2018 metų Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2018.12.05 23:51 (prieš 1 sav.)

Mamytės, reikia jūsų patarimo, ar kažkurios mažiui buvo balta dėmelė ant odos. Pas mus atsirado po gimimo ir db neseniai pastebėjau, kad ji pasiplėtusi, nėra ryški, bet įsižiūrėjus matosi... Susinervinau negaliu, sakiau reiks pas dermatologą rašyti, tegul tikrina, bet bijau, kad baltmės apraiškos,nors nei vienas šeimoj neturėjome. Gal kažkas buvot susidurusios su tokia situacija?

2. 2018.12.05 23:53 (prieš 1 sav.)

sponkelt parašė:
    Ar jau duodat vaikuciams zuvies? Kokia? Ir is kur perkat?🤔🤔🤔

Daviau eseriuko upėje pagauto. Valgė.

3. 2018.12.06 07:13 (prieš 1 sav.)

jautruke parašė:
    Ar dedate maziukams gintaro karoliukus nuo dantu dygimo skausmo? Net smalsu pasidare, ar veikia nors kiek🙂

Buvau skaicius kad veikia neslifuoto gintaro karoliai, kuriu vaikams dazniausiai nededa nes jie astriais kampais. O nuslifuoti nuzulinti burbuliukai tai nebent del groZio

4. 2018.12.06 08:04 (prieš 1 sav.)

Sveikos mamytes ;).Mano karalaitei išdygo viršutiniai dantukai prieš kelias dienas. Dabar ji jeis grežia, tai galvoju ar čia kirminukų gali būti ar tiesiog ji taip su jais susipažįsta? Dar šiuo metu labai daug ropoja, laksto po kambarius kaip malūnėlis, ir žiūriu keliukų oda labai raudona, baisu, kad mėlynės atsirast gali. Gal yra kokios keliukų apsaugos? Kuri gal naudojot?

5. 2018.12.06 08:35 (prieš 1 sav.)

laurrrute parašė:
    Sveikos mamytes ;).Mano karalaitei išdygo viršutiniai dantukai prieš kelias dienas. Dabar ji jeis grežia, tai galvoju ar čia kirminukų gali būti ar tiesiog ji taip …

Maniškė irgi griežia dantukais.. kažkaip neramu ir man

6. 2018.12.06 08:35 (prieš 1 sav.)

laurrrute parašė:
    Sveikos mamytes ;).Mano karalaitei išdygo viršutiniai dantukai prieš kelias dienas. Dabar ji jeis grežia, tai galvoju ar čia kirminukų gali būti ar tiesiog ji taip …

Vyresnelei pamenu pirkau pedkelnes is Sterntaler, ten ant keliu buvo tokie guminiai taskiukai, tai ir neslysdavo ir kelenu nebruzindavo taip stipriai ir dantim dygstant grieze, bet grynai is diskomforto, pagrieze ir nustojo

7. gyzmantas 9 mėn.

2018.12.06 08:38 (prieš 1 sav.)

Griezia ir mano.,bet kazkaip po laiko,nes 5 jau senokai prasikale

8. 2018.12.06 08:47 (prieš 1 sav.)

viktorija007 parašė:
    Vyresnelei pamenu pirkau pedkelnes is Sterntaler, ten ant keliu buvo tokie guminiai taskiukai, tai ir neslysdavo ir kelenu nebruzindavo taip stipriai ir dantim d…

Čia užmačiau antkelių ropojimui www.gydu.lt/pedkelnes-ir-kojinės/ropojimo-antkeliai
    Čia yra ir pėdkelnių ropojimui. Pirkau 3×ABS su gumuotais taškiukais ant kelių, čiurnų ir padukų. Padeda, jei pėdkelnės gerai apmautos, bet dažniausiai pasmunka ir nebevietoj būna

9. Gabrielė 9 mėn. 1 sav.
    Milvidas 8 m. 9 mėn.
    Kristupas 10 m. 2 mėn.

2018.12.06 08:58 (prieš 1 sav.)

gyzmantas parašė:
    As ir dabar paskaiciau kad danti sako kai sviecia tai uzdengia kuna ir viskas.o tai kaip cia tada🤨kam tas daktaras mane siunte nesuprantu.ryt ryte laikas paskirtas,…

Tai ir cia uzdengs gal krutine,nu bet vistiek tie spinduliai patenka manau. Plius danties maziesne spinduliuote

10. Gabrielė 9 mėn. 1 sav.
    Milvidas 8 m. 9 mėn.
    Kristupas 10 m. 2 mėn.

2018.12.06 09:02 (prieš 1 sav.)

laurrrute parašė:

Manau griezia del naujoves susipazinimo,atrakcija nepanikuokit tikrai. O del ropojimo musu buvo galybe melyniu,po to greit ismoko ropot subiniuku i virsu ne keliukais,o ant peduciu ir rankyciu,seip bent vyresneliui buvau pirkus skinijos pedkelnytes su vilna ten minkstesni padukai ir keliukai.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras