2018 metų Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2018.11.20 08:20 (prieš 3 sav.)

lasa parašė:
    Vargelis su tais mazyliais kurie nevalgiukai nu gal jau ryt valgys ir po truputi isivaziuosit

Tas kosiu metimas lauk tai varo is proto is tiesu.... tikrai ziauru kas turi nevalgiukus.
    As niekaip nesupratau kai mano drauge metuku mergaitei jogurtus su pabarstukais pirkdavo, dar visokius vafliukus aplietus sokoladu - nu galvoju mano vaiko didziausia nuodeme gaidelio sausainis paragautas po pirmo gimtadienio. Bet kai jos nieko nevalge, tai ji skanindavo bet kokia kaina kad tik kazka valgytu..
    Po sitos savaites imu ja suprast 😂

2. 2018.11.20 09:38 (prieš 3 sav.)

Mama_as parašė:
    Ciulpti ISLA ir purksti ICElander https://www.eurovaistine.lt/icelander-purskalas-gerklei-20-ml?gclid=EAIaIQobChMIqcuasani3gIVyoSyCh11wgRUEAAYASAAEgIA3fD_BwE

Man patarė su medum atsargiai. Nes didelis alergenas. Žodžiu svarbu stebėt

FARINGOSPRAY sakė daktarė galima purkšt, man tai labai padėjo. Bet ne tas paprastas, o su mėta.

3. Gabrielė 9 mėn. 1 sav.
    Milvidas 8 m. 9 mėn.
    Kristupas 10 m. 2 mėn.

2018.11.20 10:12 (prieš 3 sav.)

Mama_as parašė:
    Tas kosiu metimas lauk tai varo is proto is tiesu.... tikrai ziauru kas turi nevalgiukus.

O jau tikrai,mano kaip visi valge tai irgi nesusidurus bet va pvz drauges sunus pirmokas,o vaisiu jokiu,darzoves sumaitina tik virdama sriuba ir blenderiuodama ja i tyre,va cia vargelis,bet pvz cipsai ir pan pilna burna.

4. 2018.11.20 10:17 (prieš 3 sav.)

Mama_as parašė:

Ir maniskis ne valgytojas , daug nervu kainuoja maitinimo procesas :D. Meciau gaminti darzovienes mesines, nes ne taip gaila pirktines ismesti, kai suvalgo tik pora sauksteliu. Grudu irgi nevalgo, tik pagardus vaisinius, tai kazkiek pamaisau, susivartoja kokia 20gramu koses, ir 80gramu vaisiu tyreles

5. 2018.11.20 11:11 (prieš 3 sav.)

Dovilegau parašė:
    Man patarė su medum atsargiai. Nes didelis alergenas. Žodžiu svarbu stebėt

Medaus vaikui tai tikrai ne, bet cia pati mamyte del saves klause. Tai jau zindanti mama jei isgers puodeli arbatos su medum tikrai baika

6. 2018.11.20 11:12 (prieš 3 sav.)

Dolosas parašė:
    Ir maniskis ne valgytojas , daug nervu kainuoja maitinimo procesas :D. Meciau gaminti darzovienes mesines, nes ne taip gaila pirktines ismesti, kai suvalgo tik pora…

O tai jei vienus vaisius ? ar irgi ne? Aisku cia skanukas kaip as sakau ne maistas... bet vis sis tas 🤗

7. 2018.11.20 11:24 (prieš 3 sav.)

Dovilegau parašė:
    Na Antėjos puslapyje rašo bent 3 dienas.

Smiley parašė:
    Mes negerem apie 5 dienas, bet tikrai siulyciau ilgiau nenaudot - bus aiskesni rezultatai

Dovilegau parašė:
    Na Antėjos puslapyje rašo bent 3 dienas.

Dvi savaites ir išlauksim,reiškias

8. 2018.11.20 11:29 (prieš 3 sav.)

Vaida B parašė:
    Kokius termosus maistui naudojate?

Žiūrinėjam gerduvos puslapy 'stanley' Vyras kažkada iš jų įsigijo kavai termosą šio gamintojo,tai labai pasiteisino,nors kainos pakankamai nemažos,bet šiuo metu akcijos kaip tik

9. 2018.11.20 11:46 (prieš 3 sav.)

Mama_as parašė:

Mūsų irgi kaip kada, bet db valgau kartu su juo, tai sakyčiau reikalai šiek tiek pasitaisė kai mama vietoj klouno, tai geresnis apetitas , įtaikau su šaukštu, kol išsižiojęs žiūri, nu nes kitaip yra jam svarbesnių reikalų

10. 2018.11.20 11:46 (prieš 3 sav.)

Nu va, ir mes turim tekancia upeliais sloga. Esu linkus nurasyt uzsispyrusiam ketvirtajam dantukui. Kuris kalas, bet daro isdaigas cia mamai. Kadangi esu pirmakarte mama, sianakt iskilo rebusas.. nenusimanau nieko apie tai. Darau ka sako gyd. Bet ka darot nakti? Kol veike difuzeris miegojo isvarginta slogos. Net pm nereikejo. Tik issijunge ir po pusvalandzio verda nosis. Nervinas. Galvoju gal kol apsiblausus nelisiu. Bet jau mates, kad jai trukdo. Visgi isvaliau. Su riksmais. Ilgai migdemes, nes vis budejo ar nelendu su aspiratorium, kuris siaip diena jai patinka net. Sirdis plyso. Po asaru, tas traukimas pasirode veltui kankinau.. galu gale pasiemiau ant saves sedom, nes tik taip neburbuliavo ir galejo kvepuot. Ka jus darot naktimis? Nu atrodo, pasimeciau as ir isskydau. Help

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras