2018 metų Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.04.14)

1. 2019.03.24 11:05 (prieš 3 mėn.)

gullbe parašė:
    Neatsimenu ar kazkur skaiciau ar vaidenas kad nerekomenduojamas mesos sultinys maziems? Tipo tik darzoviu o mesa ideti papoldomai, kas ka girdejot apie tai

O aš kaip tik kažkur skaičiau, kad mėsos sultinys gerai. Čia, man atrodo, kaip su viskuo, kas su mityba susiję - vienos tiesios nėra, kaip mum geriau atrodo, taip ir darom.

2
  2. 2019.03.24 11:12 (prieš 3 mėn.)

TikraiTaip parašė:
    Kokie Jusu vaiku zaislu top 3? Jei galima su foto. Meginsiu atnaujint zaislus, o tai atsibodo turimi

Veiklos staliukas Leap frog, žaidimas atidarinėt ir uždarinėt dangteliais gyvūnus (man atrodo is Norfos), marakasai muzikiniai barškučiai, kai muzika groja barškint. Ir knygutės kasdien labai mėgiamos apie gyvūnus.

4
  3. 2019.03.24 11:20 (prieš 3 mėn.)

Vakar praejo musu svente. Vaiko gimtadienis be vaiku 🙈🤷‍♀️ Taip gavos, kad brolio trys vaikai apsirgo, tai tik vienas “vaikas” 12 metu buvo... buvom su fotografe sutare, tai si apsirgo... yra kaip yra 🙈

11
  4. 2019.03.24 12:00 (prieš 3 mėn.)

Su gimtadieniu švenčiančius ir jau atšventusius! Mūsų jau irgi artėja,o aš kaip tyčia jau trečia diena sergu...Bijau vaikutį užkrėst Prasidėjo nuo gerklės skausmo,šis praėjo tai dabar nosis visa užgulta,praėjusią naktį šaltis krėtė matomai kilo temperatūra,o kaip žindant gydytis?Geriu arbatas su medum,citrina,į nosį maitinančiai tinkančius lašus purškiuos,nuo temperatūros gal arbatos kokios pasiūlysit?Žinau,kad liepžiedžiai laktaciją mažina,gal ką parekomenduosit?

5. 2019.03.24 12:02 (prieš 3 mėn.)

č[email protected]škuttė parašė:
    Su gimtadieniu švenčiančius ir jau atšventusius! Mūsų jau irgi artėja,o aš kaip tyčia jau trečia diena sergu...Bijau vaikutį užkrėst Prasidėjo nuo g…

tikrai liepziedziai nesumazins jums pienuko, juk negersit jos 3l...tinka visos arbatos persalus

6. 2019.03.24 12:10 (prieš 3 mėn.)

Ka rekomenduotumet vaikui nuo pakimimo atsikele nedaug pakimes nesinori susirgt, nzn kas cia tiktu labiau

7. 2019.03.24 12:15 (prieš 3 mėn.)

Mes irgi jau atšventėm gimtadienį. Du kartus 😁 tikrąją dieną, ketvirtadienį, su seneliais paminėjom. O vakar su draugais

Gamijay zaliavalgiska tortą, kad ir vaikui galėčiau duoti paragauti, o jis išsigando ar spalvos, ar konsistencijos, apsiverkė ir nevalgė liko neįvertinti mano konditeriniai sugebėjimai, o jubiliatas liko be torto

17
  8. 2019.03.24 12:46 (prieš 3 mėn.)

gullbe parašė:
    Neatsimenu ar kazkur skaiciau ar vaidenas kad nerekomenduojamas mesos sultinys maziems? Tipo tik darzoviu o mesa ideti papoldomai, kas ka girdejot apie tai

Taip. Verdant mesa maziems vandeni ispilti rekomenduojama, o jei blenedruojama su darzovem ir reikia vandens tai tik to, kuriame vire darzoves.

9. 2019.03.24 12:58 (prieš 3 mėn.)

TikraiTaip parašė:
    Taip. Verdant mesa maziems vandeni ispilti rekomenduojama, o jei blenedruojama su darzovem ir reikia vandens tai tik to, kuriame vire darzoves.

Dabar darpaskaičiau raso iki metu kitur nerekomenduoja tai gal nuo metu jau nieko

10. 2019.03.24 19:22 (prieš 3 mėn.)

gullbe parašė:
    Dabar darpaskaičiau raso iki metu kitur nerekomenduoja tai gal nuo metu jau nieko

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.