2018 metų Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.10.09)

1. Gabrielė 1 m. 4 mėn.
    Milvidas 9 m. 4 mėn.
    Kristupas 10 m. 9 mėn.

2018.09.17 11:37 (prieš 10 mėn.)

jautruke parašė:
    galima jau banano? is kaimisku gerybiu turiu tik obuoli, reiks pasiimt kupona eko darzovems ir vaisiams, kuri gavau Kmuk ir keliaut i Rimi🙂

Galima aisku

2. 2018.09.17 12:51 (prieš 10 mėn.)

Dreamxx parašė:
    As tai galiu ir palikti kazkam ir su juo iseiti,bet tas kas priziuri turi ji nesioti istisai.Nemegsta net maitinimo kedutes tai valgom atsisede ant mano keliu dazna…

Kai sunkus vaikai, tai bijo vyrai imtis ziuret, nes didele tikimybe, kad nesusitvarkys. As ir pati kartais bijau ka ir padaryt, ar prisiliest, kad tik nesusinervuotu, nes nepatinka jam daug kas . Kaip tiksinti bomba💣Musu issigelbejimas buvo nesykle, bet ir tai, dabar nepatenkintas, nori veidu i prieki viska matyt;D laukiu kada sedet prades, ir i vezima kelsiu...tikiuosi patiks...😅

3. 2018.09.17 13:00 (prieš 10 mėn.)

Mama_as parašė:
    MAMOS ar yra kieno vaikui alergija kuris maitinamas tik MP?
    As ko tais itariu kad cia as ne issutimo neisgydau pazastyse ir aplink uzpakali, o…

Mums buvo pažastyte, kvapas net buvo baisus! Issigandau kaip pamačiau, bet kelis kartus per dieną labai gerai su vatos tamponeliu pamirkius vandenuke isplaudavau, su kitu nusausindavau ir tepiau su cinko tepaliuku tai po kelių dienų praėjo. Vėliau ant nugaros atsirado paberimas raudonais taškeliais ir sausi rausvi plemukai, baseine išryškėja. Gydytoja sake nuo mano suvalgytu saldumynų arba kakavos nes saiką visiškai praradau... Tai dabar susiėmiau, kad tik praeitų. Tai jei sakot kad alergija gal čia pas mus tas bėrimas ir pažastyte susiję net nežinau... Aplink užpakaliuka irgi būna raudona, būna savaime praeina..

4. 2018.09.17 13:14 (prieš 10 mėn.)

Dreamxx parašė:
    As tai galiu ir palikti kazkam ir su juo iseiti,bet tas kas priziuri turi ji nesioti istisai.Nemegsta net maitinimo kedutes tai valgom atsisede ant mano keliu dazna…

Oj pazistama ir mano😊 vyras nenori imti kai kada kai paprasau palaikyti ar panesioti
    jai kazka noriu pasidaryti. visada sako rankenukas bus paskui.o jiems taip viskas idomu dabar ir pasipykstam del to😐palukti ir niekam negaliu nes verkia iskart jai manes nemato niekur negaliu ir iseiti net.

5. 2018.09.17 13:21 (prieš 10 mėn.)

lasa parašė:
    As trecia taip auginu viena pati sau,vyras nakti net negirdi jos o vakare kai turiu ka pasidaryt tiesiog atnesu ir padedu jam ant keliu. Jis nemoka jos uzimti,ja…

Maniskis tai ir is kambario i svetaine isejo gyventi 😁as viena su dviem miegu.o taip tai ir negirdi kada kuris atbunda nakti.auginuosi pati sau ir 😊

2
  6. 2018.09.17 13:56 (prieš 10 mėn.)

Sveikos Mamytės, aš atėjau pasiguosti. Turėjome prieš porą savaičių vidurių užkietėjimą, šiaip ne taip su klizma pramušė (buvo mp tik duodama pora dienų, slyvų tyrelė, mankštos ir tt). Dabar daviau cukiniją ir moliūgą šiandien žiūriu vėl baisiai užkietėjo... Vandenuko daviau šiaip ne taip 40ml. Dažnai duodu krūtį. Kaip jūs su tuo tvarkotes? Gal kokia tyrele naudojat? Kokios firmos? Nežinau ką ir daryt, baisu duot tas darzovienes. Pilvas minkštas , bet visas išpūstas

O kas liecia vyrus ir vaiką, tai ir mano negirdi, nors vaikas garsiausiai naktį klykia, taip pyktis ima. Buvo ir pas mus anksčiau daug pykčiu dėl vaiko priežiūros, tai ką pastebėjau, kad kai pykdavomes specialiai neimdavo vaiko tipo pati ir ziurekis. Sakau ar tu supranti, kad vaikas ne prie ko. Bet jie matyt per vaiką ir keršija.

7. 2018.09.17 14:28 (prieš 10 mėn.)

Mama_as parašė:
    As ko tais itariu kad cia as ne issutimo neisgydau pazastyse ir aplink uzpakali, o…

Musiskei taip ant kakliuko buna, kai daugiau atpila - matyt rugstis isgrauzia. Tepu Weledos kremuku arba savo pieno uzlasinu maitindama kai ji leidzia - kita diena padziuna ir nutrupa, o kakliukas grazus lieka

8. 2018.09.17 14:32 (prieš 10 mėn.)

vaidosius30 parašė:
    Maniskis tai ir is kambario i svetaine isejo gyventi 😁as viena su dviem miegu.o taip tai ir negirdi kada kuris atbunda nakti.auginuosi pati sau ir 😊

Mes tai pasidalinom su vyru vaikais, jis vienam kambary su viresneliu o as kitam su mazuoju.

9. 2018.09.17 14:47 (prieš 10 mėn.)

Mama_as parašė:

Mums lygiai taip pat buvo tai nuploviau nusausinau ir patepiau cinko tepaliuku. Per pora dienų dingo.

10. 2018.09.17 15:43 (prieš 10 mėn.)

vaidosius30 parašė:
    Oj pazistama ir mano😊 vyras nenori imti kai kada kai paprasau palaikyti ar panesioti

As Darau kaip Lasa *( lyg ji rase nepamenu) iduodu i rankas ir einu darytis ka man reikia nes taip per amzius "nesusiprastu" . Vaikai yra planuoti abieju , laukti, Dievulio prasyti, tik kaip gimsta tampa dazniausiai mamu rupesciu. As bandau kiek imanoma ir ji itraukti. su pirmagime bijojau palikti o jis pasilikti. Kazkaip principas neleisdavo prasyti pabuti... na bet supratau kad jai jiems nesakysi jie retas kuris susipras.O dar kaip pamaciau kaip su teciu buna linksma... isvis smagu budavo palikti.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.