisigasdinsiu po visų filmukų ir informacijos

1
  5. Zuzuna
    2018.04.16 16:54 (prieš 5 d.)
    2018.04.16 16:54 (prieš 5 d.)

O ko pergyventi 😊 na skaudės kažkiek visos žinom, bet gimdymo būdą ir nuskausminima daug maž galima pasirinkti 😊 visas prižiūrės daktarai padės paaiškins galu gale cp padarys gal man dar anksti bijoti 😂 kad apie tai maziausiai galvoju

6. Coldplay
    2018.04.16 16:55 (prieš 5 d.)
    2018.04.16 16:55 (prieš 5 d.)

Vik_Torija parašė:
    Nesijaudinkit, mane irgi ima nežinau kaip išsireikšti, turbūt panika ar pshikozė puola, atrodo vieną dieną labai laukiu ir labai džiaugiuosi savo pilvuku, paskui u…

I kokius gimdymo kursus eisit? ;)

7. aparate
    2018.04.16 16:56 (prieš 5 d.)
    2018.04.16 16:56 (prieš 5 d.)

aš irgi žiūriu visos ramios atrodo o aš tai tikrai bijau gimdymo ir kad tik viskas gerai butu ir naktim sapnuoju, kad gimdau, atsikeliu atsikvepiu lengviau, kad tik sapnas kazkaip baisu, kad tik viskas ok būtų, kad man viskas gautųsi na išstumt, iškentėt skausma, kad neužplauktu koks durnumas nebėgčiau iš gimdyklos

1
  8. User has not uploaded an avatar
    2018.04.16 16:58 (prieš 5 d.)
    2018.04.16 16:58 (prieš 5 d.)

O kokius termometrus pirksit o gal jau turit leliukams, bekontakčius ar tuos paprastučius? Dar žaliai višteliai patarkit, pagal gimdymo tas atmintinukes ten reikia mums mamoms po gimdymo tų "sauskelnių" kaip mano vyras juokiasi, aš mastau nejaugi neužtenka didesnio sugėrimo paketų (nu kaip always ar kitų firmų tipo kaip per mmmm gausias kur naudojam).... Labai nesinori prisipirkti ko būtinai nereikia

9. irmamas
    2018.04.16 17:01 (prieš 5 d.)

mano mazoji princese 6 m. 10 mėn.

2018.04.16 17:01 (prieš 5 d.)

aparate parašė:
    aš irgi žiūriu visos ramios atrodo o aš tai tikrai bijau gimdymo ir kad tik viskas gerai butu ir naktim sapnuoju, kad gimdau, atsikeliu atsikvepiu lengvia…

Pamenu, sesutes man patare kaip stangintis, kad i zandus nepusciau 😃😃 puciau i zandus, tikriausiai, daugiau, nei ten, kur reikejo 😄
    Tai keleta dienu buvau nuberta tokiais kraujosruvu taskeliais. Bet pagimdziau :))

10. User has not uploaded an avatar
    2018.04.16 17:02 (prieš 5 d.)
    2018.04.16 17:02 (prieš 5 d.)

Coldplay parašė:
    I kokius gimdymo kursus eisit? ;)

Gimdymo namuose bus, ten ėjo mano draugė prieš porą mėn., sakė filmuotą medžiagą rodo kaip vyksta gimdymas, kaip tas leliukas išlenda, paskui ten akušeriai ginekologai pasakoja visus niuansus kas gali būti per gimdymą, kaip paprastai būna, apie cp jei reikia, apie natūralų gimdymą, apie nuskausminamuosius, epidiūrus bendra info pateikia... Na draugė grįži šokiruota, sakė estetiškai taip nemalonu žiūrėt tuos video buvo.. bet čia manau ir nuo žmoagus jautrumo priklauso vieniems nemalonu kitiems gal normalu, bet aš būtinai noriu nueiti, nes kai pirmas gi visai žalia esu, manau vis kažką sužinosiu išgirsiu, dar gal kokių klausimų kils paklausti bus proga

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras