❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2018.06.10)

1. MorkaLav
    2018.05.26 15:27 (prieš 4 sav.)
    2018.05.26 15:27 (prieš 4 sav.)

Labai aciu. O buvo taip, kad nubego vandenys 4:30, dar svarsciau ar cia tikrai ne isskyros ar slapimas, man besvarstant ir letai besidedant likusius daiktus sliukstelejo daugiau, tada neliko abejoniu. Nuejau i dusa, susidejau tases, vyras kavos isgere ir isvaziavom (vaziavau su pampersu, nes bego toliau vandenys), Antakalny buvom apie 6, uzregistravo, paklause tonus, paziurejo, kad 3 cm atsidare, issiunte tiesiai i gimdykla, ten
    pagulejau, vel klause tonus, sulasino 1 skyscio (pries epidura), pasirasiau epidurui, pasokinejau ant kamuolio, viskas lyg pakenciama, suskausta, bet ne mirtina, tada padariau klaida, atejus anesteziologui atsisakiau epiduro tada kaip tik linksmumas prasidejo, cypiau, drebejau, beveik vemiau, bet man tokia reakcija ir per mm buna, tai neissigaskit. Prasem, kad griztu anesteziologas, grizongal po 1,5 val, dar gavom pastaba, kad gydytojas ne suniukas 🤦🏼‍♀️🙄 na ir suleidus epidura per valanda pagimdziau. Keistas jausmas to saremio, ne taip visai isivaizdavau :))

13
  2. MorkaLav
    2018.05.26 15:30 (prieš 4 sav.)
    2018.05.26 15:30 (prieš 4 sav.)

Ai dar pamirsau paminet, kad kirpo ir db biski diskomfortas ir silpna.. Lelyte lyg ir visai normaliai zinda, bet truputi reik pramokt paimt normaliai, nes kartais isisiurbia labai greit, o kartais muistos ir nepaima niekaip, tada isterija, bet siaip ant tieeeek
    happy, kad ne tas zodis

25
  3. Butuke_
    2018.05.26 15:31 (prieš 4 sav.)
    2018.05.26 15:31 (prieš 4 sav.)

MorkaLav parašė:
    Labai aciu. O buvo taip, kad nubego vandenys 4:30, dar svarsciau ar cia tikrai ne isskyros ar slapimas, man besvarstant ir letai besidedant likusius daiktus sliukst…

stipri moteris smagu klausyt geras istorijas, atrodo visai greitai pagimdet, ypac po epiduro
    o keistas saremio skausmas tai koks mazdaug? ne mm skausmas? nes as isivaizuoju is visu pasakojamu istoriju kad saremiai tai mm skausmas, kuris tik daug stipresnis. ir tiek. mane kzkaip guodzia, o kaip ten is tiesu tai va idomu

4. MorkaLav
    2018.05.26 15:35 (prieš 4 sav.)
    2018.05.26 15:35 (prieš 4 sav.)

Butuke_ parašė:
    stipri moteris smagu klausyt geras istorijas, atrodo visai greitai pagimdet, ypac po epiduro

Vat yra 2 jausmai sakyciau, kol laukiau man pagrinde skaudejo nugaros apacioj, man per mm skauda pilvo apacia, tai va tas skirtumas, o jau kai gimdymas artejo, tai toks labai stiprus jausmas, kad nori i wc dideliam, atrodo tuoj apsi* ir su tokiu
    maudimu tuo paciu. Bet cia matyt man epiduras nueme ta nugara ir liko tik tas kaku jausmas :)) Bet siaip prie nugaros skausmo dar lyg klubus skauda, sunku pasakyt, bet biski kitaip nei per mm

3
  5. dijanute
    2018.05.26 15:37 (prieš 4 sav.)

Butuke_ parašė:

Nu man pradzioj tai buvo kaip mm, tik daug stipresnis skausmas, iskart supratau, kad saremiai, na, o ipusejus gimdymui, skausmas jau visai kitoks, plintantis i nugara, strenas ir tikrai kitoks nei mm

1
  6. User has not uploaded an avatar

Adria 3 d.
    9 mėn. 4 d.

peper parašė:
    ka jus veikiat mamytes per karscius? ar namuose bunant? turiu itarima per savaitgali dar bent pora leliuku ateis i pasauli... vyrui pasakiau kad vakare jau vaziu…

as vakar pliaze kojas deginau 🧘‍♀️ ir kone visus parkus isvaiksciojau 🤸‍♀️ siandien visi namai isblizginti ir pagaliau guliu lovoj 😊

7
  7. rutanen
    2018.05.26 15:56 (prieš 4 sav.)

MorkaLav parašė:
    Vat yra 2 jausmai sakyciau, kol laukiau man pagrinde skaudejo nugaros apacioj, man per mm skauda pilvo apacia, tai va tas skirtumas, o jau kai gimdymas artejo, tai …

Mamos savo kai paklausiau apie sąrėmius, tai sakė tą patį - kad apsiš... norisi

8. User has not uploaded an avatar

Mano mazute taip atspardo mano pusle kartais kad galvojau cypsiu. Visokie maudenimai nervuoja.nakty jai atsikeliu tai bisad tokiu paciy metu.
    Ar jum nera tokio jausmo kaippavydas. Nu negaliu nervuoja. Atrodo kad gimus vaikui senelei pasiims ir nuolat ji nesios. Ir man neduos atrodo niekam as jos neduociau. O visa tai gal del to kad visi senelei kai pamise, kai suzinojo kad mergyte tai is vis tik anukytebgalvoj.

1
  9. User has not uploaded an avatar
    2018.05.26 16:04 (prieš 4 sav.)
    2018.05.26 16:04 (prieš 4 sav.)

Remigute26 parašė:
    Mano mazute taip atspardo mano pusle kartais kad galvojau cypsiu. Visokie maudenimai nervuoja.nakty jai atsikeliu tai bisad tokiu paciy metu.

as jum pavydziu kad turite mylincius senelius kurie bus salia ir pades kiek gales o jei nenoresit visada galite pasakyti taigi va skirtingai matom is gerosios puses ziurekit

1
  10. User has not uploaded an avatar
    2018.05.26 16:05 (prieš 4 sav.)
    2018.05.26 16:05 (prieš 4 sav.)

MorkaLav parašė:
    Ai dar pamirsau paminet, kad kirpo ir db biski diskomfortas ir silpna.. Lelyte lyg ir visai normaliai zinda, bet truputi reik pramokt paimt normaliai, nes kartais i…

su tuo ir sveikinu su tuo begaliniu laimes pliupsniu grazu skaityti

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.