2018 metų Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.04.14)

1. 2019.01.19 23:44 (prieš 5 mėn.)

Mano! Sakau katinas daugiau sueda per diena,nei jis per kelias dienas😀nu bet buna dienu kai suvalgo po kelis saukstelius

2. 2019.01.19 23:52 (prieš 5 mėn.)

Tikrai o kaip uzsibarikadave tos kurios miega su maziukais kad neiskristu?jei vienos be vyru pvz miega? Ir kaip maitinat tik is vienos kruties visa nakti?

3. 7 m. 11 mėn.

2019.01.20 00:25 (prieš 5 mėn.)

gyzmantas parašė:
    Tikrai o kaip uzsibarikadave tos kurios miega su maziukais kad neiskristu?jei vienos be vyru pvz miega? Ir kaip maitinat tik is vienos kruties visa nakti?

Mes visi trys, kruti pakeiciu, tai kai dukryte lieka is krasto, pristumiu lovyte

4. 2019.01.20 00:32 (prieš 5 mėn.)

Lova turbut didele kad visi telpat 😊pas mus tetis besiversdamas buna uzspaudzia kartais,tai nelabai iseina visiem miegot,turiu vistiek daboti

5. 2019.01.20 10:21 (prieš 5 mėn.)

Mano vardass parašė:
    Bet vistiek gal dažnai mp ar pm geria jusiškis?

Valgo PM pora kartu per diena ir pries nakti, esu bandzius pora dienu duot tik vandenuko, vyras tikejo, kad isalks, tai buvo irzlus, bet maisto vistiek beveik nevalge, kriauses pagrauze. O siom dienom apskritai kosmosas, ka dar paliesdavo anksciau-piknik’a, avokada, ellas tyreles ir kukuruzus, viska grieztai stumia😊 bandziau ir skystom kosem is buteliuko maitinti, is karto “pagauna” ir sviedzia buteliuka😀

6. 2019.01.20 10:46 (prieš 5 mėn.)

Sveikos, mamytės. Aš čia pirmą kartą, peržvelgiau jūsų komentarus, daugiausia kalbate apie vaiko fizinę raidą. Gal galėtumėte pasidalinti kokie jūsų mažylių pasiekimai, įpročiai psichologinės raidos? Kalba, emocijų reiškimas, kaip vaikas parodo ko nori ir pan. Ar rodo pirštuku? Ar ploja katučiu, ar rodo ate? Ir pan..

7. 2019.01.20 11:38 (prieš 5 mėn.)

Skipi parašė:
    Sveikos, mamytės. Aš čia pirmą kartą, peržvelgiau jūsų komentarus, daugiausia kalbate apie vaiko fizinę raidą. Gal galėtumėte pasidalinti kokie jūsų mažylių pasieki…

Maniskis ploja, moja ate ir sako te te.
    Kai nuotaika kartoja garsus caksejimus tokius liezuviu, ba ba, ma ma amam kazkaip panasiai.
    Vaikas paskutine savaitei demostratyviai reikalauja jei mes ka nors valgom, kad duot ir jam ta pati. Jau neina apgaut
    Skiria zmones, tiesa rankas i mama visada.
    Idomu kaip kitu

8. 2019.01.20 11:48 (prieš 5 mėn.)

gyzmantas parašė:

Iš vienos pusės lovytę pristūmus, o iš kitos pusės, pagalvės, pledai patiesti, kartą naktį iškrito ant grindų, tad miegam tokiu būdu dabar. O maitinu iš skirtingų krūtų, perlipu į kitą pusę per jį, ir taip vartomės kaip koldūnai.

Skipi parašė:
    Sveikos, mamytės. Aš čia pirmą kartą, peržvelgiau jūsų komentarus, daugiausia kalbate apie vaiko fizinę raidą. Gal galėtumėte pasidalinti kokie jūsų mažylių pasieki…

Sako mama, teta, baba, tete, amam, diadia,kai kas labai nepatinka sako- nananananananana,) ate nerodo, katučių nemėgsta plot, kalbam su tėte per video pokalbius daug abu, neseniai išmoko nulipt nuo lovos, eidavo seniau tiesiai nuo lovos, dabar liepiam suktis, priropoja prie lovos krašto, apsisuka, užpakaliuką pirma nuleidžia ir nulipa. Dar moka sauskelnę išmest, paima į rankutę, einam abu į tualetą, pasakau - mesk, ir įmeta į šiukšliadėžę;D dar supranta- fu,kaka, meta daiktą žemėn kai taip pasakom;D mėgdžioja čiaudėjimą, prunkštimą 😆

2
  9. 2019.01.20 11:53 (prieš 5 mėn.)

A tai tada as viska teisingai darau,lygiai taip pat boksta pastacius is vienos puses ir vartomes kaip koldunai😀supranta musu irgi kur fu kaka,sako ešš kur nesvaru sakau.mama isiena kartais,rodo ate,ciulpia nuo lovos. Viska bando,toks vaizdas kad pats net nespeja,kaip vijurkas

10. 2019.01.20 12:17 (prieš 5 mėn.)

Maniškis taip pat taria mama, tete, baba skiemenuoja, bet lyg ir nesusieja šių žodelių su asmenim. Moka katutes plot, ne visada kai nori, taip pat ir ate parodo. Tik neramina kad nerodo pirštuku jeigu ko nori. Viskas jam įdomu, sunku net dėmesį sukoncentruot į mokymą. Buvome pas neurologę dėl siūbavimo į šonus. Kadangi nepastebi kitų požymių, įvardyja kaip įprotį. Raida sekam nuo gimimo, net varneles dedu, kad moka tai ar ne. O dabar nerima kelia kiti pasiekimai..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.