2018 m. Balandinukų grupė ❤️ (Archyvas iki 2018.01.04)

1. 2017.12.16 15:28 (prieš 10 mėn.)

ssimonyte17 parašė:
    as turiu klausima del to vizito pas odontologa...ar tik apziures ar ir tvarkys dantukus jei ras kazka? nes zinau kad pas mane tikrai tvarkyti reikia, tiesiog idomu …

Apziures ir aprašys situacija. Jei reikia ką tvarkyti, pasitarnauti su gydytoju. Tuo pačiu vizitu tai kazin ar daugiau ką darytų. Pas mane nieko nerado be jau plombuotu. Ai sakė lyg keistas vienas yra, bet tą patį sakė ir prie 3 metus su purmagimiu

2. 2017.12.16 16:17 (prieš 10 mėn.)

Sveikos esamos ir būsimos mamytės ;) gydytoja prisakė pasidaryti gliukozės toleravimo testą. Na tą, kur reikia nevalgius išgerti grynos gliukozės ir po kelių valandų paėmus kraują būna atsakymai. Esu girdėjusi, kad jis net iššaukia diabetą ir net nesilaukiant nėra rekomenduojamas. Šiaip paprastas gliukozės tyrimas mano geras. Tai nesuprantu kam šitas... Nepaklausiau gydytojos vizito metu, o dabar abejoju. Gal kuriai irgi reikia darytis?

3. 2017.12.16 16:47 (prieš 10 mėn.)

jushtute parašė:
    Sveikos esamos ir būsimos mamytės ;) gydytoja prisakė pasidaryti gliukozės toleravimo testą. Na tą, kur reikia nevalgius išgerti grynos gliukozės ir po kelių valand…

Dabar ji rekomenduoja darytis visoms

1
  4. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.12.16 16:50 (prieš 10 mėn.)

Na...nieko ten baisaus. Aš namie panašiai saldintą arbatą geriu ?

5. 2017.12.16 17:23 (prieš 10 mėn.)

jushtute parašė:
    Sveikos esamos ir būsimos mamytės ;) gydytoja prisakė pasidaryti gliukozės toleravimo testą. Na tą, kur reikia nevalgius išgerti grynos gliukozės ir po kelių valand…

man dar neliepe..su pirmu nestumu visai nieks nesiule man rodos o si kart dar neuzsimine..eisiu tik sausio pradzioj dbr pas akusere pasiziuret kas kaip

6. 2017.12.16 17:46 (prieš 10 mėn.)

jushtute parašė:

Aš su pirmu nėštumu dariaus, tai visai nebuvo bjauru, svarbu tą gliukozę susiverst vienu kartu, dabar klausiau ar būtina, tai sakė čia tik rekomenduojama, jei nenori galima ir nedaryt tad jei neturit viršvirio galit ir nedaryt

1
  7. 2017.12.16 17:50 (prieš 10 mėn.)

jushtute parašė:

As dariausi 12 savaiciu. Ir dar darysiuos kai reikes. Gimineje yra diebetiku todel reikia stebeti sita reikala. O ir nebuvo man slykstu. Siuo metu ir tada kai dariausi labai trauke ant saldumynu tai isgerus gliukoze net apsilaiziau

8. 2017.12.16 18:00 (prieš 10 mėn.)

jushtute parašė:

Gal blogai girdejote, nieko jis issaukt negali, o jei jums būtų nėščiųjų diabetas, kuris skiriasi nuo įprastinio, būtinai reikia apie tai žinoti. Dabar du kartus po valandos ir po dviejų tiria, darysiuos ir aš. Gyd.sake jei šlykštu tas saldumas galima atsinešti citrinos, įtakos tyrimui nebus. Neprisigalvokit baubu ir darykites jei paskirtas

2
  9. 2017.12.16 18:01 (prieš 10 mėn.)

pajūrio kopa parašė:
    man dar neliepe..su pirmu nestumu visai nieks nesiule man rodos o si kart dar neuzsimine..eisiu tik sausio pradzioj dbr pas akusere pasiziuret kas kaip

Anksti dar jums tai ir neužsiminė, 28 sav.reikia daryt jei daryt.

10. 2017.12.17 06:24 (prieš 10 mėn.)

Man 12sav gliukozę matavo, ji buvo šiek tiek didesnė nei norma, tai visą šitą laiką reikėjo stebėt mitybą ir gliukozės kieky kraujyje matuotis, bet tolerancijos testo nedarė. Tai išties džiaugiuosi, kad gydytoja taip anksti pasiūlė pasidaryt, nors viršsvorio neturiu.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.