2018 metų Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.04.14)

1. 2019.01.16 11:40 (prieš 4 mėn.)

Giedra diena parašė:
    O kiek menesiu buvo jusu pirmajam kai isdygo pirmaa dantukas?

Tarp mano vaiku 3m ir 4d skirtumas tai as nori nenori lyginu mano pirmam isdygo pirmas dantis spalio gale. O kaip tik snd google ismete priminima kad 2016 tokia diena kaip si mano pirmas vaikas turejo 6 dantis

2. 2019.01.16 12:15 (prieš 4 mėn.)

Mama_as parašė:
    Tarp mano vaiku 3m ir 4d skirtumas tai as nori nenori lyginu mano pirmam isdygo pirmas dantis spalio gale. O kaip tik snd google ismete priminima kad 2016 tokia …

Va tai tau :))) maniskiui 8men pirmas dantukas, irgi velokai...bet ziuriu panele dar labiau neskuba :))

3. Gabrielė 1 m. 2 mėn.
    Milvidas 9 m. 3 mėn.
    Kristupas 10 m. 7 mėn.

2019.01.16 13:45 (prieš 4 mėn.)

Mes jau turim pagaliau 4 idomu,isdygo apacioj,du virsui ir kur kiti turi dygt vel vursui?

4. 7 m. 10 mėn.

2019.01.16 15:30 (prieš 4 mėn.)

Mama_as parašė:
    As jei dedu ryzius tai naudoju kartu cukinija arba mouliuga, na tai kas vandeninga kad galima butu gerai praskiesti ir nebutu tasu.

Tai as irgi taip pat, bet posto autore rase apie ryzius su obuoliu, tai kazin ar nuo obuolio uztenka skyscio, kad ryziai netaptu glitus 🤔

5. 2019.01.16 16:17 (prieš 4 mėn.)

O mano trečią dieną mp nebeprašo tai valgom tik naktį ir prieš naktinį miegą dienos tarpas kai nevalgo gaunasi 12 ir daugiau valandų valgom nemažai kieto maisto o ir užkandžių daug duodu, daug ir vandens geria ar yra dar tokiu kur diena mp nebevalgo? Vistiek atsijunko nemažai leliuku apie metus tad žiūrėsim kiek dar norės pienuko iki vasaros tikrai manau maitinsiu o po to matysiu pagal poreikį

6. 2019.01.16 16:42 (prieš 4 mėn.)

suntea7 parašė:
    Eina sau as jusu vaikui pavydziu tokios super mamos, koks idomus meniu Reikes ir mums pomidoro pabandyti, dar nesam ragave, kaip ir burokeliu. Ar vaikui patinka?…

I saldzias koses aliejaus ar sviesto nededu, tik vakaro kose paskaninu. O ryte valgom saldziai nes vakare ale cukrus aktyviam vaikui negerai, o dar mes ne is mieganciu tai isvis neuzmigdyciau. Duodavau menke, bet kiek domejausi ale visi jau labai pries ja, tai pakeiciau i lydeka. Gal po kokio menesio lasisos paragausim Stengiuosi kuo maziau viska trinti arba tik mesa jei buna sprangi. Makaronus labai maziukus verdu tai praryja, o ryzius ilgiau paverdu ir bulviu grustuku pamaigau. Jei labai sausa tau ipilu darzoviu vandenuko. Dvi savaites kankinausi kol atsekiau, kai tik valgyt pora saukstu suvalgo rekia, verkia, bet ne visada. Pasirodo reikia paciam gabaliukus imti ir valgyti, o jei padedu koses tai nebetinka. Nesugalvoju ka ryte duoti, banano nenoriu kiekviena diena.

7. 2019.01.16 17:47 (prieš 4 mėn.)

Mama_as parašė:
    As jei dedu ryzius tai naudoju kartu cukinija arba mouliuga, na tai kas vandeninga kad galima butu gerai praskiesti ir nebutu tasu.

Va va dėl to tasumo as bulvės atskirai su šakute trinu o mėsa blenderiuoju su likusiom darzove

8. 7 m. 10 mėn.

2019.01.16 18:10 (prieš 4 mėn.)

oddettele parašė:
    O mano trečią dieną mp nebeprašo tai valgom tik naktį ir prieš naktinį miegą dienos tarpas kai nevalgo gaunasi 12 ir daugiau valandų valgom nemažai kieto mais…

Manoji pastarosiom dienom tik 1-2 kartus per diena nori pieno, bet cia speju kol sekantys dantys prades listi 😁 naktimis kaip kada, buna 2 kartus tik valgo, o kartais atrodo non stop🙈

9. 7 m. 10 mėn.

2019.01.16 18:14 (prieš 4 mėn.)

RenR parašė:
    I saldzias koses aliejaus ar sviesto nededu, tik vakaro kose paskaninu. O ryte valgom saldziai nes vakare ale cukrus aktyviam vaikui negerai, o dar mes ne is miegan…

Kiek pas jus dantu? As meginau su sakute tai ziaukciojo ir isvis atsisake valgyti, speju dar ne laikas, turim 2 dantukus, tai vis blenderio dar reikia. O pusryciam mes kartais manu kose valgom, zinau, kad ji pati nevertingiausia, bet manoji lb megsta, o be to esam prie smulkiuju tai nutukimas negresia ir leidziam pasimegauti

10. 2019.01.16 20:13 (prieš 4 mėn.)

O jus darote kokius palengvinimus, kad vaikai stotusi? Na, i kur isikibti. Pas mus staliukas su stiklu, sofos irgi nepatogiais sonais kad isikibti, lovyte su lingem vis dar linguojanti, nes naktim truputi tenka pasupti migdant. Tai ant kokio daikto vaika treniruot kibtis?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.