❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2018.06.10)

1. 2018.05.22 21:14 (prieš 4 mėn.)

Beatričė27 parašė:
    Koks tepaliuko pavadinimas ?

Iš kvapu namu, taip ir vadinasi nuo striju

2. 2018.05.22 21:29 (prieš 4 mėn.)

Coldplay parašė:
    Man striju kolkas neatsirado (tfu tfu tfu) bet celiulitas koks atsirades! Baisu tikrai.. ir tikriausiai neiseina celiulito atsikratyt, jokie kremai tikrai nepadeda,…

Pas mane irgi jis islindo, nors nepriaugus tiek labai daug, bet cia jau hormoninis geris 😩 Viliuosi, kad pagimdzius ir pasidarius kokia serija masazu jis pranyks

3. 2018.05.22 22:57 (prieš 4 mėn.)

Sveikos 👋 ☺️ Pas mane striju tai pilna visur Per greit priaugau svorio

4. 2018.05.23 03:29 (prieš 4 mėn.)

makadamia parašė:
    jei neklystu, nemokamai skiepys TIK gimusius po 2018 m. liepos 1 dienos

Skiepys nemokamai nuo liepos 1d. visus vaikus kurie yra gime nuo s.m. geguzes 2d.

5. 2018.05.23 04:02 (prieš 4 mėn.)

Pagalbos! Nuejau i wc sysiuku padaryt, padariau, valiausi su dregna servetele ir jauciu per šlauni lasiukas teka. Dabar galvoju ar cia vandenys laša letai ar nuo dregnos serveteles tas vanduo. Kaip zinot kas is tikro? Buvo gal kuriai kad letai lasejo vandenys o ne visi is karto nubego? Saremiai prasidejo? Nes as nieko nejauciu jokiu skausmu. 😨😨 terminas sestadieni. Pas daktare uz 4 valandu einu. Savijauta sakyciau gera tik prastai miegojosi nors siaip miegu puikiai palyginus.

6. 2018.05.23 04:06 (prieš 4 mėn.)

Gerdulee parašė:
    Pagalbos! Nuejau i wc sysiuku padaryt, padariau, valiausi su dregna servetele ir jauciu per šlauni lasiukas teka. Dabar galvoju ar cia vandenys laša letai ar nuo dr…

Tai jei pas gydytoja einate siandien, tai nematau reikalo panikuoti, juolab jei saremiu nera, o istekeje keli lasiukai bespalviai.

4
  7. 9 m. 9 mėn.

2018.05.23 04:16 (prieš 4 mėn.)

lafleur01 parašė:
    Tai jei pas gydytoja einate siandien, tai nematau reikalo panikuoti, juolab jei saremiu nera, o istekeje keli lasiukai bespalviai.

Isidekit iklota del ramumo ir laukite vizito pas daktare ;)

3
  8. 2018.05.23 05:24 (prieš 4 mėn.)

Butuke_ parašė:
    Kaip manot, ARBA jau esamu mamyciu patirtis ka kalba, ar paruosiamieji tai butinai skusmas kaip per mm?

Man gal 20 nestumo savaite buvo panasiai tai daktarai sake cia nuo raisciu toks skausmas

9. Elzė 8 m. 9 mėn.

2018.05.23 05:27 (prieš 4 mėn.)

makadamia parašė:
    jei neklystu, nemokamai skiepys TIK gimusius po 2018 m. liepos 1 dienos

Ne, skiepys nemokamai kudikius, gimusius nuo geguzes 2 d, skiepas daromas bus, suejus 2 men kudikiui, t.y. pirmieji bus skiepyjami liepos men.

10. Elzė 8 m. 9 mėn.

2018.05.23 05:34 (prieš 4 mėn.)

Syryt supratau, kad ranku pirstai patino, nepavyko uzsidet suzadetuviu ziedo... o dziaugiausi, kad man niekas netinsta... Striju neturiu, bet ant slaunu matosi celiulito pozymiai, nes cia daugiausiai ir pastambejau, per nestuma dabar esu priaugus +9 kg.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.