2018 m. lapkričio stebuklai ❤ (Archyvas iki 2018.06.23)

1. 2018.06.20 13:42 (prieš 4 mėn.)

Shaama parašė:
    Mane ismete is privacios grupes, nes nieko nerasiau, bet tuo metu tiesiog neturejau ka rasyti, laukiau vizito pas gydytoja ir terminas lapkricio 25 diena, tai ten k…

Mane irgi ismete is privacios, irgi nieko ne rasiau,tiesiog ne spedavau net ko nors paklaust nes ten jau kazkas klase, ir nieko ne rasiau nei ka, tai po men. Ismete

2. 2018.06.20 13:53 (prieš 4 mėn.)

saundstorm5 parašė:
    Sveikos, ar čia jau visos žinote lyti būsimo kūdikėlio? Gal yra tokių, kurioms nesirodo? man kitą savaitę didysis echo, tai laukiu nesulaukiu, bet ir galvoj…

Mes jau irgi zinom, kadangi anksti daremes NIPT genetini tyrima

1
  3. 2018.06.20 14:14 (prieš 4 mėn.)

ugneee111 parašė:
    O ar visoms matavo gimdos kaklelį? Nes buvau 19 savaitė tyrime ir arba man jo nematavo arba nesakė jokių komentarų

Man šiandien buvo didysis echo, gimdos kaklelio ilgis 34.9mm

4. 2018.06.20 14:15 (prieš 4 mėn.)

Ugaga parašė:
    Aš ir dar laukiu, nors vyras kažkodėl įsitikinęs kad bus mergaitė 🤔😄😄😄

O man tai net nuojauta visą laiką buvo, kad bus berniukas, ir tėvai sakė pamatysi bus berniukas

5. 2018.06.20 14:45 (prieš 4 mėn.)

Dove00 parašė:
    O man tai net nuojauta visą laiką buvo, kad bus berniukas, ir tėvai sakė pamatysi bus berniukas

Mano tėvai ir sesuo sakė, kad bus berniukas (tiksliau, jie taip galvojo, bet man tik mama užsiminusi buvo), mes abudu beveik buvom tikri, kad mergytė. Ir.. Šiandien paaiškėjo, kad bernužėlis slepiasi pilve.

1
  6. 2018.06.20 14:53 (prieš 4 mėn.)

Turiu klausima gal kuriai yra teke susidurti su bikinio srities depiliacija nestumo metu? iki pastojimo lankiausi reguliariai, taciau pirmaisiais menesiais pasisaugojau ir nustojau vaikscioti dabar noreciau vel pradeti. Informacijos,kad kenktu lyg ir neradau, bet noretusi isgirst is gyvu pavyzdziu

7. 2018.06.20 14:55 (prieš 4 mėn.)

PlunksnuMuzika parašė:
    Mano tėvai ir sesuo sakė, kad bus berniukas (tiksliau, jie taip galvojo, bet man tik mama užsiminusi buvo), mes abudu beveik buvom tikri, kad mergytė. Ir.. Šiandien…

Labai sveikinu!

8. 2018.06.20 14:57 (prieš 4 mėn.)

Pas mus visi skirtingai speliojo, o as pati absoliuciai jokios nuojautos neturejau 😊 bet ir buvo dzin, kas bus, kazkada turejau isivaizdavima kad pirma noriu sunaus, po to dukros, dabar buvo visai dzin, bet gal ie lemta bus issipildyt, nes pirmas tai sunus 😅
    Mano arbuzelis irgi po biski jau lenda. Nors po laisvesniu rubu jokiu problemu dar paslept, per senelio jubilieju gimines net nesuuode

10
  9. 2018.06.20 15:18 (prieš 4 mėn.)

Pumpum parašė:
    Pas mus visi skirtingai speliojo, o as pati absoliuciai jokios nuojautos neturejau 😊 bet ir buvo dzin, kas bus, kazkada turejau isivaizdavima kad pirma noriu sunaus…

O mano jau pastebi

7
  10. 2018.06.20 15:24 (prieš 4 mėn.)

Dove00 parašė:
    O mano jau pastebi

😍 Ir suknute kokia daili. Nu as manau man 1-2sav kokios liko iki aplinkiniu klausimu 😂

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.