2018 m. lapkričio stebuklai ❤ (Archyvas iki 2018.06.23)

1. 2018.05.27 04:31 (prieš 4 mėn.)

Nre01 parašė:
    Sveikos damutes😊na ar tokiomis karštomis dienomis einat degintis?

As kojas deginuos 😁

2. 2018.05.27 05:02 (prieš 4 mėn.)

bitutute parašė:
    As kojas deginuos 😁

O aš karščio nepernesu kai tik karšta ir nėra vėjo Man Košmaras silpna jėgų nėra su vintiletorium draugauju labai , o po kelių dienų pilvo maudimo sen atsikeliau su pilvuku 😊 nekreipkit dėmesio i nedvares kelnės bu jas naudoju bu einu sujom i šiltnamį darbuotis

4
  3. 2018.05.27 05:10 (prieš 4 mėn.)

jovita96 parašė:
    O aš karščio nepernesu kai tik karšta ir nėra vėjo Man Košmaras silpna jėgų nėra su vintiletorium draugauju labai , o po kelių dienų pilvo maudimo sen atsikeliau su…

Grazus pilvukas jau ryskeja 👍🤗

4. 2018.05.27 05:13 (prieš 4 mėn.)

Erika . parašė:
    Grazus pilvukas jau ryskeja 👍🤗

Jo pagaliau😊 ir ant klubų apvaleja db toks jausmas pilve kietumo tqi tikrai jau puciuosi

5. 2018.05.27 06:00 (prieš 4 mėn.)

moonlightly parašė:
    as kol kas apsistojus ties zippy vezimeliais

Aš turiu zippy pirmam vaikui. Tikrai geras, didelis, aukštas ir nesunkus vežimas. Tik patariu pirkti Kaune iš gamyklos. Ten garantiją duoda lyg ir 2 metam o ne pusmečiui bet čia dar reikia pasidomėti.

Linusidla parašė:
    Emmalljunga vezimai puikus. Skandinavai pritaike visom oro salygom. Lopsys didelis ir siaip neturiu priekaistu. Likes po pirmo vaiko, atlaikys ir antro pasivazyneji…

Nu man tie emaljunga tai katastrofiški :😂 eina mamos su jais pusiau persilenkusios, žemi jie žiauriai. Vaikas palei žemę guli ir dulkes uosto. Bet čia tik mano nuomonė. Ir IT

1
  6. 2018.05.27 06:03 (prieš 4 mėn.)

Sveikos. Atėjau pažiūrėti kaip gyvenat. Mano arbūzas 🍉 jau irgi kaip kokiu 5 mėn. Svoris +6 kg 😕 yra dar tokiu? Žiauriai apykaita sulėtėjo tai ir kaupiasi viskas.

7. 2018.05.27 06:07 (prieš 4 mėn.)

Mantule parašė:
    Aš turiu zippy pirmam vaikui. Tikrai geras, didelis, aukštas ir nesunkus vežimas. Tik patariu pirkti Kaune iš gamyklos. Ten garantiją duoda lyg ir 2 metam o ne pusm…

Gal maisot jus su kitos firmos vežimu, nes aš pirmajam buvau gavus dovanu zippy classik o drauge turejo emmaljungos tai aukštis jų vienodas jos gal net aukstesnis, bet aš saviski greit pardaviau nepatiko man zippukas visai tai iskeiciu į stokke dabar 2.6m vis dar puikiai telpam jame vis dar lauke ir miega tai liks broliui ar sesei, nekeisim

1
  8. 2018.05.27 06:22 (prieš 4 mėn.)

Vakar buvom parduotuvej apziureti vezimu. Kaip sunku issirinkti 🙈 labai patiko stokke trailz, labai grazus dizainas, bet pavazinejus pasirode tarskaliukas, skaiciau, kad ju liga priekiniai ratai, sukinejas i visas puse. Ir antra sedima dalis nera labai didele, atrodo, kad vaikui ten nelabai patogu butu sedeti 😃 o Emmaljunga, is vaizdo ne koks, bet pat vezimas tvirtas, vaziuoja pasakiskai, amortizuoja, daug vietos viduj, kaip as sakau toks traktoriskas. Tik va tas nepatiko, kad jis labai zemai, vat nepaklausiau, gal eina ji kazkaip pakelti. Hm.. net nezinau. Labai sunku issirinkti.

1
  9. 2018.05.27 06:24 (prieš 4 mėn.)

Eveliuxs.s parašė:
    Gal maisot jus su kitos firmos vežimu, nes aš pirmajam buvau gavus dovanu zippy classik o drauge turejo emmaljungos tai aukštis jų vienodas jos gal net aukstesnis, …

O koki Jus stokke turit? Gal foto galit imesti?

10. 2018.05.27 06:53 (prieš 4 mėn.)

Ingrid30 parašė:
    Sveikos merginos.Noriu kreiptis kurios U.K.gyvenat.Vakar buvau pas midwife, ji vėlavo - skubėjo.Užpildė viska.Sakau dabar galite duoti paklausyti vaikelio širdeles …

Nu galiu pasakyt as ir buvau 10 sav lyg ir dabar kai buvo 16sav tai paziurejo spaudima mano slapima ir uzrase 26 sav tada sake jau paklausys sirdeles ir matavimus darys.o skanui atejo app 20sav+3d. Tai bet as viaai rami turiu doppler dabar jau nepqgaut pipiriuko neimanoma pridedu tik prie pilvo apacios iskart ir pulsiuka pagauna ir garsas sirdutes plakimo ohoho. Bet bent ramiao sau laukiu visu app 😊

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.