2018 metų Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.03.20)

1. 7 m. 11 mėn.
    12 m. 5 mėn.

2018.03.20 08:12 (prieš 8 mėn.)

TomaKristina parašė:
    Na Ka pagaliau ir mes po ilgo nešiojimo terminas buvo 6d o pagimdžiau 19d :)) mano mažoji princese kartu jau 51cm 3450kg. Gimėm labai netikėtai. 10h ryte nuleido va…

Sveikinimai dideliausi ????

2. Jokūbas 8 mėn. 1 sav.
    Gustė 8 m.

2018.03.20 08:17 (prieš 8 mėn.)

Mildačka parašė:
    Sveikos, man ryt terminas, bet jau pradedu nervuotis, kad visiskai nieko nevyksta nebuna man tu paruosiamuju, jokio kamscio salinimosi nieko, tik priespienis bega…

Man rytoj terminas ? Kalbuosi su vaiku, sakau lysk lauk ir savaitgali jau namuose busim ? Man ir priespienis bega kai paspaudziu. Nieko kitokio nevyksta. Suprantu, kad jei vaikui ne laikas gimti, tai ir neislys, bet kaip sunku nesioti ta pilva pasidare...nakti apsiverst ant sono ar i wc keltis mazas malonumas. As atsimenu su purmagime buvau fb ir skype pasidarius nematoma rezima, nes irgi visi klausinejo. Si kart nesileidziu i kalbas, iskart sakau, kad juk neslepsiu jei pagimdysiu, laukit naujienu ir viskas.

1
  3. 2018.03.20 08:18 (prieš 8 mėn.)

Apie klausinėjimą... Iš vis stengiaus nuo visų laikytis nuošaliai, kad galvos nekvaršintų. Kai kurie draugai visai nežino, bent iš vyro pusės- ramiau taip ? iš tėvų tik mama paskutinėm dienom skambina iš darbo paklaust ar dar gyva ?? Tai kažkaip ramus tas laukimas, netgi kojos lūžį priskirčiau prie pliusų, nes dirbu mokykloje ir ten pastoviai gi visiems įdomu... ??? o šian va terminas ir ruošiamės į ligoninę su visais daiktais, nes manau nebeišleis su gestaciniu ? truputį jauduliuko yra, bet noris kuo greičiau viską sužinoti ?

3
  4. 2018.03.20 08:19 (prieš 8 mėn.)

Braz_ee parašė:
    Man rytoj terminas ? Kalbuosi su vaiku, sakau lysk lauk ir savaitgali jau namuose busim ? Man ir priespienis bega kai paspaudziu. Nieko kitokio nevyksta. Suprantu, …

Aš tai net ir nuslėpt norėčiau ? užknisa tas lindimas be reikalo ?

5. Jokūbas 8 mėn. 1 sav.
    Gustė 8 m.

2018.03.20 08:26 (prieš 8 mėn.)

Smiley parašė:
    Apie klausinėjimą... Iš vis stengiaus nuo visų laikytis nuošaliai, kad galvos nekvaršintų. Kai kurie draugai visai nežino, bent iš vyro pusės- ramiau taip ? iš tėvų…

Tai jau nebeisleis turbut ? Bet kaip faina..jau link susitikimo einate :)linkiu, kad viskas butu sklandziai ?

6. 2018.03.20 08:31 (prieš 8 mėn.)

Braz_ee parašė:
    Tai jau nebeisleis turbut ? Bet kaip faina..jau link susitikimo einate :)linkiu, kad viskas butu sklandziai ?

Tikėkimės. Nedėkosiu ???

1
  7. Jokūbas 8 mėn. 1 sav.
    Gustė 8 m.

2018.03.20 08:32 (prieš 8 mėn.)

Smiley parašė:
    Tikėkimės. Nedėkosiu ???

Lauksim naujienu ??

8. 2018.03.20 09:58 (prieš 8 mėn.)

Mamytes,kurioms buvo planinis cp gal galit papasakoti kaip ten kas buna?

9. 2018.03.20 11:30 (prieš 8 mėn.)

Stinna parašė:
    Savo nuojauta geriausia vadovautis ir intuicija. O ka sako del vandenu ir kada nori skatint? Kalbek su pilvuku daug as tikiu imanoma susitart jog patys ateitu❤️Man …

Tikiuosi pasiseks gal jau uzhsikure varikliukas. Nori skatinti poryt. Kadangi neruriu patirties nzn... Tikrai manau tu vandenu nedaug ir vaikas juda lechiau, bet kaip suprantu i neshtumo pabaiga jis ir negali daug judeti nes jau vietos nerA. Kas tas nedaug vandenu pagal juos nzn nes kai klausi kir kritine riba jie atsako, kad negali sito pasakyt. Tai dvejoju dar laukti ar ne, kas labai sunkus sprendimas

10. Hubertas 9 mėn. 5 d.
    Emilija 13 m. 9 mėn.

2018.03.20 11:43 (prieš 8 mėn.)

Inax parašė:
    Man siandien pasake kad mazai skyscio labai like ir nori skatinti... Terminas buvo 12 d. Nezinau ka daryti. Nes skyscio kad maziau jau normalu siuo nestumo laiku ta…

Yra riba, kai dar galima laukt, daktarai skaičiukus gi žino.

Stinna parašė:
    Savo nuojauta geriausia vadovautis ir intuicija. O ka sako del vandenu ir kada nori skatint? Kalbek su pilvuku daug as tikiu imanoma susitart jog patys ateitu❤️Man …

Man taip buvo, visą naktį sarėmiai kas 5 min. dieną praktiškai praėjo, numigau net kokias valandas tris pietukų, o vakarop linksmybės visiškos prasidėjo. Kažkokia nuojauta sako, kad tau jau viskas tuoj tuoj

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.