2018 metų Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.01.22 09:25 (prieš 4 sav.)

agne_b parašė:
    Aš neduodu, bent jau kiek skaičiau, ji mažai naudinga, tai pas mus meniu sukasi kalakutiena, triušiena ir veršiena/jautiena.

Tai va aš irgi triušieną kalakutieną tik jautienos nelabai yra iš kur gauti. Daviau truputi liesos kiaulienos vieną kartą tai patiko bet galvoju gal dar spės su ja. Noris įvairiau bet vis žiūriu ta pati mėsa sukas

2. 2019.01.22 10:30 (prieš 4 sav.)

Grįžom iš poliklinikos po antro meningokoko skiepo, tuo pačiu ir pasisvėrėm mergaitei 10,5 mėn. - 10 kg (+600 g per 1,5 mėn.) ir 79 cm (+2 cm) 😊 jau bando savarankiškai pirmuosius žingsnelius žengti, aštunto dantuko laukiam

2
  3. 2019.01.22 10:46 (prieš 4 sav.)

MiLaNe parašė:
    Grįžom iš poliklinikos po antro meningokoko skiepo, tuo pačiu ir pasisvėrėm mergaitei 10,5 mėn. - 10 kg (+600 g per 1,5 mėn.) ir 79 cm (+2 cm) 😊 jau bando savara…

ooo 8 dantukas !! puikus pasiekimai!!!

1
  4. 2019.01.22 11:32 (prieš 4 sav.)

Gal kam įdomu bus

4
  5. 2019.01.22 11:56 (prieš 4 sav.)

gyzmantas parašė:
    Mes penktadieni buvom matuotis.10,630kg ir 75,3cm bet del ugio tai nesu tikra nes baisiai nesileido

gyzmantas parašė:

Lavasi parašė:

Dolosas parašė:
    Na tikrai, kai kurios dar labiau su miegais vargstat nei aš;/ pas mus dienomis kartais būna geriau, kartais blogiau, būna, kad numiega 5min.miegelį;D naktim prastai…

MiLaNe parašė:
    Grįžom iš poliklinikos po antro meningokoko skiepo, tuo pačiu ir pasisvėrėm mergaitei 10,5 mėn. - 10 kg (+600 g per 1,5 mėn.) ir 79 cm (+2 cm) 😊 jau bando savara…

O kiek priaugo nuo paskutinio vizito,ir kiek laiko praėjo?Mes gal tik 200g.per pora mėn.,,nes kol kas labsi minimaliai kruopų košių suvalgo,daržovienės su mėsyte pilną porciją,bet va su grūdinėm vargstam...kažkaip ir sunerimau dėl svorio,labai tvarkingai jis mums augo iki primaitinimo,o dabar va prašau. Mes gan ir nemažos,74cm tikrai bus,nors dar 10mėn neturim,kad lygint su jūsiškiais 10kg,bet +-9kg.palyginus mažokas sakyčiau.

6. Emilis 9 m. 6 mėn.

2019.01.22 12:38 (prieš 4 sav.)

gullbe parašė:
    Norėjau paklausti ar kiaulieną duodat?

as duodu retkarciais kiaulienos gavau namines tai pasidariau kukuliuku ir vis pakaitalioju duodama..vistienas..kalakutiena..triusiena..ir kiauliena..jautienos eko negaunu tai neduodu

7. 2019.01.22 12:51 (prieš 4 sav.)

Mano vaikas vakar tiek susidomejes gal pusvalandi zaide su buteliuko kamsteliu ir mazu zaisliuku - isima, ideda, apvercia, atvercia vel deda... atradimas vaikui buvo
    Sakau jau reikia istraukt zaislu rusiavimui ir baronku verimui.

8. Gabrielė 11 mėn. 2 sav.
    Milvidas 8 m. 11 mėn.
    Kristupas 10 m. 4 mėn.

2019.01.22 13:30 (prieš 4 sav.)

Mama_as parašė:
    Mano vaikas vakar tiek susidomejes gal pusvalandi zaide su buteliuko kamsteliu ir mazu zaisliuku - isima, ideda, apvercia, atvercia vel deda... atradimas vaikui buv…

Musiskei ziauriai patinka kibirelis,nurove is mamos spinteles susideda viska ka randa pakeliui kamuoliukai kiausiniai ir nesiojasi.dar patinka tempiami uz virvutes zaislai. Noriu nupirkt dar ta stumiama kur su kotu toks,bet vis grazaus neuzmatau.

9. 2019.01.22 14:48 (prieš 4 sav.)

Mama_as parašė:
    O pabudus nakti ka darot? Jis verkia? Kuiciasi ar ka?
    Maitinat? Ar tik soske duodat? Ar supat? Ar glostot?

Glostau, ramiai kalbinu,kartais nurimsta, bet dažniausiai pažindo 3-5min. ir vėl užmiega;)

agne_b parašė:
    Vaje Pasirodo pas mus dar visai gėlytės, nes bent naktį kartais daugiau keliamės, kartais mažiau, bet pamiegam dar. O Jūs esate nepaprastai stipri moteris, nuost…

Ačiū labai, bandom:)) kur dėsiesi, turim būt stiprios visos🙂

Mama_as parašė:
    As irgi kol kas neduodu

Aš duodu liežuvio kiaulės, nors ir kiaulienos, ir subproduktų nerekomenduoja anksti duoti.

10. 2019.01.22 15:52 (prieš 4 sav.)

O persimonu duodat nerandu niekur parašyta nuo kiek

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras