2018 metų Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.10.09)

1. 2018.09.18 12:29 (prieš 10 mėn.)

Mamytės, kaip obuoliuka duodat ragauti? Verdat garuose ar žalia per maitintuvą?

Awrytia parašė:
    Mamytės, kaip obuoliuka duodat ragauti? Verdat garuose ar žalia per maitintuvą?

Visaip, ir garuose, ir zalia per maitintuva.

1
  2. Emilis 9 m. 11 mėn.

2018.09.18 12:48 (prieš 10 mėn.)

Awrytia parašė:
    Kaip sekėsi? Padėjo tyrelė? Aš irgi šiandien duosiu.

Siandien jau antra diena ir vistiek nekakoja mergaite..daktare patarr duot espumizano meginsim snd ...galetu gteiciau susitvarkyt tie viduriukai

3. 2018.09.18 13:08 (prieš 10 mėn.)

garbanuciuke95 parašė:
    Siandien jau antra diena ir vistiek nekakoja mergaite..daktare patarr duot espumizano meginsim snd ...galetu gteiciau susitvarkyt tie viduriukai

Mes tokiais atvejais geriam vandens, jei pucia pilvuka- simetigast labiausiai pasiteisine, o kai jau visai blogai- abu "stumiam"- issikakoja su pagalba, aisku nepiknaudziauju, bet kai piktas buna, reikia.

4. 2018.09.18 13:11 (prieš 10 mėn.)

Sypsena85 parašė:
    Jus pabandykite tuo Weledos su cinku tepti, nes man labiau panasu, kad cia reikia “dziovinti-raminti”, ka ir darys cinkas su ramunelem.😇 Mums kakliukui padejo, tik …

Jau as ir levandos eteriniu praskiestu tepiau kas jau tikrai efektyviai ramina...
    su cinku tepalus turiu du, nei vienas stebuklo nepadare deja.

Is weledos dar tas oranzinis kaip jus sakot yra ir dar toks baltas
    https://www.eurovaistine.lt/weleda-calendula-baby-kremas-nuo-issutimu-itin-jautriai-odai-su-cinku-ir-vaistines-svilarozes-ekstraktu-50-ml

Bet sakau ju sudetis visu panasi, nezinau ar jau verta pirkt ir eksperimentuot net visi jie cinkas + kazkokia zolele 🙂

Siaip labai labai gerai yra pataisu milteliai, senas geras patikrintas reikalas. As labai skeptike buvau kol man drauge neatveze. Taip kad kam beda patariu tikrai.

5. 2018.09.18 13:14 (prieš 10 mėn.)

Pušellė parašė:
    Sveikos.Ar yra kurių leliukai pienlige serga? Gyditoja išrašė daktarin geli vaikui.Ir klausimas ar man paciai krutine reik gydit ar ne ,nes skauda maitinant..bet G…

Butinai gydykites ir pati krutine tepkit, pienlige yra grybelis. Visas soskes buteliukus saukstukus perplaukit vandeniu su soda, zaislus minkstus galit pusvalandziui i kamera dezinfekuot. Pakeiskit patalyne, isskalbkit merliukus. Ir isvysit ta blogi

6. 2018.09.18 13:16 (prieš 10 mėn.)

Nu ka as galiu pasakyt, pavydziu as jums tokiu vyru, nesibodinciu padet augint vaikus jei man tiek padetu- galeciau gimdyt tik ir augint, vienas malonumas butu;D mamo vyras- sportininkas zvejys, varineja per varzybas, namie retas svecias, o kai buna- padeda ismaudyt, maximum 10min.iseina i lauka pasivaiksciot;) maniau daugiau pades, nes labai myli vaikus;) bet yra kaip yra

7. 2018.09.18 13:34 (prieš 10 mėn.)

Pušellė parašė:
    Sveikos.Ar yra kurių leliukai pienlige serga? Gyditoja išrašė daktarin geli vaikui.Ir klausimas ar man paciai krutine reik gydit ar ne ,nes skauda maitinant..bet G…

Mums buvo pienlige, man spenelius skaudejo. Valiau svelniai su merliuku burnyte su sodos tirpalu ir po kiekvieno maitinimo pati nusiplaudavau spenelius su soda. Būtinai reikia ir mamai gydytis, nes vienas kitą uzkreciat.

garbanuciuke95 parašė:

Aš girdau vandens su šaukšteliu, daviau slyvų tyreles, laukiu dabar. Linkiu, kad espumizan padėtų, bet mums jis visai neveikia.

Turim 2 apatinius dantukus, šiandien pastebėjau eina jau 2 viršutiniai vėl laukia neramios dienos ir naktys

8. 2018.09.18 13:35 (prieš 10 mėn.)

Mano vardass parašė:
    Sveikos. Kokia gertuve naudojat ar siulote isigyti? Kad lengvai skystis begtu ir panašiai

Man pirmam labiausiai patiko NUK

9. 2018.09.18 13:38 (prieš 10 mėn.)

gullbe parašė:
    ar yra kas kovo pabaigoje gime sedi? kaip pratinote vaika sedeti? bijau per daug sodinti

Kovo 23
    Neatsiseda pats. Prilaikydama pakeliu porai sekundziu ir vel guldau, davus rankas pats traukiasi keliasi. Lauksiu kol pats atsises.
    Nei dantu turi, nei kosiu gauna. Suspes dar 😀

2
  10. 2018.09.18 15:58 (prieš 10 mėn.)

buvom pasisverti 71 cm 8700 kg. ir nuo 7 men mėsa 🤔🤔🤔maitinu Mp primaitinti pradejom beveik 6 ... kazkaip galvojau grudai pradzioje??

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.