2018 metų Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.01.18 10:49 (prieš 1 mėn.)

MiLaNe parašė:
    Čia, kaip supratau, Norvegijoj? O vaikas kur? Į darželį? :/

Ne Anglijoje, dekretines baiges spalio 1diena , bet dar namie pabuvau virs menesio
    Dirbu tik 2 per savaite, neleidziu I darzeli buna su vyru maziukas

Dolosas parašė:
    Aš irgi taip reaguočiau, nenoriu net pagalvoti apie palikimą vaiko, išvis galvoju apie 3 metus dekreto😁 nevilioja manęs tas darbas visai, atsidirbt spėsiu, daug dar…

Suprantama, su pirmagime irgi ilgai buvau, nes nebuvo palanki situacija dirbt kadangi darbadavys nenorejo susiderint man pagal vaika o daba galiu laisvai dirbt nes kada dirbu vyras namie buna su mazyliu o pas mane vyras auksas ir naktim kelias ir koses verda ir t.t., taip kad as 100% galiu eit dirbt ir nesijaudint plius pas mus Anglijoj dekretines trunks tik 39sav .. 😩 kiekvienas darom pagal situacija

2. 2019.01.18 11:31 (prieš 1 mėn.)

Eveliuuukas parašė:
    Ne Anglijoje, dekretines baiges spalio 1diena , bet dar namie pabuvau virs menesio

Be abejo, kiekvienos skirtingos situacijos, ir skirtingi poreikiai labai gerai, kad vaiko tokio mažo į darželį nereikia vesti, ar svetimiems palikti pažiūrėti 🙃su tėveliu vaikui gerai irgi, ypač tokiu auksiniu😊na pas mus LT nors dėl VPA negalima skųstis, tikrai nemažai laiko duoda galėtų tik dar mokėt 100proc.visus metus 😁😂

2
  3. 2019.01.18 11:42 (prieš 1 mėn.)

Eveliuuukas parašė:
    Oho kaip suregavot apsirprasit
    As jau 2menesiai kaip dirbu

Kazkaip labai emocijos kyla,matyt su metais 😀

4. 2019.01.18 11:49 (prieš 1 mėn.)

Mes norgej,emiau 1metus dekreto,bet gaunasi va kad jau apie 10men iseini.o priziures tetis,pasieme tevystes atostogas 10savaiciu priklauso.bet aisku dar ir dirbs,mano darbas daugiau popietinis,savaitgalinis.bet jo.,ka norejau pasakyt.,sitos akimirkos auksines,neapsakomos ir daugiau nebegrys tas laikas.,nes auga musu angeliukai👼🏻🥰😊

5. 2019.01.18 11:50 (prieš 1 mėn.)

Bet lankom toki atviru duru darzeli kad ne taip nuobodu namie butu ir su vaikais bendrautu

6. 2019.01.18 11:52 (prieš 1 mėn.)

O kaip lt yra tom mamom kurios maitina ir eina i darba? Pas mus priklauso duoti 1val veliau ateiti i darba ir 1val anksciau iseiti jei tai yra butina

7. 7 m. 7 mėn.

2019.01.18 11:53 (prieš 1 mėn.)

RenR parašė:
    Koks kiekis pas jus uzkandziu? Pvz.: bananas ar puse, kiek jogurto? Ar as cia vaika badu marinu, ar bijau permaitint. Bet jis visada rekia, kad negana. Suvalgo visu…

Jogurto dazniausiai suvalgo 2/3 indelio, likutis mamai 😁 banana praktiskai visa, galiukai irgi mamai 😁 duoniuka visa suvalgo, traputi apgrauzia kokia pusele, baronka apgrauzia tai buna porai kartu kazkur. Aisku visko is karto neduodu, bet per diena 3 rimti valgymai ir 2-3 uzkandziavimai. Kosiu apie 200g vienu kartu suvalgo.
    Vakar trynio pirma karta ragavom, labai merginai patiko, ziojosi dar

8. 2019.01.18 11:55 (prieš 1 mėn.)

Lavasi parašė:
    Jūs Norvegijoje?. Gavot 59 sav? Mano 59 sav baigiasi kovo 23 berods, turiu grįžti (dirbu irgi Norvegijoje, bet gyvenam LT), bet tarsiuos dar pusmetį be algos, kad i…

Iseiciau as irgi jei jau taip gautusi 😊

9. 2019.01.18 13:17 (prieš 1 mėn.)

Dolosas parašė:
    Be abejo, kiekvienos skirtingos situacijos, ir skirtingi poreikiai labai gerai, kad vaiko tokio mažo į darželį nereikia vesti, ar svetimiems palikti pažiūrėti 🙃su…

Va gerai , kad Lietuvoje moka ir galima sedet o cia deja , bet ne.... Mazius myli teti labai net buna, kad tik su juo uzmiega tik , musu tevelis labai rupestingas ir netyngi Po 12val darbo su abiem uzsiema

gyzmantas parašė:
    Kazkaip labai emocijos kyla,matyt su metais 😀

Tai normalu juk Jusu vaikas normalu, bet kaip ir sakiau visi darom pagal situacija kaip iseina

10. 2019.01.18 13:44 (prieš 1 mėn.)

E.Va parašė:
    Bandykit, pasiteirauti pas taxify.

Man teko užklausti, nes reikėjo kelis kartus, tai tokios paslaugos neteikia🙂, o iš tiesų kartais taip reiktų, Vilniuje yra vaikų taxi ar kažkaip panašiai vadinasi, bet ten kosmosinės kainos🙊

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras