2018 metų Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.04.21 08:48 (prieš 4 sav.)

gyzmantas parašė:
    Nu pas mane irgi baisu buna,nieko nepadarysi,.tik labai baisiai skauda

Bet tai dermatalogas jokio gydymo neskyre?
    Gal kokios parafino voneles padeda?
    O mano vyrui tai zuvu taukus kai geria tai jam gereja 😊

2. 2019.04.21 12:13 (prieš 4 sav.)

gyzmantas parašė:
    Nu pas mane irgi baisu buna,nieko nepadarysi,.tik labai baisiai skauda

Na man va padeda nes ir lb skaudedavo iki kraujo sutrukinejo rankos.pradejau tepti ir ka viskas gerin gija ir neber to pempimo jausmo.

3. 2019.04.22 01:03 (prieš 4 sav.)

Betnovate tepala tepti savaite ryte-vakare.kai labai jau blogai.bet gal reiks pabandyt is jusu rekomenduotu kazka.nes ka betepu tai buna net nesigeria i oda kokia sausa buna

4. 2019.04.22 22:56 (prieš 3 sav.)

Na rodykit kas kokius akinukus turit nuo saules ar naudojat ar patinka neplesia lauk maziukai,o gal nenaudojat dar.

5. 2019.04.23 01:39 (prieš 3 sav.)

vaidosius30 parašė:
    Na rodykit kas kokius akinukus turit nuo saules ar naudojat ar patinka neplesia lauk maziukai,o gal nenaudojat dar.

Man mintis net nekilo😮
    Beje kaip visiems su darzeliais sekasi?

6. 2019.04.23 08:25 (prieš 3 sav.)

vaidosius30 parašė:

Aš pati nelb nešioju nuo saulės akinius 😂tai vaikui manau dar ilgai nereikės, db visko tiek pilna tiems vaikams kad galvojam apie nevisai reikalingus daiktus 😊

7. 2019.04.23 08:42 (prieš 3 sav.)

TikraiTaip parašė:
    Man mintis net nekilo😮

Na as pati ir net nepirkciau bet okuliste buvo kazkaip uzsiminusi kad akytes saugoti reik nuo saules tai ir pasiklausiau kas naudojat😊

8. 2019.04.23 09:00 (prieš 3 sav.)

Kolkas neturim akinių. Pirksim babiator. Jautriai reaguoja į saulę labai, verkt pradeda, reikia būtinai:))

9. 2019.04.23 09:04 (prieš 3 sav.)

TikraiTaip parašė:
    Man mintis net nekilo😮

Mums darziuke visai neblogai, mėnesį jau lankom, dar nelabai laiminga kai paliekam, bet tik išėjus pradeda žaisti, su kitais vaikučiais bendrauti, gerai valgo ir miega ten tfu tfu tfu ir ligos dar nepuola, tik viena diena praleidom dėl pilvuko virusiuko...

10. 2019.04.23 10:07 (prieš 3 sav.)

O mes Velykas pasitikom su temperatura... buvom Santarose. Aisku buvo biski skeptiskai nusiteikus gydytoja, nes tik pirma diena karsciavimo, bet kraujas parode virusa ir iskart apsiramino 🙄 tai pastebejo mus kelias valandas ir isleido namo. Taip leido suprast, kad greiciausiai tridiene bus. Liepe niekur is namu nelist ir nevaziuot, kol tymai siaucia net kai ir paskiepysim 😞 sale butu neisleide, jei neturetu 2 skiepu jau nuo meningokoko. Tai va, dabar trecia para prasidejo. Skambinsiuos seimos gydytojai, kad pasitart, nes vis tiek reiks kartot tyrimus, o tik ryt ir gali buti aisku ar tridiene ar kazkas kito... vaikas kai lapelis... po vaistu atsigauna, zaidzia. Na, ziuresim 🙄 kas del akiniu nuo saules, tai galvoju, jog reikia, nes labai jau markstos, tai negerai akytem

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras