2018 metų Kovinukai :) (Archyvas iki 2017.12.21)

1. Kamuoliukas 1 m. 3 mėn.
    Zuikelis 4 m. 11 mėn.

2017.08.17 12:38 (prieš 1 m.)

Nastya parašė:
    Merginos ka patarsit, nuo vakar vakaro vemui istisai. Vakar net iskvieciau greitaja nes pradejau vemt skrandzio sultimis ir neejo sustot. Tai suleido vaistus nuo ve…

Man gydytojas patarė visada turėt rehidrono ir kai tokia situacija bent po kelis šaukštus išgert jo, stabdo vėmimą.

2. Nezinomas Jau turėjo gimti!
    Vytaute 6 m. 8 mėn.

2017.08.17 13:15 (prieš 1 m.)

Papasakokit kaip kovojate su pykinimu? Arba jei nepykina su apsunkusio skrandzio pojuciu?

3. 2017.08.17 13:36 (prieš 1 m.)

as geriu daug vandens, bet jau po dvieju savaiciu ir tas slykstus pasidare...

4. 2017.08.17 13:37 (prieš 1 m.)

MMonikaa parašė:
    Papasakokit kaip kovojate su pykinimu? Arba jei nepykina su apsunkusio skrandzio pojuciu?

Kadangi nedirbu, tai vos tik pajaučiu, kad valgyt noriu, einu prie šaldytuvo ir galvoju, ieškau nuo kurio daikto kvapo nepykintų ir pavalgau. Pastebėjau, kad jei valgau jau kai didysis alkis praėjas, tai fsio, pora kasnių ir guliu dvi valandas paslika nes atrodo pasijudinsiu ir apsivemsiu. Siaubelis iš tikrųjų, nuo beveik visko pykina..

5. Nezinomas Jau turėjo gimti!
    Vytaute 6 m. 8 mėn.

2017.08.17 13:46 (prieš 1 m.)

whalice parašė:
    Kadangi nedirbu, tai vos tik pajaučiu, kad valgyt noriu, einu prie šaldytuvo ir galvoju, ieškau nuo kurio daikto kvapo nepykintų ir pavalgau. Pastebėjau, kad jei va…

Man ir tas pats o as va dar dirbu tai pas mane visiskai ribotai su maistu . Nors prisiimu visokiu uzkandziu bet ir nuo ju jau pykina ir bloga daros

6. Nezinomas Jau turėjo gimti!
    Vytaute 6 m. 8 mėn.

2017.08.17 13:47 (prieš 1 m.)

RaimondaKB parašė:
    as geriu daug vandens, bet jau po dvieju savaiciu ir tas slykstus pasidare...

O jjms jau praejo pykinimas ?

7. 2017.08.17 13:56 (prieš 1 m.)

MMonikaa parašė:
    O jjms jau praejo pykinimas ?

deja, pasidžiaugti negaliu - vis dar pykina - kai prabundu ir taip iki miego. Kai užvalgau lyg geriau, bet apetito visai nėra. Kelis kartus jau galvojau, kad net vemti pradėsiu tiesiai išėjus iš darbo automoblių aikštelėje (kaip žiauru!!!!), bet greit mintimis sudirbau - pradėjau kažką gražaus galvoti, sėdau į auto ir grįžau namo

8. 2017.08.17 20:08 (prieš 1 m.)

RaimondaKB parašė:
    deja, pasidžiaugti negaliu - vis dar pykina - kai prabundu ir taip iki miego. Kai užvalgau lyg geriau, bet apetito visai nėra. Kelis kartus jau galvojau, kad net ve…

Man niekas nepradeda jei jau atejo laikas tai viskas privalau atsirasti wc arba prisidarysiu gedos blin man su pirmuoju nestumu taip nebuvo blogai kaip dabar. Apetito nera viskas neskanu ir dar siaip ne taip prisiverciu ka nors i burna tai paskui viskas atgal nera taip visiskai istisai bet kas pora val stabiliai ar pilnas skrandis ar tuscias negalioja

9. 2017.08.17 20:09 (prieš 1 m.)

RaimondaKB parašė:
    deja, pasidžiaugti negaliu - vis dar pykina - kai prabundu ir taip iki miego. Kai užvalgau lyg geriau, bet apetito visai nėra. Kelis kartus jau galvojau, kad net ve…

Man niekas nepradeda jei jau atejo laikas tai viskas privalau atsirasti wc arba prisidarysiu gedos blin man su pirmuoju nestumu taip nebuvo blogai kaip dabar. Apetito nera viskas neskanu ir dar siaip ne taip prisiverciu ka nors i burna tai paskui viskas atgal nera taip visiskai istisai bet kas pora val stabiliai ar pilnas skrandis ar tuscias negalioja

10. 2017.08.17 20:11 (prieš 1 m.)

edituke5 parašė:
    Man niekas nepradeda jei jau atejo laikas tai viskas privalau atsirasti wc arba prisidarysiu gedos blin man su pirmuoju nestumu taip nebuvo blogai kaip dabar. Ap…

Zinokit siandien visa vakara guliu ir nieko neveikiu - blogumas gerokai sumazejo! Bet juk visa laukima guleti negalesiu

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.