2018 metų Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.03.20)

1. 2018.01.23 21:12 (prieš 9 mėn.)

Sviesioji_86 parašė:
    Cia zinokit negeras zenklas, nenoriu gasdinti, bet praneskit gydytojai apie tai, gal ir nieko baisaus, bet atsarga gedos nedaro.

Zinau, pasigooglinau.. ryt kraujo tyrimu rezultatus pasiimsiu ir vizitas pas ginekologe

2. 2018.01.23 21:13 (prieš 9 mėn.)

nyyyra parašė:
    Gal kam dar niezti koju padai? Ir siaip oda paniezti? Ar cia tik man taip "pasiseke"

Bukit atsargi su tuo niezejimu. Delnu neniezti?? ??Nes man cholestaze diagnozavo, vaistus geriu dabar...

3. 2018.01.23 21:20 (prieš 9 mėn.)

Leilla422 parašė:
    Bukit atsargi su tuo niezejimu. Delnu neniezti?? ??Nes man cholestaze diagnozavo, vaistus geriu dabar...

Vat delnu dar nei karto. Nuo sestadienio padus tik uzeina niezti i diena 4 kokis kartus, dar ranku oda kartais. O jum daznai per diena niezti?

4. 2018.01.23 21:42 (prieš 9 mėn.)

Kadangi geriu vaistus tai jie malsina niezuli, nes cia yra kepenu problema. Buna kartais i savaite karta koki uzeina baisus padu niezulys. O siaip buna kartais delnus irgi paniezti ?

5. 2018.01.23 21:48 (prieš 9 mėn.)

Leilla422 parašė:
    Kadangi geriu vaistus tai jie malsina niezuli, nes cia yra kepenu problema. Buna kartais i savaite karta koki uzeina baisus padu niezulys. O siaip buna kartais deln…

Et kaip tikiuos,kad tik nebutu ta problema su kepenim, visa nestuma viskas buvo ok, o daba prasided. Ar tikrai ankstina gimdyma ?

6. 2018.01.23 22:25 (prieš 9 mėn.)

taniaaa parašė:
    O kas per dirzas? gal turit kokia nuoruoda kaip turi atroditi.

Va mano panasus i sita.

1
  7. 2018.01.24 04:15 (prieš 9 mėn.)

nyyyra parašė:
    Zinau, pasigooglinau.. ryt kraujo tyrimu rezultatus pasiimsiu ir vizitas pas ginekologe

parasykite kaip seksis pas gydytoja. Sėkmės ir sveikatos

1
  8. Jokūbas 7 mėn. 2 sav.
    Gustė 7 m. 11 mėn.

2018.01.24 06:48 (prieš 9 mėn.)

Būčka parašė:
    O man klausimas, kokius kombius pirkote? Nes kovas dar saltas menuo, bet ir columbios neuzdesi, galvoju per siltas ?

Man ir tas pats klausimas iskilo ?

9. Jokūbas 7 mėn. 2 sav.
    Gustė 7 m. 11 mėn.

2018.01.24 07:46 (prieš 9 mėn.)

Pabudau si ryt 5 val! Nu ir neuzmiegu. Tai i wc, tai atsigert, atsiminiau, kad dukrai pratybu nauju nepadaviau, tai keliaus i spintele lys, tai paskui lyg valgyt noriu, pradejau svajot apie sumustinius su lasisa... zodziu taip iki puse 7 pragulejau su mintim visokiom. Dukrai blynu iskepiau, vyrui sumustinuku su lasisa, islydejau i darbus, mokyklas ir dabar pati issvajotus sumustinius valgau ? Galvoju ka toliau daryt? ? Ka dar nemiga kankina ??? ?

1
  10. 2018.01.24 08:06 (prieš 9 mėn.)

Braz_ee parašė:
    Pabudau si ryt 5 val! Nu ir neuzmiegu. Tai i wc, tai atsigert, atsiminiau, kad dukrai pratybu nauju nepadaviau, tai keliaus i spintele lys, tai paskui lyg valgyt no…

As kiekviena nakti pabundu 5 valanda lygiai 5 valanda;D nlb suprantu kaip cia tas organizmas uzsiprogramavo;o tai iki 6 paziuriu tv, tuomet pusrycius vyrui padarau, o veliau visa diena vaikstau kaip maisu trenkta taip mes ir gyvenam

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.