❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2018.05.12)

1. 2018.04.26 07:11 (prieš 5 mėn.)

SimonaZ parašė:
    As moteru dvyniu artimame rate neturiu.. Bet vyru keletas yra.. Ir zinokit jei gims sunus ir bus bwnt biski panasus i pazystamus vyrus dvynius as dziaugsiuosi.. Lb …

Va va, mano vyro tevas dvynys ir mano 2 pusbroliai dvyniai, tai nu tikrai labai seimos zmones, jie gali but namie, su seima ir nieko jiem nereikia daugiau

2. 2018.04.26 07:11 (prieš 5 mėn.)

Aciu, del berniuku dvyniu paguodet Mano abu berniukai liutai, bet skiriasi kaip diena ir naktis, vyresnelis tai tikra dramu karaliene- tik duok preteksta paverkt, va siryt sedejo svetainej ir verke, kad negali tecio pazadint, kuris miegame guli. Ir taip su viskuo, tik kas nepavyksta ar pavyksta ne taip gali bile kiek verkti, nes nemoka, negali, nepavyko, neiseina ir pan Vis tikiuosi, kad tai raidos etapas, bet jis jau 2metus tesiasi

3. Kasparas 4 mėn. 2 sav.
    Konstantinas 4 m. 5 mėn.

2018.04.26 07:12 (prieš 5 mėn.)

Zuzuna parašė:
    Labas rytas kelionė iveikta 9 val su sustojimais jaučiuosi kaip super herojė 😂

ačiū
    kaip smagu kai taip gaunat dovanų, ar tuos taškus galite išleisti perkant, juk irgi dovana gaunasi. LT kiek žinau, tai gimtadienio proga 20% nuolaida tortams, sultims, gimtadienio atributikai maximose, rimi, gal dar kažkur, nežinau. bet esmė kad vistiek perki, dovanų neduoda net nežinau kaip su vaikų gimtadieniais, esu nurodžiusi tarkim "ačiū" kortelėje vaiką, tai iki 3metų nuolaidos vaikų prekėms, sauskelnėms. dabar jau 4, tai jokio sms negavau dėl gimtadienio nuolaidos , o mano vasarį buvo, tai atėjo iš anksto jau sms.

4. Kasparas 4 mėn. 2 sav.
    Konstantinas 4 m. 5 mėn.

2018.04.26 07:19 (prieš 5 mėn.)

mano berniukui tai kaip mėnulio fazė užplaukia įtariu... dabar laukiam leliuko, tai jam jau keli mėn tesiasi leliuko manija, jis mažas, nepaeina, laiptais į laiptinę neužlipa (2 pakopos :D), į mašiną ikelk ir pan. kitu atveju jei einam kažkur, visai nesvarbu kur, ar į darželį ar miške pasivaikščiojimas, jis visada eina pirmas. jei ties kokiu kankorėžiu užsisapnuoja ir paeini į priekį tai lekia tekinas atsiimti savo pirmumo. rankos nėra davęs turbūt nuo to laiko kai tik pradėjo vaikščioti, viską nori daryti pats. davė gal pora kartų, kai jau nežinau kokiu balsu aprėkiau, kad bėga į gatvę ir mašina važiuoja, bet tada pati išsigandau labai.
    tai va ir suprask, kad nori, lyg ir savarankiškas, bet ir "aš mažas" stadija. tai nesuprasi kartais kaip bendraut, viską bandom tartis ir išsiaiškinti ko jis iš tikrųjų nori.

1
  5. 2018.04.26 07:25 (prieš 5 mėn.)

Kaip man smagu skaityt jusu pasakojimus apie vaikus. Man tai yra butent vienas is laukiamiausiu dalyku, norisi pamatyt koks bus vaikas, ka megs ir pan. Taip smagu, kad sukuri zmogu, asmenybe, su savo charakteriu, pomegiais

1
  6. Kamilė 4 mėn. 2 d.
    Smiltė 7 m. 4 mėn.

2018.04.26 07:26 (prieš 5 mėn.)

.Eva. parašė:
    mano berniukui tai kaip mėnulio fazė užplaukia įtariu... dabar laukiam leliuko, tai jam jau keli mėn tesiasi leliuko manija, jis mažas, nepaeina, laiptais į laiptin…

Manau, kad pradeda jausti demesio konkurencija 🙄

Jau saviskei as pirkau suknele (nors nelabai reikejo jos mums) bey vat vis leliukui viskas. Tai nustebinau ja. Sakau cia tau, kad negalvotum jog tave pamirsom ir dabar viskas bus tik sesytei. Tai jau toookia laimnga buvo. Apsirenge, sako as dabar kaip princese 😃

4
  7. Kamilė 4 mėn. 2 d.
    Smiltė 7 m. 4 mėn.

2018.04.26 07:28 (prieš 5 mėn.)

Kuri mamytei teiravosi del dantu sepetuku? Gal .EVA.? Nepamenu.
    Idomu kaip sekasi jei isigijote nauja

8. 2018.04.26 07:29 (prieš 5 mėn.)

irmamas parašė:
    As zinau viena pagrindini skorpionu bruoza (nemazai ju pazįstu). Tai ir as tokia... kai susipykstu su kazkuo ir isveda is kantrybes, nenulaikau liezuvio uz dantu. K…

Grynai skaitau apie save

9. Deividas Bayezid 4 mėn. 3 d.

2018.04.26 07:35 (prieš 5 mėn.)

Apie zodiakus tai aš dvynys, na nežinau kiek tai nuo zodiako kiek nuo auklėjimo buvau labai sunkus vaikas 🙈 bet kad palikčiau kažką pusiaukelėje taip nėra jei uzsispirsiu tai vyras juokiasi sako nu negriauk sienų durys yra arba langą naudok 😂 žūt but pasieksiu savo😊 patinka punktualumas turiu turėti planą, be plano man depresija gal netinkamas žodis bet gyvenimas slenka be prasmės kol nerandu kažko užsikabinti dėl ko tai darau na tarkim ir darbas jei nieko nenoriu negaliu dirbti nenoriu pinigų be žinojimo kam man jie bet va jei sakysiu noriu naujų batelių ar naujo automobilio oi galiu stengtis ir dirbti net dviem pamainom 😊 kas liečia santykius ir šeima galbūt gyvenimo patirtis galbūt ir charakteris nr 1 tėvai
    Vyras vėžys puikus šeimos žmogus negalintis gražių žodžių švelnus meilus atsidavęs dar neesu girdėjusi ne, bet jau kai uzsiciklins negerai suprato ar nedaklause ir viskas kalbės kalbės ir nieko negirdes turi praeiti pusdienis ar net diena kad suprastų jog klydo bet gerai kad paskui klaidas pripažįsta

Dėl maziuko tai net nežinau kas bus bet tikiuosi neturės blogųjų mūsų charakterio savybių

Na o manęs dabar laukia naujų namų apstatymo ir dekoravimo darbai ir pagaliau galėsiu skalbti lyginti ir dėti į spintą ar komoda tuos mažus rūbelius 😊😊😊

2
  10. 2018.04.26 07:36 (prieš 5 mėn.)

Va sio ryto darbelis.. Kadangi nauji namai laukia remonto kuris bus kazkada ;) tai bent kazkiek pagyvinti sienas nusprendziau

6

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
9,00 €
56 cm | M
5,50 €
80 | 9-15 mėn.