2018 metų vaikų vardai: populiariausi, reti ir visiškai nauji

Populiariausių vardų TOP'o viršūnėje 2018 metus baigė vaikų vardai LUKAS ir LĖJA. O kaip gi Šuns metais sekėsi kitiems vardams? Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2019.02.07 12:25 (prieš 5 mėn.)

Kaip galima vaikui duoti varda "Lucifer"? 😲

2
  2. ❤️ 2 m. 3 mėn.
    ❤️❤️ 4 m. 10 mėn.
    ❤️❤️❤️ 7 m. 9 mėn.

2019.02.07 12:30 (prieš 5 mėn.)

grkaro parašė:

Visokiu vardu galima sugalvot. Matyt tevam grazu,itariu,kad seima gyvena ne Lietuvoje,galbut ju salyje sis vardas normalus. Su tikejimu tevams gal nepakeliui ir nesieja sio vardo su religiniais motyvais

2
  3. 2019.02.07 14:59 (prieš 5 mėn.)

Pasa. Prisiziuri turku serialu... tik kad pasa te net ne vardas o tarno pareigybes...

2
  4. 2019.02.07 17:40 (prieš 5 mėn.)

grkaro parašė:

Panašiai kaip ir Liucija pavadina mergaites. Reiksme ta pati,labai grazi-"Šviesa". O kur dar perkeltines to prasmes...
    Žinoma,galima ginčytis,ne visiems gali pasirodyti etiška duoti tokį ryškų vardą. Tačiau čia jau kultūrinės peripetijos-vienam priimtina,kitam -ne. O dazniausiai priimtina tiesiog tai,kas yra įprasta. Ispanakalbėse šalyse normalus vardas "Jesus"(Jėzus),o Lietuvoje tai kai kam jau ir nepagarba religijai.
    Ne visų gyvenimai sukasi aplink religiją,tad ir suvokimai skiriasi.

2
  5. 2019.02.07 18:59 (prieš 5 mėn.)

Pripazinsiu, kad nemazai pasijuokiau skaitydama vardus. Bet mes nuo to niekur nepabegsim, po 30 metu tai bus normalus vardai ir nebeskambes taip keistai.

6. 2019.02.08 18:47 (prieš 5 mėn.)

Man keisčiausias buvo: Evangelija.

3
  7. 2019.02.23 16:38 (prieš 4 mėn.)

Man fainiausias vardas pasirodė Oras.

Oj, koks gražus Oras!
    Na, ar geras Oras Å¡iandien buvo? Buvai blogas???

(Žinau, kad geras/blogas vaikas nebūna, toks būna tik elgesys, bet jau bandžiau įsivaizduoti situacijas ir kikenau )

8. 2019.02.23 16:51 (prieš 4 mėn.)

grkaro parašė:

Per tv rode reportaza, kaip tevai norejo iregistruoti varda "demonas", tai kazkokia ten komisija neleido, o va su Lucifer praejo
    Man tai atrodo, kad tevam kazkas negerai, jei tokius vardus renka. Suprantu, yra kitatauciu ir pan, bet jei lauki sunelio, ir renkiesi is vardu "velnias", "demonas", "liuciferis" ar pan., tai gal pas psichologus reiktu, mazu maziausiai pasitarti, kaip toks vardas gali itakoti vaiko gyvenima

O siaip: Lucifer is Latin for "light bringer" or "morning star" - taigi lotyniskai reiksme grazi, taciau manau 85% pasaulio sita varda atpazista kaip

1
  9. Domas 11 m. 4 mėn.

2019.02.23 20:18 (prieš 4 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    Per tv rode reportaza, kaip tevai norejo iregistruoti varda "demonas", tai kazkokia ten komisija neleido, o va su Lucifer praejo

Mes su vyru žiūrėjom tada žinias apie vardus ir bendrai nusprendėm, kad gražiai skamba Demonas(kur kas gražiau nei duodamas deimonas arba iš dabar duotų Liūtas ar Oras) , man jokių asociacijų nekelia, tikėjimo jokio ne iš pažįstu, todėl ir visi velniai man nebaisūs, o kaip vaiką tai paveiks tai yra kur kas blogesnių vardų variantų, bet kažkodėl daugumai priimtinų

1
  10. Sai Srinivas Bronius 1 m. 2 mėn.
    Linnea Iveta 7 m. 5 mėn.

2019.04.06 05:52 (prieš 3 mėn.)

O kai priregistruoji vaika is uzsienio. Kada patenka i sarasa? Nuo priregistravimo ar pagal gimimo diena?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras