2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai (Archyvas iki 2018.01.08)

1. Mazasis Princas 3 m. 3 sav.
    Princese 4 m. 8 mėn.

2017.12.20 16:24 (prieš 1 m.)

Odda parašė:
    As irgi pritariu del minties pakartoti. Man nestumo testas 2 dienos po turejusiu menesiniu buvo baltas, tik pavarcius is visu pusiu kaip ir iziurejau kazkoki seseli…

Su dukra man ir nerode testas nieko. o sunaus kai laukiausi rode. bet kaip tik turetu atvirksciai nes sako laukia berniuko veliau pasimato nes ale Hcckyla leciau nei mergaiciu. . bet ar ce tiesa igi nezinai

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.12.20 16:37 (prieš 1 m.)

Xandra parašė:
    7 sav, bet nustojo vystytis 5

Kaip supratot? Kokie pojuciai buvo? Ka jums dare?

3. Mylimukas :* 6 mėn. 3 sav.
    Mūsų Mergaičiukė :* 3 m. 10 mėn.

2017.12.20 16:57 (prieš 1 m.)

Xandra parašė:
    7 sav, bet nustojo vystytis 5

Jetus, uzuojauta, buvo ir man rudu tepliojimu, tai jau nagus grauziu, nors echo dare, viskas ok, o kita diena pasirode isskyros rudos... o jum buvo kitokiu simptomu pvz krutines skausmai, pykinimai tas paskutinias 2sav?

4. 11 m. 6 mėn.

2017.12.20 17:39 (prieš 1 m.)

Xandra parašė:
    Sveikos, palieku sia grupe, kadangi paaiskejo, jog man nesivystantis nestumas. Tad patarimas is mano puses - neignoruoti rudo tepliojimo (nors man tepe tik 1 karta …

Xandra parašė:
    Sveikos, palieku sia grupe, kadangi paaiskejo, jog man nesivystantis nestumas. Tad patarimas is mano puses - neignoruoti rudo tepliojimo (nors man tepe tik 1 karta …

Laikykitės, aš ir po žirniuko pabėgimo, mes turim būti stiprios, kad po kurio laiko vėl galėtume bandyt.

1
  5. 2017.12.20 17:41 (prieš 1 m.)

Jolituke parašė:
    Laikykitės, aš ir po žirniuko pabėgimo, mes turim būti stiprios, kad po kurio laiko vėl galėtume bandyt.

Tikrai taip... zirniukai pabega ne be reikalo, greiciausiai buvo kazkokie pakitimai generiniai ir ziniukas silpnas buvo. Ateis angelelis pas jus, kuris bus jums skirtas.

2
  6. 2017.12.20 19:03 (prieš 1 m.)

Gretalen parašė:
    Sveikos. Ar kuriai nors gydytoja rekomendavo skiepytis nuo gripo? Ka apie tai galvojate? Man rekomendavo, bet as kazkail nelabai linkusi skiepytis. Ir siandien leng…

As tai pries skiepus nestumo metu..nerizikuociau

7. 2017.12.20 19:07 (prieš 1 m.)

Leya parašė:
    As tai pries skiepus nestumo metu..nerizikuociau

As taip pat

8. Vytis pas angelus 2 m. 3 mėn.
    Joris 7 m.

2017.12.20 19:22 (prieš 1 m.)

As irgi...

Ir man tept pradejo.Zinau,kad buna,zinau,kad gali buti kazkas kaip gali ir nebuti,bet o taciau...ramybe kur tu? Gerai,kad ryt pas gine.

9. 2017.12.20 19:26 (prieš 1 m.)

T.P.Keberiokst parašė:
    As irgi...

man ir teplioja..bet gine sake nieko tokio..tai sedziu ir bijau! o kaip zinoti kada nesivytantis?kokie simptomai buna ar nebuna..jau tuoj prisigalvosiu

10. Mano Angelėlis (Danguje) 9 mėn. 2 sav.
    4 m. 6 mėn.

2017.12.20 19:26 (prieš 1 m.)

T.P.Keberiokst parašė:
    As irgi...

Kada Prg daret, kiek naudojat?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.