2018 metų Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.10.09)

1. 2018.09.18 19:23 (prieš 1 mėn.)

Nifertite parašė:
    Aš pati esu iš Biržų raj. Artimiausias baseinas Pasvalyje, tai ten ir buvom. Deja, ten nevyksta jokios mankštos kudikiams ar pan... Tai mes tik pasilinksmint patys …

Mes baseine apie 45 min būnam pratimai įvairūs. Su dainelėm sukam ratu, aukštyn žemyn šokinėjam, ant pilvuko, ant nugarutes plukdom, uždeda ant rankų plaukmenis, tada tik galvyte pritaikant plukdinam, su plaukmenim ir ant nugarytes, nardom ir panašiai. Pusmetinukai ir kulverstukus mačiau daro, mes kita savaite jau eisim į didesnių užsiėmimus, bus sudetinge pratimai 😊
    Mum labai patinka

1
  2. 2018.09.18 19:27 (prieš 1 mėn.)

MiLaNe parašė:
    Mes jau ryt į trečią "pamoką" keliausim irgi labai patiko, dairosi net išsižiojusi praeitą kartą net mokytoja juokėsi, kad maniškė buvo pirmoji atradusi "para…

Nu musiske nei sliauzia nei sedi kol kas 🙈 ant keturiu stovi jau koki menesi ir vis siubuoja 😂 bet kiekvienam vaikuciui savas laikas 😊

3. 2018.09.18 19:28 (prieš 1 mėn.)

Mano vardass parašė:
    Sveikos. Kokia gertuve naudojat ar siulote isigyti? Kad lengvai skystis begtu ir panašiai

Mes tokią turim, pati prisilaikydama geria, kolkas atrodo nieko mum ji

4. 2018.09.18 19:34 (prieš 1 mėn.)

M4nte parašė:
    Mes baseine apie 45 min būnam pratimai įvairūs. Su dainelėm sukam ratu, aukštyn žemyn šokinėjam, ant pilvuko, ant nugarutes plukdom, uždeda ant rankų plaukmenis,…

Kur lankote?

5. 2018.09.18 19:36 (prieš 1 mėn.)

Ethella parašė:
    Kur lankote?

Šeimos gerovės centre Vilniuje

6. 2018.09.18 20:03 (prieš 1 mėn.)

Smiley parašė:
    Nu musiske nei sliauzia nei sedi kol kas 🙈 ant keturiu stovi jau koki menesi ir vis siubuoja 😂 bet kiekvienam vaikuciui savas laikas 😊

Šliaužt senokai pradėjo, ilgą laiką sėdėdavo pasirėmus ant vienos pusės, praeitą savaitę per porą dienų išmoko pilnai atsisėsti, tai naktį visada sėdinčią iš lovytės pasiimu
    Viskas bus savu laiku ;) greitai su jais viskas vyksta - tik pašneki, kad kažko nedaro - op pora dienų ir puikiai pavyksta

2
  7. 13 m. 5 mėn.

2018.09.18 21:22 (prieš 1 mėn.)

Awrytia parašė:
    Sveikos Mamytės, aš atėjau pasiguosti. Turėjome prieš porą savaičių vidurių užkietėjimą, šiaip ne taip su klizma pramušė (buvo mp tik duodama pora dienų, slyvų tyre…

garbanuciuke95 parašė:
    O maniniske ir 4dienas nieko nepadaro ..va snd jau vel 2paros nesitustinus..

Sveikos mamytes, mes kai buvom 6 men vizito, ir tik dabar pradejom primaitinima, gyd sake, jei kietes viduriai duot kivio, ir sako nusiteik, kad jau buuuus daug mums dar neprireike, bet galit pabandyti, sake tikrai veiksinga

2
  8. 2018.09.19 00:45 (prieš 1 mėn.)

Smiley parašė:
    Vakar buvom Yamahos parodomojoj pamokoj. Esam jauniausios grupej. Visi kiti maziai minimum 8 men 🙈 nu bet paaugsim ir bus ok 😁👌 grupeje bus 7 vaikai kol kas. Visai …

Aš galvoju eit su saviškiu, vis neprisiruošiu 😊

9. Emilis 9 m. 2 mėn.

2018.09.19 04:18 (prieš 1 mėn.)

zivilegeneikiene parašė:
    Mamytes, kuriu vaikuciams kieteja viduriai, pameginkit neolife geruju bakteriju, mums labai sutvarke. Ir plius slyvu tyrele kas diena.

O tas gerasias bakterijas ir kudikiam galima..skaiciau kad jos kapsulese buna..

10. 2018.09.19 04:20 (prieš 1 mėn.)

garbanuciuke95 parašė:
    O tas gerasias bakterijas ir kudikiam galima..skaiciau kad jos kapsulese buna..

Yra lasiukais, pvz gefilus

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
5,00 €
4,00 €
68 | 3-6 mėn.
5,00 €
92 | 2 - 2.5 m.