2018 metų Kovinukai :)

Komentuoti
  1. Ugnyte :* 6 m. 2 mėn.

2019.05.16 21:18 (prieš 3 d.)

Sunus gimes kovo 22diena
    Tai jau moka is zodziu sakyt ne , atiu (aciu) , ate ir parodo, hi (angliskai labas) , niam niam (valgyt) , mama , tete , sese arba saukia Agne (nors vardas Ugne ) 🤦‍♀️😂 tiute ( soske/zindukas) mau (Kate) au au (suniukas) , dede , liule (miegot) 🤔
    Kaip pasakau einam liule atsistoja prie laiptu ir laukia kada galesim lipt i antra auksta, supranta kaip pasakai kur merliukas nueina susiranda ir atnesa, supranta daug tikrai labai, zino kurie batukai butent i kiema zaist ir su kuriais eisim i miesta su vezimeliu 😃 moka atidaryt uzdaryt duris, laiptais aukstyn zemym lipa. Moka atsisest ant savo masinytes ir spirtis kojytem tiek i prieki tiek atgal uzlipt nulipt taip pat zino kaip 🤔 atpazista autobusa gatveje ir saukia bus bus 😊 is zaislu tai zaidzia su masinelem stumdo, moka duplo deliot uzdet nuimt kaladeles, piest patinka 🤔🤔

3
  2. 2019.05.16 21:48 (prieš 3 d.)

Eveliuuukas parašė:
    Sunus gimes kovo 22diena
    Tai jau moka is zodziu sakyt ne , atiu (aciu) , ate ir parodo, hi (angliskai labas…

Kalbeti tai manoji irgi kalba nemazai, neseniai pasake 'tete kaka', bet taip aiskiai raiskiai, zinau, kad nesuprato paciu zodziu reiksmes, bet vis vien juokas sueme😀 samoningai kol kas tik niam niam ir mama, tete (del sito dar nesu tikra). Irgi atejo konstravimo etapas, bet dar yra vietos tobulejimui
    O va piesimas gera ideja, nesove i galva duoti pabandyti, maniau dar per maza, nezinos ka daryt

3. Ugnyte :* 6 m. 2 mėn.

2019.05.16 22:02 (prieš 2 d.)

jautruke parašė:
    Kalbeti tai manoji irgi kalba nemazai, neseniai pasake 'tete kaka', bet taip aiskiai raiskiai, zinau, kad nesuprato paciu zodziu reiksmes, bet vis vien juokas sueme…

As duodu piest labai jam patinka 😍 seses knygutes priraso jai randa ne vietoj nu maniskis samoningai sako manau nes ka pasako pirstuku parodo dar daro ca ca tipo geras bet tik sau galva glosto o paprasai, kad sesei ar tetei mamai padarytu sako ne ir sau pradeda tik ca ca daryt

4. 2019.05.16 22:13 (prieš 2 d.)

Eveliuuukas parašė:
    As duodu piest labai jam patinka 😍 seses knygutes priraso jai randa ne vietoj nu maniskis samoningai sako manau nes ka pasako pirstuku parodo :oop…

Nu va, puiku, jau zinau ka veiksim rytoj per lietinga diena🙂👍

5. 2019.05.16 22:28 (prieš 2 d.)

jautruke parašė:
    Nu va, puiku, jau zinau ka veiksim rytoj per lietinga diena🙂👍

o mes per lietų teškenamės daugiau tokių nesutikom

9
  6. Gabrielė 1 m. 2 mėn.
    Milvidas 9 m. 2 mėn.
    Kristupas 10 m. 7 mėn.

2019.05.17 08:25 (prieš 2 d.)

RenR parašė:
    o mes per lietų teškenamės daugiau tokių nesutikom

va kaip fainei

7. Gabrielė 1 m. 2 mėn.
    Milvidas 9 m. 2 mėn.
    Kristupas 10 m. 7 mėn.

2019.05.17 08:36 (prieš 2 d.)

jautruke parašė:
    Dar vienas klausimukas - ar jusu vaikuciai jau skiria spalvas, formas, ar as cia per daug tikiuosi? is neurologes nebuvo jokios naudos, netgi pasake, kad 14 men vai…

gera neurologe,turi skirti,bet dar turejo prideti kad ne visi vaikai vienodi.Pirmagimis mano tokio amziaus tik pypavo kaip pauksciukas jokio zodelio,o su mazyle imanoma susikalbet.Aisku kartais kaip pavaro kosmoso kalba tai griuk negyvas.Bet seip samoningai bara suni kai loja nes saukia ja vardu rodo niu niu linksi galva ir kazka aiskina kaladeliu nedelioja,paginka knygutes vis rodo gyvunus,sneka nemazai,moka su ta paspirtukine masinyte vaziuot,lipimai ant bangos.dabar ismoko wc duris atsidaryt ir pastebiu kad eina ten su reikalu tik kartais paveluoja paprasius atnest atnesa.Spalvu dar tikrai neskiria,piesti irgi patinka labai.jei sakai skrenda lektuvas tai is kart ziuri i dangu,viru kose,ate,labas,valio daro.Paprasius pasislept uzsidengia ausytes

8. 2019.05.17 11:14 (prieš 2 d.)

Mano tai alpinistas tik ismokes vaiksciot pries pora savaiciu jau ismoko ir ilipt or islipt i maitinimo kedute pats. Pas mus tokia tvirta medine.
    Reiks ir man uzsiimt su gyvuneliu pamokymu. Kazkaip nespeju visko. 😆

9. 2019.05.17 12:07 (prieš 2 d.)

Mama_as parašė:
    Mano tai alpinistas tik ismokes vaiksciot pries pora savaiciu jau ismoko ir ilipt or islipt i maitinimo kedute pats. Pas mus tokia tvirta medine.

Butent, man amzinai laiko truksta, vaiko lavinimas, buitis, maisto ruosa, laukas, kazkuri sritis vis vien nukencia, bet aisku stengiesi laviruoti, kiek iseina🙄

10. 2019.05.17 14:12 (prieš 2 d.)

O man idomu kuo duodat piesti? Nes tikrai neviskuo saugu dar 🤔 kreideles?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras