2018 metų Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.04.17 23:16 (prieš 1 mėn.)

Lavasi parašė:
    Mes naudojam Emolium ir kūno pienelį, ir veido kremą, nes odelė kartais turi pasausėjimų, tai šitie jai tinka.

Emolium losjoną kažkada teko naudot trumpam,tiksliai,ieškosim tokio veidukui,dėkui

Mama_as parašė:
    Su rankom man kokia savaite pasidare negerai. Net traukia... Tepu kremu kokius 5k dienoj bet nepadeda. Nau net nejuokinga

Aš nebesuskaičiuoju kiek kartų jas tepu,žiauriai nemalonu ir atrodo nekaip:/

2. 2019.04.17 23:21 (prieš 1 mėn.)

MiLaNe parašė:
    Sveikos, gal kas turit panašaus tipo triatuką? Galvoju, ar verta tokį pirkti :/ Vakar tėtis su riedlente pavėžino, tai tokia laiminga buvo, net nedavė tėčiui viena…

Mes irgi kažko panašaus dairomės,vežimas sunkus,o norisi orams atšilus ir dažniau į lauką išeit,aišku ir vaikučiui smagiau būtų,vežime jau ne taip ramiai sėdi,matyt pabodo :)) Įdomu ar labai barška paprastais ratukais,nes su pripučiamais pamačius svorį atšoko fantazija

3. 2019.04.17 23:28 (prieš 1 mėn.)

Man po pirmos dukros atsirado po gimdymo kazkokia realcija kaip daktaras sako,taip pat rankos baisiai skilineja ziema,rudeni,pavasari iki krauju.baisiai buna skauda.niekas deje nepadeda

4. 2019.04.18 00:59 (prieš 1 mėn.)

č[email protected]škuttė parašė:
    Mes irgi kažko panašaus dairomės,vežimas sunkus,o norisi orams atšilus ir dažniau į lauką išeit,aišku ir vaikučiui smagiau būtų,vežime jau ne taip ramiai sėdi,matyt…

FB Vezimeliai Pigiau pirkom toki Siaip jo kaina lb didele, o ten su akcija mokejom berods 179eur. Nu zinokit visai ne barskutis jis mum, toks tikrai tvirtas, ratukai ne plastikiniai, o minksti tokie, tai turim bagazinej visad po ranka, lb mazai vietos uzima ir sveria 7.8kg

1
  5. 2019.04.18 12:28 (prieš 1 mėn.)

Kaip jusu vaikuciu apetitas?iki metuku taip noriai valge viska,o dabar nenori nieko,tik papuko,jau nebesugalvoju ka ir gaminti,tiek isbandyta,sriubytes kartais skanauja bet irgi po mazai labai... maniau,kad del dygstanciu dantuku,dygsta 4kruminukai ir du iltiniai. Bet jau baigia prasikalti,bet apetitas nepasikeite

6. Gabrielė 1 m. 2 mėn.
    Milvidas 9 m. 2 mėn.
    Kristupas 10 m. 7 mėn.

2019.04.18 13:27 (prieš 1 mėn.)

Danute j parašė:
    Kaip jusu vaikuciu apetitas?iki metuku taip noriai valge viska,o dabar nenori nieko,tik papuko,jau nebesugalvoju ka ir gaminti,tiek isbandyta,sriubytes kartais skan…

visi draugai kas nors kazka valgo dabar tik pora dienu irzlesne tai porcijos mazesnes,vakar kose net lauke valge ant smeliadezes atsisedus.

7. Gabrielė 1 m. 2 mėn.
    Milvidas 9 m. 2 mėn.
    Kristupas 10 m. 7 mėn.

2019.04.18 13:28 (prieš 1 mėn.)

Visiems gražaus velyku laukimo

29
  8. 2019.04.18 14:22 (prieš 1 mėn.)

gyzmantas parašė:
    Man po pirmos dukros atsirado po gimdymo kazkokia realcija kaip daktaras sako,taip pat rankos baisiai skilineja ziema,rudeni,pavasari iki krauju.baisiai buna skauda…

Mano rankos irgi baisios, sutrukusios iki kraujo. Geriausiai padeda sis kremas

1
  9. 2019.04.18 15:39 (prieš 1 mėn.)

RenR parašė:

Pas msne ir tokia pat beda nez nzn ir kaip isgyditi baisu kad kas nepamatytu ir iki kraujo sutrukinejo😥

10. 2019.04.18 16:24 (prieš 1 mėn.)

RenR parašė:

Mano irgi sutrukusios iki kraujo 😔 aciu Jums, reikia butinai isbandyt🙂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras