2018 metų Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.10.09)

1. 2018.07.23 12:18 (prieš 4 mėn.)

Mama_as parašė:
    Man tai nesitiki jau tiek guvus tas musu vaikas. Guli vienas zirzia, nepatenkintas... prieini pakalbini kad ima maskatuotis rankom kojom, visas issisiepes. Zodziu d…

Musiske tai mamyciuke,mama kambary vaiksto tai gerai,tik mama per duris isjart zyzimas,retai tevelis tinka😏,as tik pasirodau ir sypsena iki ausu,ir tas zyzimas kai anksciau buvo valgio prasymas,tai dabar noras demesio,o ypac mamos😊,bet negaliu skustis,daznai ir viena paguli,pazirzia ir pati uzmiega,nes mamai juk reik ir kitai dukrytei valgyt pagamint,nu aisku ur sau☺️

2. 2018.07.23 12:19 (prieš 4 mėn.)

Mama_as parašė:
    Man tai nesitiki jau tiek guvus tas musu vaikas. Guli vienas zirzia, nepatenkintas... prieini pakalbini kad ima maskatuotis rankom kojom, visas issisiepes. Zodziu d…

Musiske tai mamyciuke,mama kambary vaiksto tai gerai,tik mama per duris isjart zyzimas,retai tevelis tinka😏,as tik pasirodau ir sypsena iki ausu,ir tas zyzimas kai anksciau buvo valgio prasymas,tai dabar noras demesio,o ypac mamos😊,bet negaliu skustis,daznai ir viena paguli,pazirzia ir pati uzmiega,nes mamai juk reik ir kitai dukrytei valgyt pagamint,nu aisku ur sau☺️

jautruke parašė:
    kazin, kaip jusu mazyliai valgo per karscius? manoji kas kokias 3 val ir labai mazai, vel turim bedu su papuliu emimu😁 padariau misinuko, bandziau girdyti per taure…

Tikrai maziau valgo to riebesnio pienelio,maitinu mp,bet dazniau praso gert to pirminio,liesesnio😊

3. 2018.07.23 12:40 (prieš 4 mėn.)

lukryte parašė:
    Musiske tai mamyciuke,mama kambary vaiksto tai gerai,tik mama per duris isjart zyzimas,retai tevelis tinka😏,as tik pasirodau ir sypsena iki ausu,ir tas zyzimas kai …

matyt, ir juos karsciai veikia☺️

4. 2018.07.23 13:30 (prieš 4 mėn.)

jautruke parašė:
    matyt, ir juos karsciai veikia☺️

Tikrai veikia,jie ir jau mazi zmoguciai😃

5. 2018.07.23 16:35 (prieš 4 mėn.)

jautruke parašė:
    kazin, kaip jusu mazyliai valgo per karscius? manoji kas kokias 3 val ir labai mazai, vel turim bedu su papuliu emimu😁 padariau misinuko, bandziau girdyti per taure…

Pas mus 28-29 namie irgi baisu.. valgo neilgiau 3 min.. tik tiek kad dazniau kas 1,5 val..

6. 2018.07.23 18:05 (prieš 4 mėn.)

Vaida2017 parašė:
    Pas mus 28-29 namie irgi baisu.. valgo neilgiau 3 min.. tik tiek kad dazniau kas 1,5 val..

Namie laikos apie 25. Valgom kas valanda. Kartais net dazniau. Jau speneliai skauda kaip po pirmo men ir taip jau savaite🤧

1
  7. 2018.07.23 18:29 (prieš 4 mėn.)

lasa parašė:
    Daviau,tiko moliugas,baltoji morka. Nepatiko kur su bulve nes jos tirstesnes,as asmeniskai pirkau hipp,dabar jau isverdu savo is darzo☺ar verta duoti,priklauso nuo …

O kokį maždaug kiekį duodate maistelio ir kas kiek laiko? Kiek kartų dienoje? 😊

taniaaa parašė:
    Duodu po porą šaukštelių į dieną. Kai nori valgiti tai valgo, o jei nenori iškart spjauna. Bet ar verta čia jau pati turi apsispręsti.

Kas kiek laiko duodate košelių? Kaip pilvukas reaguoja? 😊

jautruke parašė:

Norisi daugiau... be to, duodu vandenuko tarp maitinimų 😊

8. 2018.07.23 19:11 (prieš 4 mėn.)

Sveikos mamytės, aš čia tokiu klausimu. Šiandien mažius vakare isterikavo, verkė, niekaip man nepavyko jo nuraminti, nei ant rankų, nei prie krūtinės... Vyras perėmė ir iškart jis nurimo, tada perėmiau aš jį ir vėl įsiverkė, tada vėl vyras perėmė ir vėl nurimo. Ar kuriai yra taip buvę? Nuo ko galėtų taip atsitikti? Gal pieno kvapas jį nervuoja, nes nori miegot, o valgyt ne

9. 2018.07.23 19:29 (prieš 4 mėn.)

Žieminė_fėja parašė:
    O kokį maždaug kiekį duodate maistelio ir kas kiek laiko? Kiek kartų dienoje? 😊

virinta vandenuka duodate? 🙂

10. Emilis 9 m. 4 mėn.

2018.07.23 19:30 (prieš 4 mėn.)

Mama_as parašė:

Pas mus lygiai tas pats;))

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
18,00 €
86 | 15-24 mėn.
3,00 €
98 | 2.5 - 3 m.
45,00 €
134 | 8 - 9 m.