2018 metų Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.03.20)

1. 9 m. 3 mėn.

2018.02.21 22:02 (prieš 9 mėn.)

jautruke parašė:
    Man va tokie vaizdeliai patinka https://www.youtube.com/watch?v=h4ZocXeZjFc
    gal pas kažkurią panašiai pas mane, deja, taip nebūna, gal dėl placentos prieky…

Maniskis kartais irgi taip daro

2. 2018.02.21 22:17 (prieš 9 mėn.)

TikraiTaip parašė:
    As tai jau viska supirkus, bet gerai kad neutralias spalvas daugumoj rinkau?

na tikrai kad gerai?pas mane viskas berniukiska sakiau jei gims mergaite pabus laikinai su berniukiskais rubais ?

spaanguole parašė:
    Kaip juda jusu mazyliai? Man sivakar kai juda, kad skausmas nueina i sedmenis, net pagulet sunki ar yra kam taip buve?

aha pas mane irgi tik pries 30min kazkur aprimo net oro pritrukdavo kai suduodavo??

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.02.21 22:20 (prieš 9 mėn.)

Ups. parašė:
    Tikrai taip, apstu info internete, tik spėk gaudyti.
    iš 5 echo, tris kartus matė berniuką, vieną kart mergaite, o pirmą kart tai nieko …

Pas mane berniukas,3 skirtingos gydytojos patvirtino As tai zinoma atsidekosiu jei rupinsis manim gerai,o to labai noriu;) Ne veltui tariuosi su specelistu ir prasau, kad butent ji mane priimtu;)

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.02.21 22:25 (prieš 9 mėn.)

linnutia parašė:
    Aš kad ir ne iš Kauno, bet žiūriu mūsų datos visiškai identiškos Tai laukiam kovo 18-os? Beje, aš tai peržiūrėjau turbūt visus gimdymus Youtub'ėj

Ooo,geras..kaip fainai,kad identiska data Nu as visus neperziurejau,bet didele dali tai taip Man ir kazkaip ramiau,kai zinau kas laukia...tik mame gazdina kaip ir minejau plysimai iki uzpakaliuko ar tai neduok dieve kakutis iseis, nu man nepatinka tokie dalykai...suprantu,kad tai normalu,bet labai nefainai jausciausi jei taip nutiktu Va tame ir esme,kad man pirmas nestumas...apsisvietus lyg esu,bet kaip bus kai reikes vaziuoti i ligonine , ar suprasiu kad jau gimdyt laikas zodziu, eina sau

5. 2018.02.21 22:25 (prieš 9 mėn.)

jautruke parašė:
    Man va tokie vaizdeliai patinka https://www.youtube.com/watch?v=h4ZocXeZjFc
    gal pas kažkurią panašiai pas mane, deja, taip nebūna, gal dėl placentos prieky…

Mano placenta dugne, bet deja taip nedaro, nes stuburiukas dešinėje pusėje, subiniukas viršuj, o rankytės su kojytėm kairiame šone.. Ir kai įsiremia tai tokiais guziukais.. paglostai švelniai ir atleidžia.

Sadra29 parašė:
    Pas mane berniukas,3 skirtingos gydytojos patvirtino As tai zinoma atsidekosiu jei rupinsis manim gerai,o to labai noriu;) Ne veltui tariuosi su specelistu ir pra…

PAs mane irgi visos skirtingos buvo, kurios lytį nustatinėjo bet kaip ir minėjau truputį ankščiau turiu tokiu draugiu, kur tiesiog net keli daktarai tikslios lyties nenustatė.. kitos tai dar susapnuoja kas gims Na taip, kai tariatės visai kitas dalykas jau Čia atsidėkojimas yra reikalingas aš tai kai nesitarsiu, viskas bus kaip bus..

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.02.21 22:27 (prieš 9 mėn.)

solytez parašė:
    Yra
    O pas gydytoja tai as kas menesi dar lankausi, net keista kad taip retai, su pirmu…

Labukas;) Smagu,kad kaunieciu ne viena cia yra;) Na,as ir kas menesi kazkur ejau..keistai biski...

7. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.02.21 22:30 (prieš 9 mėn.)

l4uryte parašė:
    Labai mano sese pries 11 ir 8 metus pas ja gimde tai nuo to laiko atsiliepimai tik geri

Smagu girdeti;) o kaip susikurti atskira grupe,nes as naujoke..dar tik pora dienu bendrauju cia;))

2
  8. 2018.02.21 22:39 (prieš 9 mėn.)

Sadra29 parašė:
    Smagu girdeti;) o kaip susikurti atskira grupe,nes as naujoke..dar tik pora dienu bendrauju cia;))

Bandžiau ir as ieškoti bet kol kas neradau bandysiu dar pasiknaisioti ir ryt suorganizuoti ?

9. 2018.02.21 22:52 (prieš 9 mėn.)

Sadra29 parašė:
    Ooo,geras..kaip fainai,kad identiska data Nu as visus neperziurejau,bet didele dali tai taip Man ir kazkaip ramiau,kai zinau kas laukia...tik mame gazdina kaip …

dideli plysimai tai taip, negerai, geriau ju nebutu. bet del kakucio siulyciau nepergyventi, pati greiciausiai net nepastebesit, o akuseres pratusios prie to, ir per akimirka viska sutvarko, nespesit net susigaudyti. as pvz, per pilva tikrai nemaciau, kas ten dedasi, gal ir buvo kas, gal ir ne, juk naturalu cia.

10. 2018.02.21 22:55 (prieš 9 mėn.)

ankata parašė:
    dideli plysimai tai taip, negerai, geriau ju nebutu. bet del kakucio siulyciau nepergyventi, pati greiciausiai net nepastebesit, o akuseres pratusios prie to, ir pe…

Tikrai taip. Čia jau raumenys apatiniai tampa nekontroliuojami ir visko pasitaiko.
    Aš tai dėl plyšimų buvau skaičius, kad jei pataikai stumt į sąrėmius, tai mažesnė tikimybė plyšti. Įdomu kiek tame tiesios.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.