2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.02.14)

1. 2018.08.18 22:13 (prieš 10 mėn.)

rugeveja parašė:
    O ka pykina, pastoviai jus pykina kas diena? 🤔 Nes man tai pastebejau bangom, buna dienu kai nepykina, buna kai labiau...

Mane kelis vakarus prieš miegą pykindavo, dabar jau dingo.. Dabar agurkėliai eina į trasą 😂😂😂

2. 2018.08.18 22:21 (prieš 10 mėn.)

Kepurine parašė:
    Manes ne, siandien visa diena daugiau maziau gerai, o treciadieni buvo bloga labai...

As jau pradedu noreti verkti nuo tokios savijautos bet susiimu ir toliau judu ar guliu...

meiles_kibirkstele parašė:
    O as kazin ka atiduociau kad nebutu pozymiu ir lakstyciau kaip ant sparnu nes db ryte atsibundu jau pavargus. Per diena turiu pamiegoti maziausiai pora kartu. Ga…

Vaje jums dar ir svaigsta galva o laikas man sustojes kaip anksciau laikas begte bego, tai dabar jau diena kaip menuo

3. 2018.08.18 22:48 (prieš 10 mėn.)

rugeveja parašė:
    O man dazniausiai pozymiai vakare kankina, krutine pasipucia, pykinq, uzmigti sunku, nugara paskauda. Rytas ir diena dazniau geri buna, keistai taip ne rytinis pyki…

Sveikute, mane pykina ir labiau i vakaro puse, buna ir diena pykina. Dar pastebejau,jog po saldaus kazko pasijauciu nelabai gerai. 🎈

4. 2018.08.18 22:54 (prieš 10 mėn.)

rugeveja parašė:
    Jums 10 savaiciu jau! Tai jus kovinukas labiau nei balandinukas 😃

Tikiuosi nesupyksite, kad cia slapta paskaitau sita grupe daug aktyvesne tai idomiau pasiskaitineti, vistiek man terminas Kovo 21d. tai kaip jau ir link Balandzio

2
  5. 2018.08.18 23:56 (prieš 10 mėn.)

Tinn-di-rinn-di parašė:
    O pas mane apetitas toks pat, tik saldumynų nebesinori. O nėščia nesijaučiu visai😄

Man taip pat.

6. 2018.08.19 08:39 (prieš 10 mėn.)

RutVys parašė:
    Pykina istisai, ne minutes nera, kad geriau butu

Užjaučiu laikykitės

rugeveja parašė:
    O man dazniausiai pozymiai vakare kankina, krutine pasipucia, pykinq, uzmigti sunku, nugara paskauda. Rytas ir diena dazniau geri buna, keistai taip ne rytinis pyki…

Mane irgi vakarais pykina atsigulus į lovą, o dar kaskart kaimynai 23val ima kažką gaminti 🙀 jokios užuojautos

7. 2018.08.19 09:04 (prieš 10 mėn.)

strikpastrik parašė:
    Užjaučiu laikykitės

Skunda ant kaimynu rasykit

8. 2018.08.19 09:13 (prieš 10 mėn.)

RutVys parašė:
    Skunda ant kaimynu rasykit

Aš taikus kaimynas

9. 2018.08.19 09:43 (prieš 10 mėn.)

vikute0 parašė:
    Labas, man visiskas tas pats. Mano pozymiai tik tie kad greit apsiverkiu, pradejau nakti i toleta keltis po pora kartu ir viduriai uzkieteja. Krutine niekada ir neb…

Sveika, dar nebuvot nei kart pas gine? Aš irgi 30 d tik..o pagal skaiciuokle jau 8 savaitės🙄 taip bijauuu,tikiuos viskas gerai mano zirniukui. O požymių jokių labai nejauciu.

10. 2018.08.19 10:00 (prieš 10 mėn.)

Sveikos, merginos turiu klausimėlis kelis. Buvau pas akušerę, tai tik echoskopiją pirmą darys už mėnesio, jums anksčiau darė? Beje, man nuolat pilvą skaudą, tik trumpam praeina, skausmas ne didelis, bet pvz, šį rytą tik vienoje pusėje skauda, ar normalu tai? Jums būna?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.