2018 metų Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 7 sav. 1 d.

2019.01.11 14:39 (prieš 1 mėn.)

Mama_as parašė:
    Tai pasidalinkit inovatyviom savo ziniom ka daryt.
    Nes is pirmos pagalbos kursu info kad per keli persimetus vaika per nugara padauzy…

Tikrai kratyt is koju negalima, o per keli pasiguldzius tai, kiek vyresni vaikiuka.
    Na, pvz cia info yra:
    https://www.tavovaikas.lt/lt/sveikata/g-13275-ko-nedaryti-jei-vaikas-springsta

2. 2019.01.11 14:51 (prieš 1 mėn.)

Na as jo nekraciau🙂svelniai per nugaryte patapsnojau, vyras mano sako niekad neteankyt, turi iskoseti pats, tik man toks inkstintas uzeina kad reikia taip daryti🤔🙂

3. 2019.01.11 15:43 (prieš 1 mėn.)

Dobila mes irgi valgom, siandien duosiu Kreek, sako jis ne toks rugstus🙂 as kartais irgi tryni duodu uzkandziui, man atrodo per silpnas valgis, kad vien tik jis butu kaip maitinimas☺️ buvau isvirus visa plakta kiausini ant garu su darzovem, bet uzpakaliukas paraudo, teks atideti kuriam laikui. Kalbant apie maista, su kuo derinate makaronus, kurios jau duodate? Gal su kokia cukinija ar moliugu butu skanu🤔

4. 2019.01.11 17:02 (prieš 1 mėn.)

Shawty parašė:
    Tai kaip ta batona duoti, duodi rieke ir viskas? Manasis tik puse dantuko turi, as taip bijau ka duoti be koses, vakar daviau su sakute sutrinta darzoviene, nu kaip…

As pati atgnybiu po gabaliuka ir tiesiai i burnyte duodu - ji ten gromuliuoja, o seiles padeda suskaidyti, tai tada nuryja. Gerai, kad musiske neryja to, ko neina nuryt. Viena karta daviau jogurto su grudais, pasitaike didesnis grudas ir ji nenurijo, po burnyte voliojo, pati nervinos, kol galiausiai pamaciau kas ten yra ir istraukiau

5. Gabrielė 11 mėn. 2 sav.
    Milvidas 8 m. 11 mėn.
    Kristupas 10 m. 4 mėn.

2019.01.11 17:16 (prieš 1 mėn.)

Mama_as parašė:
    drasu eksperimentuot jei vaiko neberia 😀
    As vis dar bandau atsekt nuo ko zandai uzrausta. Nepraeina berimai niekada, bet nu…

Tikrai taip,tyliai dziaugiuos kad neturim tokio malonumo

Shawty parašė:
    Tai kaip ta batona duoti, duodi rieke ir viskas? Manasis tik puse dantuko turi, as taip bijau ka duoti be koses, vakar daviau su sakute sutrinta darzoviene, nu kaip…

Reiskias dar nelaikas ir mums taip buvo. Jeigu nera alergijos duokit kukuruza ismoks pakramtyt jis greit tirpsta,dar greit tirpsta tie ploni apvalus vafliai,bet gerai treniruojasi zandikaulis.

č[email protected]škuttė parašė:
    Man irgi labai įdomu pasidarė! Nenoriu nei pagalvot,kad taip gali nutikti,bet skaičiaus ir domėjaus kaip persivertus ant kelio padaužyt reikia,o ką jūs rekomenduoja…

Mes springom mazytes nuo atpilto misinuko buvo pradejus melt.Verciau ant keliu ir svelniai per nugaryte paplojau kol ikvepe. Seip kaip tik buvau skaicius kad taip ir reik,musti per nugaryte ale stumiamu judesiu galvos pusen,nemoku paaiskint. Bet kratyt zemyn galva tikrai negalima.

jautruke parašė:
    Dobila mes irgi valgom, siandien duosiu Kreek, sako jis ne toks rugstus🙂 as kartais irgi tryni duodu uzkandziui, man atrodo per silpnas valgis, kad vien tik jis but…

Maisau su darzovem,su mesa. Atskirai makarai su kokia tyrele ar uoga

6. 2019.01.11 17:24 (prieš 1 mėn.)

Na ka, kas daugeliui pasiteisino, maniskei fek. Nu neprokur omletas 😂 raukesi, ziaugciojo... suvalge gal trecdali ir vis vandens prase 🙈 issigelbejau su trintu avokadu ir bananu 😂 o dar klausimukas: jogurta duodat kazkaip pasildyta ar kaip? Nu nes saltas jis juk 🤔 kvailas klausimas, zinau 😂

7. 2019.01.11 17:31 (prieš 1 mėn.)

Smiley parašė:
    Na ka, kas daugeliui pasiteisino, maniskei fek. Nu neprokur omletas 😂 raukesi, ziaugciojo... suvalge gal trecdali ir vis vandens prase 🙈 issigelbejau su trintu avok…

As tiesiog isemu is saldytuvo keliom valandom anksciau, kambaryje apsyla, o tyreles istatau i silta vandeni🙂

8. 2019.01.11 17:32 (prieš 1 mėn.)

E.Va parašė:
    Tikrai kratyt is koju negalima, o per keli pasiguldzius tai, kiek vyresni vaikiuka.

Na, mums teko si skaudi patirtis dar rudenio pradzioje. Buvau skaicius ir kad per kelius ir tarpumentin link galvytes tapsnot. Lyg noretumet nesuzalojant isstumt. Taip ir darem. Dar toje knygoje rase, kad bet kokiu atveju reikia kviest greitaja ar patiems vaziuot. Mes vaziavom. Lekem, pusnuogiai, basom nieko nepasime. Bevaziuojant i Santaras iskrito. Vaikas atsigavo kol nuejau iki priemimo. Dziugu, kad gerai baiges. Bet... apie ka as cia. Gyd ir Santarose ir veliau musu seimos gyd sake, iki metu kudikio neguldyt ant keliu, o ranka ale pusiau sedom prilaikaint tarpumentin is apacios link burnos tapsnot stipriau. Zinoma, ir ant keliu geriau nei purtyt ar zemyn galva uz kojos... linkiu, kad niekam tos info neprireiktu ;)

9. 2019.01.11 17:57 (prieš 1 mėn.)

lasa parašė:
    Tikrai taip,tyliai dziaugiuos kad neturim tokio malonumo

Oi,kad kratyt žemyn galva,išvis laikyt net už kojyčių į galvą nešautų,pfu pfu pfu,neteko net girdėt,kad taip daroma

10. 2019.01.11 17:58 (prieš 1 mėn.)

linnutia parašė:
    As pati atgnybiu po gabaliuka ir tiesiai i burnyte duodu - ji ten gromuliuoja, o seiles padeda suskaidyti, tai tada nuryja. Gerai, kad musiske neryja to, ko neina n…

O maniskiui duodu tokius ilgus kukuruzus is Lidl, kaip cigaras😁 tai ji graziai suvalgo, o vat kartais duodu kazka kitko ir springsta, nuo trapucio nespringsta, o vat gal dar nelaikas, nes blw netaikau, blenderiuoju viska...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras