❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2018.06.10)

1. Smiltė 7 m. 4 mėn.

2018.05.21 14:38 (prieš 4 mėn.)

Mamytes, ar augantis pilvelis jums nesukelia tokio jausmo, lyg butu nudegintas? Man, ta vieta, zemiau krutines, per pora delnu nuo bambos, lyg ten, iki kur gimda issipletusi) toks nemalonus jausmas, lyg tempia, lyg, kaip nudegusios odos pojutis toks.
    Idomu kodel. Kazkuri gal apsiskaiciusi :)))
    Pagooglinau, bet ne kazka radau. Sakau, gal koks raumuo plysta

1
  2. 2018.05.21 14:41 (prieš 4 mėn.)

Andreja42 parašė:
    O kaip Lietuvoje su depiliacija ir auskarais? Gyvenu ne Lt ir cia gavau lapa kad menesi pries negalima jokiu depiliaciju ,nebent tik cp atveju patrumpint :…

Nieko nesakė mums, va šiandien buvau pas kosmetologę ir pasidariau bikini zonos depiliaciją

1
  3. 2018.05.21 14:42 (prieš 4 mėn.)

irmamas parašė:
    Lituaniste gal esat? :))) todel gal erzina labiau

Ne ne, tiesiog kai skaitau, tai ir skaitau taip kaip rašo, mintyse taip ir tariu ir toks kartais juokas, kartais toks 🙄🤦🏼‍♀️ aišku ne man smerkt, bet turbūt hormonai savo daro vėlgi

2
  4. 2018.05.21 14:42 (prieš 4 mėn.)

irmamas parašė:
    Mamytes, ar augantis pilvelis jums nesukelia tokio jausmo, lyg butu nudegintas? Man, ta vieta, zemiau krutines, per pora delnu nuo bambos, lyg ten, iki kur gimda is…

Nežinau ką reiškia, bet ir man tą vietą degina, ypač ant šono gulint, o jei dar galva ant aukštesnės pagalvės tai neįmanoma kentėt 🙂

5. Mažutė 6 m. 10 mėn.

2018.05.21 14:43 (prieš 4 mėn.)

irmamas parašė:
    Mamytes, ar augantis pilvelis jums nesukelia tokio jausmo, lyg butu nudegintas? Man, ta vieta, zemiau krutines, per pora delnu nuo bambos, lyg ten, iki kur gimda is…

Man vienam šone toks jausmas lyg degintų. Man naktim būna verčiantis ant kito šono, būtent toj vietoj labai suskausta. Manau, kad raiščiai čia. Kelis kartus net rėkiau naktį iš skausmo...

6. 2018.05.21 14:44 (prieš 4 mėn.)

irmamas parašė:

Man taip yra, gydytojai sakiau, sakė dėl laikysenos, turejau tokį įtarima ir pati, nes ten kaip ir labiau užsispaudžia sėdint.

7. Smiltė 7 m. 4 mėn.

2018.05.21 14:44 (prieš 4 mėn.)

Man per visa diena tas jausmas toks. Kartais uzsimirstu ir nejauciu. Bet paskui ir vel... taip erzinanciai veikia

8. 2018.05.21 14:47 (prieš 4 mėn.)

irmamas parašė:

Man galima sakyt tarp abieju sonkauliu per pati viduri, kur ale tas saules taskas toks skausmas, o kartais siaip sone buna toks deginimo jausmas bet pasitaisai ir praeina

9. 2018.05.21 14:48 (prieš 4 mėn.)

Man tai tik liečiant ta vieta jaučias, būna kartais net lyg aptirpę toj vietoj.

10. 2018.05.21 14:52 (prieš 4 mėn.)

MorkaLav parašė:
    Man tai tik liečiant ta vieta jaučias, būna kartais net lyg aptirpę toj vietoj.

Man irgi jaučiasi kartais kaip aptirpę dešinėj pusėj po krutine, bet gal dėl to, kad ten mažosios kojytės ir įsirėmus dažniau būna

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.