2018 metų Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.06.11)

1. 2018.06.10 19:09 (prieš 10 mėn.)

Sveikos, ar pamaudžia pilvą jums?

2. 2018.06.10 20:26 (prieš 10 mėn.)

Dolosas parašė:
    Smagu, kad sugebejote teisingai isspresti problemas..ir dabar vaikuciui geriau Baigsis ir mums kazkada pilvo bedeles sitos, gal tik islaukti reikia, bet geriau ja…

Davem semper lemolac, jis kazkiek ir reguliuoja virskinimo reikalus. O siaip tarp pirmo ir antro menesio naudojom biogaia, sab simplex kas antra maitinima, enterokind 3 kartus per diena ir vakare colic calm’a dar susivarydavom😁 gydytoja jau net nebegalejo isgalvot kaip daugiau mums padeti. Aisku su kiekviena savaite vis gerejo, bet buvo like diegliai dar. Nu ir nera dabar tobulas dar pilvukas, bet kazkaip nebesureiksminam, tai reiskia tikrai geriau🤗

3. 2018.06.10 20:42 (prieš 10 mėn.)

Dolosas parašė:
    Duodu, nezinau kiek ten ju lieka, nes dazniausiai atpila po sudavimo

lasiukus (tiek vitamina D, tiek nuo diegliuku, tiek bakterijas) suduodavau su pienu is buteliuko. neatpildavo, manau pienas neutralizuodavo lasiuku skoni ir viskas ok. na ir kad neatpiltu, pienuko 20-40 ml
    dabar jokiu lasiuku jau nebereikia, nes jau 3 men su virsum. Ziuriu jums 3 men ir 4 d. tai gal po kokiu 3 dienu ir pas jus ivyks stebuklas

4. 2018.06.10 20:50 (prieš 10 mėn.)

Smelte parašė:
    Kas cia galetu buti? Dabar atsirado ant abieju alkuniu.

Pas mus toks pat ant zanduki.. o gydytoja atostogauja dabar jei suzinosit kanors pasidalinkit

5. 2018.06.10 20:53 (prieš 10 mėn.)

O kaip atskirti kada diegliukai o kada pilvukas?

6. 2018.06.10 21:11 (prieš 10 mėn.)

auč. parašė:
    o Dieve...
    Na teisybe pasakius as ir esu girdejus viena istorija,kai moteris nemaitino, net n…

Tai va,kai nutraukia maitinimą dėl kažkokių atsiradusių bedeliu tai taip,kad tik maziukui būtų gerai,bet jau kai dar nepagimdzius toks poziuris,tai jau O Dieve😩

2
  7. 2018.06.10 21:22 (prieš 10 mėn.)

lukryte parašė:
    Tai va,kai nutraukia maitinimą dėl kažkokių atsiradusių bedeliu tai taip,kad tik maziukui būtų gerai,bet jau kai dar nepagimdzius toks poziuris,tai jau O Dieve😩…

Man tai cia nesubrendusio zmogaus poziuris. Tokioms, manau, dar ir vaikams ne laikas.. nukris papai matai..

8. Gabrielė 1 m. 1 mėn.
    Milvidas 9 m. 1 mėn.
    Kristupas 10 m. 6 mėn.

2018.06.10 22:07 (prieš 10 mėn.)

Dolosas parašė:
    Gaila ir man nemaitinti, bet nebegaliu ziuret i vaiko kancias visus vaistus, kokie tik yra isbandem,..dar kelias dienas bandysim isbuti, ir reiks griebtis misini…

Jus is kur?

9. 2018.06.10 22:17 (prieš 10 mėn.)

elvin parašė:
    Vidury spuogiuko mažo nėra?

Nera spuogiuko. Sia savaite eisim pas seimos gydytoja, gal nustatys kas cia.

1
  10. 2018.06.10 22:22 (prieš 10 mėn.)

lasa parašė:
    Mano griezta nuomone,geriau sedet ir kalbet su savo stebukleliu,negu skaityt visokius straipsnius internete. Nei vienu is ju netikiu ir dramblio neisradineju. Siuly…

Ačiū už rūpestį,bet su savo stebūklu pakankamai bendrauju ir skiriu laiko,patikėkit,straipsniui skyriau laiko mažytei miegant,ir ne šiaip ieškau iš neturėjimo ką veikt,o tiesiog esu rūpestinga mama ir noriu užauginti sveiką vaikutį,manau,kiekvienai mamai tai svarbiausia! Beto,mano pagrindinis rūpestis,paskatinęs pasiraust internete,ne atpylinėjimai,o nuolatinis nepasitenkinimas,tarsi diskomfortas po kiekvieno pavalgymo,o kad atpilimai gali būti dėl daugelio priežasčių aš ir pati žinau.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.