2018 metų Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.05.19 21:38 (prieš 1 mėn.)

Aš irgi manau, kad užtenka 50 €, bet kiekvienas duoda tiek kiek nori, gali ir pan. Mums šeštadienį krikštynos tai vyrukas “pasipuošė” - nusiskėlė dantį ir kaktą pasigražino. Visas į tėtį, per vestuves buvo su sulaužyta ranka

1
  2. Emilis 9 m. 10 mėn.

2019.05.19 21:40 (prieš 1 mėn.)

Eveliuuukas parašė:
    Kokia saunuole 🥰
    Maniskis tai visus zemes gyvius renka

Mano merginuke ant puoduko seda tik su pamoersu jei nuimu verkia neseda.. Matyt dar ne laikss

3. Ugnyte :* 6 m. 3 mėn.

2019.05.19 22:16 (prieš 1 mėn.)

RenR parašė:
    Aš irgi manau, kad užtenka 50 €, bet kiekvienas duoda tiek kiek nori, gali ir pan. Mums šeštadienį krikštynos tai vyrukas “pasipuošė” - nusiskėlė dantį ir kaktą pas…

Vargsiukas 😭❤️

garbanuciuke95 parašė:
    Mano merginuke ant puoduko seda tik su pamoersu jei nuimu verkia neseda.. Matyt dar ne laikss

Mano berniukas su pampiu ir sedas o be cype ir bega kiek akys mato 🙄🤷‍♀️

4. 2019.05.19 22:24 (prieš 1 mėn.)

Manau ir aš, kad 50 užtekt turi. Jei neužteks, pasakys kunigas jis nesismulkina

5. 2019.05.19 22:29 (prieš 1 mėn.)

O maniśkis išvis nesėda ant puodo maximum 10 sekundžių kažkaip visišai nepergyvenu dėl to puodo. Bet, bėda, kad jis, apskritai nenusėdi vietoje. Žaislai neįdomu, mėgsta tyrinėti pasaulį, o tas vargina..lakstyt iš paskos..norėtųsi, kad nors pusvalandį kokį su žaislais pats vienas užsiimtų..dabar dar ir valgyt metė, piktas, irzlus...labai sunku😪

6. 2019.05.19 23:10 (prieš 4 sav.)

Dolosas parašė:
    O maniśkis išvis nesėda ant puodo maximum 10 sekundžių kažkaip visišai nepergyvenu dėl to puodo. Bet, bėda, kad jis, apskritai nenusėdi vietoje. Žaislai neįdomu…

Maniškė ir labai judri tai visa laimė turim vyresni brolį kuris mielai su ja žaidžia. Nors vyrukai 8 metai bet labai noriai užsiima dabar jam labai smagi nes sesė jai daug ką daro, o seniau nelabai norėjo jos

2
  7. 2019.05.19 23:12 (prieš 4 sav.)

garbanuciuke95 parašė:

Maniškė ir su pampiu ir su rūbais mėgsta pasėdėti tik sėdasi atvirkščiai

1
  8. Natanielis 1 m. 2 mėn.

2019.05.20 00:09 (prieš 4 sav.)

Makaronai parašė:
    Man irgi... buvo kazkuria diena, tikrai ziauriai pavargus buvau, tai gulejau sofoj, o vaikas aplink kazka zaide visa pusdieni😏 tik pamaitindavau ir pakeisdavau pamp…

Ar as maisau kazka, ar jus lauketes antro?🤔😊

9. Natanielis 1 m. 2 mėn.

2019.05.20 00:17 (prieš 4 sav.)

Kokie visi saunuoliai pabiruciai!🥰

Maniskis tai sedi ant puoduko, bet ir as atseit turiu atsisest ant wc ir sakyt kas sysiu kaku darytu o kartais nereikia, mokam visciuku dainele pasokti, pamojuoti, ate daryti, sneket
    Nesnekam ir bliurbiam kazka😁smelis patinka, balos vandens😁 mokam isijungti
    Muzika kaimkazka zaidzia turi grojanti kuba, kraipo klubus, taip
    Juokingai atrodo kad radija isijungia ir toliau uzsiimineja savo dalykais😁 mato parduotuvej bananus, tyreles tao atpazysta ir
    Praso kad cia ir db duociau😁 moka uzlipt
    Nulipt nuo lovos, buckius duoda, myliu myliu daro nu ir dar daug ko ❤️

10. 2019.05.20 12:38 (prieš 4 sav.)

jautruke parašė:
    Oho, saunuole, daug jau moka, turbut uzsiemate nemazai su ja? As vis bandau ismokyti atpazinti gyvunelius, bet tik pajunta, kad cia "mokslai", iskart lekia nuo man…

Aha, kiekvieną dieną vis kažką pasimokom. Dabar per kelias dienas išmoko, kai paklausiam kiek tau metų?, iškelia rankytę ir rodo vieną pirštą (vieni metai).
    O pasakyti nemoka normaliai žodžiais nieko, nesako nei mama, nei tete, nei atia. Nors rodau nuotraukas, kad pažintų ir pasakytų, bet kol kas nesako.
    Žiūriu, kokie vaikučiai skirtingi, kiek skirtingai ir daug visko moka 👍

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras